Uriage

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. június 9.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók

Nyugtató, hidratáló ápolás napozással igénybe vett bőr számára. Arcra és testre.

Spray, mely kellemesen illatosított, könnyű formulájával azonnali frissességet és megkönnyebbülést hoz a napsugárzástól túlhevült, kiszárított bőr számára. Visszahidratálja a bőrt és segít hosszabban megőrizni annak napbarnított színét.

Blackey

2021. november 23.

Szintén tesztelésre kaptam és azt kell, hogy mondjam, hogy örülök, hogy sikerült bekerülnöm!
Ekcémás, nagyon érzékeny bőröm van és semmi problémát nem okozott a használata.
Nagyon világos is a bőröm és könnyen leégek, de a használatával sokkal könnyebben és hamarabban átvészeltem most.
Könnyen és gyorsan beszívódott, illata kellemes.

Ha elfogyna és jönne a nyár, biztos beszereznék még egyet, mert nekem életmentő tud lenni, ha sokat vagyok a szabadban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

Ekcémás, nagyon érzékeny bőröm van és semmi problémát nem okozott a használata.
Könnyen és gyorsan beszívódott, illata kellemes.

bodri95

2021. augusztus 25.

Tesztelésre kaptam. Alapvetően a páromon használtuk,mivel nyaralás alatt eléggé leégett. Hűsítő,frissítő hatása van,szerintem az illata is nagyon kellemes. Mivel a párom is mindig megkért,hogy fújjam be vele,azt gondolom,neki is tetszett. Egyedül a száradási ideje,illetve az,hogy nekünk sokszor a padló is olyan lett,hozható fel negatívumnak. Én a hűtőben tartom,ha tehetem úgy még hűvösebb lesz.

Nem tartom egy elengedhetetlen dolognak,de nyaralásra érdemes lehet beszerezni. Én összességében szeretem a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

sziszcsy

2021. augusztus 24.

tesztelésre érkezett, a tengerparti nyaraláshoz használtam fel 🥰 minden nap fújtam belőle magamra a napozást követő zuhanyzás után. kellemes, lágy, hűsítő érzést kölcsönöz (nem extra jeges lehűlést), és a szórófej nagyon óvatosan de egyenletesen permetezi a bőrt. illata kellemes, de nem tolakodó (inkább nőies, de húzódó bőr illetve leégés esetén szerintem férfiak sem bánják). számomra az egyetlen negatívum, hogy befújás után hosszú percekig várni kell, amíg megszárad, illetve “vizes/tejes” hatás lesz a bőrön utána - ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Judy1

2021. augusztus 23.

Tesztelésre kaptam.
A nyáron volt alkalmunk tesztelni kissé megpirult bőron is. Nagyon elégedettek vagyunk vele. Kellemes használni a spray kiszerelés miatt, kellemes illata van, kellemesen hűsít és hidratál, nagyon hamar felszívódik.
A megpirult bőr nyugtataja. Utazáskor egyszer elfelejtettem testápolót vinni, ahhoz is ezt hazsnáltam, remekül helyettesítette. Bár elég drága, de annyival jobb minden eddig használt napozás utáni terméknél, hogy szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

Tesztelésre kaptam.

Freesia

2021. július 30.

Szintén tesztelésre kaptam, épp jókor, a nyaralás előtt hozta a postás :-) Az első napozás után azonnal be is vetettem, bár nem égtem le, azért éreztem, hogy egy kis hűsítő permetet biztosan értékelne a bőröm. Nem csalódtam. Az illata 5 csillagos, a bőrömet szépen hidratálta, hamar beszívódott. Azóta ezt használom nyári testápolóként, mert nem ragadok tőle, szép selymessé teszi a bőröm, úgy érzem, a barnaságom is konzerválja kicsit.
Az arcomat is be-befújom vele, nem okoz irritációt. Szépen porlaszt, de ahogy az előttem szóló is megjegyezte, emiatt sok kimegy a levegőbe. Szerencsére napégésre nem hajlamos egyik családtagom se, de ha véletlenül arra kerül a sor, update-elem a véleményem, hogy hogy válik be vészhelyzet esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 30.

mafalda

2021. július 21.

Tesztelésre érkezett, nagyon köszönöm!
Kb. egy-két hete használom, így talán reálisan tudom véleményezni. Pláne, hogy le is égtem tegnap... Nagyon jó kis termék, valóban hűsít és kellemesen ápol, érezni, hogy nyugtatja a bőrt. Én egyébként keveset napozok kimondottan, de rögtön megkapja a nap a bőrömet, ez a termék szépen nyugtat, hűsít külön öröm, hogy nem kell elkenni, bár szerintem hátránya is van a spray-nek, mert így sok kimegy a levegőbe, amit picit pazarlásnak éreztem egészen tegnapig. A leégett nyakamra viszont nagyon jól jött, hogy nem kellett hozzáérnem, nagyon jól esett, hogy hűsítette és nyugtatta ez a termék, így még inkább jól jött számomra, mégegyszer köszönöm. Összességében tehát bátran ajánlom, finom illata van és tényleg nyugtatja az égett bőrt, valamint érzem, hogy ápolja is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Tesztelésre érkezett, nagyon köszönöm!

sziszi72

2021. június 23.

Nagyon szeretem az illatát, gyorsan beszívódik és imádom, hogy nem kell kenni. Panthenol helyett kaptam a gyógyszertárban, az illata a tengerpartot idézi. Sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 23.

vorosz

2021. június 22.

Napégésre a patikában ajánlották, életemben ilyen jó napozás utáni cuccot nem próbáltam, tényleg elképesztő. Az illata, az állaga, és hogy fújós, külön 5 csillag, így nem kell az érzékeny részt krémezni! Csak ajánlani tudom. Testápolónak fogom télen is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.