Uriage

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fehereszter13, Módosítva: 2019. június 11.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A pigmentfoltok (barna foltok) halványításának és megelőzésének elengedhetetlen feltétele a bőr védelme a napsugárzástól. Maximálisan fotostabil szűrő komplexével hatékony védelmet nyújt az UVB és UVA sugárzással szemben és segít megelőzni a pigmentfoltok kialakulását, korrigálja, halványítja azokat és gátolja kiújulásukat. Gyorsan beszívódik és láthatatlan, nem zsíros védőréteget képez.

Illatmentes, nem mitesszerképző.

blala

2021. április 24.

Nem mondanám 100%-ig hogy ez a legjobb fényvédő, amit próbáltam. Rendesen szoktam tisztítani a fejem, de még így is minimálisan kukacosodik, potyog az anyag az arcomról. Jól beszívódik, nem zsírosít, nem is szárít, meg nem hagy fehér foltot, de kissé zavaró, hogy potyog a fejemről. Talán ezt az egy negatívumot tudom ellene felhozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 24.

MagdaLiza

2021. január 9.

Imádom, imádom, és imádom! Eddigi legjobb fényvédő amit valaha is próbáltam! Kellemes, mégsem tolakodó, nem parfümös illata van (mint egy átlag fényvédőnek). Könnyen el tudom oszlatni, kellemes érzés viselni az arcomon! Mellesleg nagyon szép INCI-je van. Ha béna vagyok és véletlenül belekerül a szemembe eléggé tudja csípni, de ha csak a szemkörnyékemre kenem óvatosan, akkor nem okoz gondot. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

kisasszony463

2020. december 5.

Jó napvédő, kellemes viseni, de sokáig kell bemasszírozni, hogy ne hagyjon zsíros réteget. Van jobb drug store naptej több ml-vel, ilyen áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Honeyhair

2020. augusztus 7.

Én is az elégedettek táborát gyarapítom. Kifogástalan termék, amiről csak jókat tudok írni. Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után fényes, csúszós réteget, az alapozót, sminket is gond nélkül megtartja (sőt, alapozóval keverve is szoktam használni, és úgy is nagyon jó). Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

koalace

2020. augusztus 6.

Végig olvastam a korábbi véleményeket és csodálom, hogy senki nem említi, hogy ez a cucc bizony, ha szembe kerül, rettenetesen tudja azt irritálni, ritka kellemetlen élmény, senkinek nem kívánom. És ezt egy nagyon kedves Barátnőm is megerősítette, ugyanezt tapasztalta ő is a krém felkenését követően. Szóval ezek után elég gondosan kikerülöm a szemem környékét, és bőségesen teszek az arcom többi részére. Azt nem mondanám, hogy ilyen tetemes mennyiségben nekem nem csillog a fejem tőle, mert de, csillog, de beszívódik szinte teljesen és a rákerülő BB krém vagy kevés alapozó sem csúszik meg a bőrömön, szépen lehet rá sminkelni. A rendszeres, normális mennyiségben felkent fényvédőzés eredménye kb. 20 év múlva fog szerintem szembetűnően megmutatkozni, addig is ennek a terméknek 4 csillag a szemirritáció miatt, mert az sajnos botrányos, ha az ember lánya nem csak két bolhányi mennyiséget használ az arcára a termékből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

patvir

2020. július 20.

Nem rég kezdtem el használni, és eddig imádom! Ez a legjobb fényvédő, amit eddig próbáltam. Nem lesz fehér az arcom, mert ugye a krém kicsit sárgás színű, szépen beszívódik. Egyszerűen jó használni, kényelmes viselet. Egyelőre még nem vettem észre a halványítást, de annak úgy is kell idő még. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Emimo

Korcsoport: >54
2020. július 11.

Az előttem szólóhoz hasonlóan nagyon jó véleménnyel vagyok erről a krémről. Örülök, hogy ezt is (annyi, de annyi, különféle márkájú napvédő után) megvettem és kipróbáltam. Akciósan vettem, nagyon megérte az árát. Tényleg hatékony, tényleg könnyű, tényleg lehet rá mást is kenni, és nem csillog. Örülök, hogy hallgattam a sok előttem leírt pozitív véleményre. Azt hiszem, ennél fogok maradni a továbbiakban is. Itthon, a kertben sokszor használok fehér vakolatú bio krémeket (Lavera, Alverde, Avril stb.), de itthon is (bio krémmel keverten), és ha elmegyek csak ez önmagában, kiváló. Én még 50 faktoros Uriange krémpúder teszek rá olyankor. Érdekes, hogy az Uriagenak szinte minden más napkrémét próbáltam, ezt nem, és ez bizonyult a legjobbnak, tényleg. Nagyon jó, én is ajánlom, akinek gondja van az arcán szaporodó gonosz foltocskákkal, vagy más okból fokozott védelmet akar az arcán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 11.

Benedetta88

2020. július 7.

Szerettem volna megfelelő védelmet az arcbőrömnek, mert a szemem alatt és az orromon kialakultak már kisebb szeplők. Nem sok, de engem zavar, főleg, hogy az évek alatt gyarapodott a számuk. Kaptam belőle mintát, így kipróbálás után úgy döntöttem megveszem. Könnyed állaga van, szuper, hogy illatmentes és ami a legjobb, hogy nem irritálja a szememet. Hamar felszívódik nyoma sem marad, könnyű rá sminkelni is. Nekem megesett, hogy átfényesedett, mert tűző napon voltam több órán keresztül, de hát ezen nem is lepődök meg. Ha nem tettem ki magam ekkora napsugárzásnak, akkor mattító púderrel, diszkrét sminkkel teljesen vállalható arcképet ad, még nekem is a kombinált bőrömmel. Plusz pont, hogy gyönyörűen barnultam vele :) Nem akarom elkiabálni, de mintha halványodtak volna a szeplőim, remélem nem csak placebo. Viszont újabb pigmentfoltok sem alakultak ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Collien

2020. június 28.

Szuper kis krém nyárra. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Nagyon szereti a bőröm, és azért még barnul is az arcom mellette.
Nekem sokkal szebb lett az arcbőröm, pigmentfoltjaim is elhalványodtak, azt nem mondom, hogy csak emiatt, mivel éjszakára ezenkívül 20%-os C vitamin szérumot + Uriage dépiderm éjszakai arckrémet is használom. Így együtt viszont, sokat segítettek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

anita

2020. június 5.

Már meglévő problémára/problémás területre kezdtem el használni, csak azt sajnálom, hogy nem korábban. Valahogy hatékonyabbnak érzem, mintha csak 50SPF fényvédőt használnék.
A tavalyi állapothoz képest nagyon szépen kordában tartja a bőröm és nem erősödnek tovább a foltok az utóbbi 1 hónapban, mióta erre váltottam (előtte az 50-es invisible sticket használtam, szintén uriage)
Nem spórolok vele (ajánlott teáskanál mennyiség simán felmegy) és bőven van még 1 hónapnyi benne, heti 5-6 nap használat mellett. A csőrös kiszerelés telitalálat, mert az állaga gyorsan terülő, híg, ezáltal nyomtalanul gyorsan beszívódik, semmi fehérség.
Sminkelni szépen lehet rá, nem fényesedik át, nem csúszik el rajta az alapozó.
Minden szempontból ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Sminkelni szépen lehet rá, nem fényesedik át, nem csúszik el rajta az alapozó.
Minden szempontból ajánlom!

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Pisum Sativum (Pea) Extract, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.