Uriage

Ár:   9090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bio-szacharid gél, tökéletes bőrfiatalító. Intenzív öregedés gátló, azonnali feszesítő hatással.

Parabenmentes, hipoallergén.

Kiszerelés: 30 ml

holler

2018. november 4.

Nappalra ezt a szérumot használom, éjszakára a krémet. Puha lett tőle a bőröm, megszűnt az állandó húzódás. Az illatát imádom, az állaga is nagyon kellemes, jól beszívódik, nem fénylik tőle az arcom. Én már évek óta használom, most, hogy megszűnt, az age protect lesz a következő tesztalany, remélem azt is ennyire fogom szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

Zsubab

2018. április 7.

Engem nem zavarnak a csillámok, nem is nagyon vettem észre. Éjszakára használom, és szeretem. Nekem tetszik, hogy van egy kis illata, és én az első ráncaimra használom, tudom, idősebbeknek van, de nagymamám is így állt hozzá, mint én, és idős korára minimum 10 évet tagadhat le a sok krémnek köszönhetően :D A párom szemráncaira (szarkalában) is be fogjuk vetni, akkor majd még update-elek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

andrea91

2016. január 17.

Miért van tele egy szérum csillamokkal? Tök felesleges, kivéve ha a hatásán próbálnak optikailag csalni, hogy ettől hátha ragyogóbb lesz a bőr...? Iszonyú erős "illata" van, szintén minek??? A termék nem rossz, de nem is túl jó... A csillámos parfümös mivoltán nem tudok túllépni, és nem is hiszem hogy kéne, egy ilyen márkánál szerintem ezek nem férnek bele, ha még valami garnier lenne...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Enca

2015. január 19.

A gyógyszertárban kaptam mintát a patikus hölgytől. Elég 2-3 alkalomra, de mi az a parfüm az INCI első felében? Nem értem, hogy gyógyszertári, sőt bőrgyógyászati készítménybe miert kerül parfüm? Különben büdös lenne? Meg fura, hogy gyöngyházas színe van... mitől? Szép a krém, de inkább lenne hatásos. Szóval nem csoda, csak egy jo illatú kence. Tuti, hogy nem veszem meg nagy kiszerelésben.
A krém gél állagú, könnyen felszívódik,feszesítő hatást ígér, nem éreztem. Van ennél jobb ilyen árban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2015. január 4.

Az Isofill testvérét sajnos eléggé lepontoztam. :/ Ő sokkal jobb, többet dolgozik, már másnap reggel szép, kipihent, töltöttebb bőrképet eredményez, bő egy hét használat után pedig már tartósan látszik a hatása. Imádom a finom, nagyon kellemes illatát, és a könnyű állagát. Csak azért nem max pontos mert a La Roche Redermic jobb nála...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

kentuckyn

2014. június 8.

Kellemes illatú, kissé opálos gél. Nagyon enyhén apró csillámos részecskék fedezhetőek fel benne, amik azonban a használatkor eltűnnek és nem zavaróak. Érezhetően lassabban szívódik fel, mint az Isofill riche krém testvére, de ugyancsak finom és eléggé kellemes marad a bőr tapintása. Talán egy kicsit még puhább lesz. Sminkelni is lehet rá, határozottan nem "morzsolódik" alapozó felvitelekor! Pár napja használom, de eddig határozottan tetszik és talán végre megtaláltam benne az igazi bőrápolómat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Cyclotetrapeptide-24 Aminocyclohexane Carboxylate

Gombaellenes tartósítószer.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.