Uriage

Ár:   6790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdag, ultra hidratáló textúra, hosszan tartó komfortérzetet biztosít. Ránctalanítás + bőr megereszkedés elleni hatás,  tökéletes összhangban a bőr fiziológiájával. Egyedülálló mikrodiffúziós galenikummal, mely védi az aktív összetevőket, fokozza biohasznosulásukat, fokozatosan épül be a bőr mély rétegeibe és fokozatosan szabadítja fel az összes öregedés gátló összetevőt, ezáltal fokozott és hosszantartó öregedés gátló hatékonyságot biztosít.

Parabenmentes, hipoallergén.

Kiszerelés: 50 ml

holler

2018. november 4.

Éjszakára használom, finom puha tőle a bőröm. Nappalra túl sok, nem szívja be eléggé a bőröm, akkor a szérumot használom, de éjszaka elbírja. Nekem a ráncokra nem túl hatásos, viszont a bőröm állagán sokat segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

fenye

2017. november 30.

Nekem nem igazán vált be. Szettben vettem szemránckrémmel. A szemránckrémtől sem voltam elájulva. Az illatát egyáltalán nem szeretem, hatásáról sem tudok sokat mondani, maximum annyit, hogy jól hidratál. Este használom csak, mivel szerintem nehezen szívódik be. Gyakran volt olyan, hogy reggel arcmosáskor is még éreztem, hogy síkosabb az arcbőröm tőle. Nyáron abba is hagytam a használatát, mert túl vastagnak éreztem. Nem hiszem, hogy valaha is újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Erynnis

2017. szeptember 5.

Nekem bevált ez a krém. Pedig elvileg még fiatal a bőröm ehhez, de nem érzem soknak. Éjszakára kenem fel és reggelre teljesen beszívódik, zsíros hatás nélkül. Az illata kicsit erős, de nem zavaró. Nyári nagy melegben mellőztem kicsit, de most újra kikerül a polcra. Ránctalanító hatásról nem tudok véleményt mondani, de hogy jól hidratál, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Vicus

2017. augusztus 13.

Nagyon tömény, erős illatú, hatásáról annyira nem tudok nyilatkozni, mert csak mintám volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Bibus

2014. december 17.

Anyukámnak vettem születésnapjára, de nem bírja a bőre, ég és húzódik. Az Isofill krémmel semmi gond nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Cyclotetrapeptide-24 Aminocyclohexane Carboxylate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Gombaellenes tartósítószer.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.