Best of Beauty 2019

Uriage

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szemhéjra és a szemkörnyéki érzékeny bőr számára. Hármas hatás: táskák ellen, sötét karikák ellen, ránctalanító hatás.

Paraben- és illatmentes, hipoallergén.

Kiszerelés: 15 ml

Doridia

2018. augusztus 21.

Jó kis krém, de nem estem hanyatt tőle. Szerencsére szempuffadással és extrém sötét karikákkal sem küzdök, csak a kezdődő ráncaimra kerestem krémet és hát ezzel kapcsolatban pont nem vette észre változást. Elhasználtam, de keresem továbbra is A szemránckrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Queen78

2018. augusztus 11.

Sajnos már 4 nap használat után bőrpír és duzzanat jelentkezett nálam, nemhogy nem használt, de még jó piros is lett a szemkörnyékem. Még egyetlen krém sem váltotta ki ezt a reakciót a különben nem problémás bőrömből. Nagy csalódás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 11.

zoja

2018. június 2.

35 éves vagyok, viszont a kevés alvástól, meg állítólag a hason alvástól, táskásodik, ödémásodik a szemem. Ez az eddigi első szemránckrém, ami ugyan a ráncokra nem hat, de a táskákat eltünteti, ezért nagyon szeretem. Reggel-este használom.
Update: már a táskákat sem tünteti el, de igazából nincs jobb ötletem és az állaga megfelelő, a bőröm szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Angel13

2017. május 20.

Finoman el lehet dolgozni a szemkörnyéken, nyugtat, hidratál és feszesít. Kellemes érzetet biztosít, amit ígér azt tényleg tudja ez a krém. Megéri kipróbálni !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Bibus

2016. április 9.

Anyum hagyta rám, ő lusta ilyeneket használni.
Én párszor használtam, nem az én korosztályomnak való, de nagyon hatékony. Leviszi a puffadást táskákat, mintha tényleg simítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Anyum hagyta rám, ő lusta ilyeneket használni.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Cyclotetrapeptide-24 Aminocyclohexane Carboxylate

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gombaellenes tartósítószer.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.