Uriage

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. november 19.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnali feszesítő, bőrfiatalító hatás, már az első használattól kezdve. Az Isofill szérum kisimítja, feltölti  és korrigálja a ráncokat, megtartja és védi a bőr fiatalságát, növeli a bőr tömörségét. Hatása hosszantartó. Kitűnően tolerált, nem komedogén, hipoallergén, parabenmentes.

Az Uriage ISO 3R komplex szabadalmával:
+ stimulálja a bőr természetes kollagén és hyaluronsav termelését
+ megerősíti, megóvja a bőr meglévő hyaluronsav készletét
+ aktiválja a sejtek szabadgyökfogó képességét

Kombinált bőrre önmagában is javasolt használata, száraz bőrre pedig hidratáló krém alá.

Kiszerelés: 30ml

vrgdo1991

2018. november 9.

Mivel még nincsenek ráncaim, az apróbb szarkalábakra és megelőzés gyanánt használom. 3 üveggel elhasználtam, és azt kell mondjam, hogy nálam már alap arcápolási termék. Reggelente használom smink alá, nagyon puha lesz a bőröm, és szépen fel is töltődik. A krém kiszerelés is meg van, de ezért hamarabb nyúlok. 5***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Yvette89

2018. november 1.

Nagyon szeretem, györű, ránctalan a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Nagyon szeretem, györű, ránctalan a bőröm

tothbabi

2018. február 14.

Csalódás volt. Nagy reményeket fűztem hozzá, mert az arckrémet nagyon szeretem. Az eredmény elmaradt. Tudok nélküle élni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

balkri

2018. január 1.

Isofil arckrémmel és szemránckrémmel együtt használtam. A tapasztalatom jó, szépen feltölti a bőrt, de én rendelkezek mélyebb mimikai ráncokkal is, azokra nem gyakorolt különösebb hatást, így még gondolkodom, hogy újra vegyem. Magát a termékcsaládot nagyon kedvelem, de ez a szérum az egyetlen, aminél nem tapasztaltam a vao élményt, emiatt csak 3 csillagot adok neki. (ha újra veszem és változik a véleményem, akkor beszámolok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

Marietta1977

2017. október 2.

Kis termékmintát kaptam, vásároláskor. Nagyon meg voltam elégedve vele, mert én az esti arcápolási rutinomkor használtam, krém alá.
Hamar felszívódik, finom sima lett a bőröm tőle és az állaga is nagyszerű.
Bármikor megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Hamar felszívódik, finom sima lett a bőröm tőle és az állaga is nagyszerű.
Bármikor megvenném.

kneva

2017. január 29.

Nagyon szeretem, mert könnyen beszívódik és matt marad utána a bőröm, nem fényesedik ki. Nálam ez elég nagy ritkaság. Használom esténként a krémmel együtt és nappal smink alá is. Ha nagyon bele szeretnék kötni, akkor azt mondanám, h a pipetta csöve túl vastag a flakon vékony nyakához képest (vagy fordítva), a szérum sűrű és egy-egy kis csepp mellé megy akár milyen ügyesen próbálom adagolni.
Ettől eltekintve nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

Ettől eltekintve nálam újravevős.

Miamia

2016. november 13.

Nagyon kedvelem! En krem alatt hasznaltam, nem onalloan. Jo hatassal volt a boromre, szepen feltoltotte. Fokent este hasznaltam az Uriage Isofill kremmel egyutt. Semmilyen borproblemat nem okozott. Az illatat szeretem. Most fogyott el a 2.szerum, de hamarosan ujra a polcomon lesz a kis pipettas 30 ml-es kiszerelesu szerum, nem maradhat ki a rutinombol. A kiszerelese szuper, nagyon higienikus es jol lehet adagolni. Tobbszor reptettem mar, repuleseim soran volt, hogy csak kabinborondot vittem, igy atlatszo zipes zacskoban kellett tarolni, es orultem,h tokeletes merete van,es nem uvegbol van, igy sokkal konnyebb es nem torekeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

kismadár

2016. augusztus 10.

Valóban simít, és feltölti az arcot, az apróbb ráncokat kisimítja, de nem vettem észre nagyon látványos vagy hosszútávú változást. Az illata kicsi fojtogató volt számomra, de összességében szerettem használni. Újra venni nem fogom, szerintem drága, ennyi pénzért sokkal-sokkal komolyabb összetevőlistás termékeket is lehet találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

galysos

2016. július 14.

Először Pixiben találkoztam ezzel a termékkel, egy luxusminta formájában. Azóta a harmadikat vettük, anyukámmal közösen használjuk. Ő minden nap, én csak hetente néhány alkalommal esténként, arctisztítás és tonizálás után használom.
Nagyon szeretem, mert nagyon könnyű és gyorsan beszívódó szérum, reggelre szépen kisimít, nem zsírosít.
Anyukám (55 éves) érett bőre is nagyon szereti, neki nagyon érzékeny és kombinált bőre van, ez nem irritálja, neki sem zsírosodik tőle és a kisebb ráncokat enyhíti.
Egy szérum kettőnknek 2 hónapig is kitart, talán emiatt nem sajnáljuk rá annyira a 10ezer Ft-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

kovtunde80

2016. június 24.

Akciós volt a patikában és kaptam az alkalmon, hogy kipróbáljam.Az állaga kicsit furcsa volt elsőre, azt hittem az adag kevés lesz, de elég lett az arcomra. Kellemes, hidratál, javít az összképen. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Cyclotetrapeptide-24 Aminocyclohexane Carboxylate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gombaellenes tartósítószer.