Uriage

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Speciálisan a szemkörnyéki érzékeny bőr számára kifejlesztve, az Uriage ISO 3R komplex szabadalmával:
+ stimulálja a bőr természetes kollagén és hyaluronsav termelését
+ megerősíti, megóvja a bőr meglévő hyaluronsav készletét
+ aktiválja a sejtek szabadgyökfogó képességét

Paraben- és illatmentes, hipoallergén.

Kiszerelés:  15 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

matepiro

2019. május 23.

Nagyon szeretem, könnyen felszívódik, jól hidratál, kitűnő az állaga. 40 felett már nem várok csodát, de elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 23.

Yvette89

2018. november 1.

A kedvenc termékem, gyönyörű a szemkörnyékem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

A kedvenc termékem, gyönyörű a szemkörnyékem

tothbabi

2018. február 14.

Állaga kiváló. Nem képez filmréteget, nem kukacosodik össze, nem zsíros, ezért többször újravettem. Jól hidratál, de a wow elmaradt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

GoldTree

2018. február 2.

Nem irritál, számomra ez fontos, mert nagyon érzékenyek a szemeim. Könnyen beszívódik, megfelelően hidratál, de szerintem még a legapróbb ráncokkal sem tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

balkri

2018. január 1.

Az Isofill termékcsalád szenzáció, ez a szemránckrém finom, jól hidratál, nem irritál, lélegzet könnyű. Tapasztalatom alapján nem csodaszer, most vettem a második kiszerelést, akcióban megérte (arckrém+szemránckrém+neszeszer 9900), de önmagában ár érték arányban sajnos találni jobbat is.
Én úgy fogalmaznám meg, hogy nagyon jól hidratálja a szem környékét, de a ráncokkal nem bánik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

anyeszka

2017. július 7.

Még csak az első tubust használom (reggel-este), de tetszik. Ahogy már többen írták, nem csodaszer, de nem csíp, nem vörös tőle a szemem, a bőröm hidratált, és nagyon kellemes felvinni. Mély ráncaim nincsenek, de az biztos, hogy az utóbbi időben nem volt semmi gond a szemkörnyékemen. Se karika, se táska. Talán ennek a hatása :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

rekusss

2017. január 30.

Tudásához képest drága, 7.000,- Ft-ot biztosan nem ér. Hűsít, nem irritál, a sötét karikákon segít, ezért a 4 csillag, de amúgy még az apró ráncocskákat sem halványítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

mnodulus

2017. január 13.

Csak mintát kaptam belőle, könnyen beszívódik, nem irritál, de olyan semmi különös, észre se veszem, hogy bármi történt volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

kovtunde80

2016. június 27.

Akcióban vettem, nagyon megérte. Érzékeny a szemem, de ez egyáltalán nem irritál. Hidratált tőle a bőröm, sokat javított a ráncokon és a karikákon, de csodát ez sem tesz. :-) Ettől függetlenül újra fogom venni, mert bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Szabinusz

2016. április 21.

Az Isofill krémet nagyon szerettem, ezért választottam szemkörnyék ápolóból is ugyanazt a termékcsaládot.
Nem rossz, hidratál, kellemes, könnyen beszívódik. de nekem közel sem hozza azt a megnyugtató eredményt mint az arckrém. Úgy látszik az én szemkörnyékem ennél többet igényel. Talán kevésbé száraz bőrön jobban működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Cyclotetrapeptide-24 Aminocyclohexane Carboxylate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gombaellenes tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.