Uriage

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsófi84, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív tápláló formula száraz bőrre, fakó arcszín, hiányzó ragyogás és az első ráncok jelei ellen. Uriage termálvíz, Uriage Laboratórium szabadalmával védett hatóanyag komplex, Hyaluronsav

AnnieWalker

2019. április 10.

Konkrétan semmilyen hatást nem tapasztaltam,azon kívül hogy jól hidratált,nem ránctalanított,még az apró ráncaimat sem tüntette el. 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

felicity94

2018. november 11.

Teljes mértékben elégedett vagyok ezzel a termékkel. Általában nappali hidratálónak használom smink alá, de éjszakára is tökéletes. Imádom hogy intenzíven táplálja a száraz bőrömet, mégsem érzem azt a fojtó, nehéz krémes tocsogós zsíros érzést a bőrömön mint a legtöbb drogériás száraz bőrre készült arckrémnél (elég sok márkát kipróbáltam már). A homlokomon és az orromon korábban annyira száraz volt a bőröm, hogy itt ott kis darabokban hámlott. Ez a krém ezt a problémámat is orvosolta, most már teljesen magabiztosan viselek egy bb krémet vagy alapozót :) Hamar beszívódik, kevés is elég belőle, azonnal puhább a bőr és simán lehet rá sminkelni. Nekem az illata is tetszik, és ez a tubusos kiszerelés különösen praktikus mert higiénikus és utazásnál sem kell a nehéz üveg tégelyeket cipelnem. Fogalmam sincs, hogy a ráncokra milyen hatással van, én nem ezért/ erre vettem. Kb. 2 hónapja használom mindennap, az én bőröm nagyon szereti. Valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

OCsilla

2017. február 1.

A kedvenc téli krémem. Gyorsan beszívódik, jól hidratál, sokkal kipihentebbnek tűnik tőle a bőröm. Egyedül az erős illatával nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Cristally

2015. december 7.

Pixibox-os Isofill szérumba szerettem bele először, majd a gyógyszertárban kaptam Isofill és Isoliss krém mintát. Annyira tetszik mindkét termék, hogy az Isofill-t megvettem édesanyámnak (kértem belőle egy jó adagot, ha valami alkalom előtt szeretnék teljes kisimult arcot kapni:)), az Isoliss-t pedig hétköznapokra használom. Szereti a bőröm, nem allergizál, szépen kisimít, eléggé hidratál és tudok rá sminkelni, szóval nekem bevált. :)
Közben anyum visszaadta az Isofillt, hogy neki nem elég tömény, főleg nem télre, úgyhogy kicsit gyakrabban azt is használom, bár nem szeretem annyira a "belenyúlkálós" krémeket, mert nem valami higiénikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

GNóri

2015. november 13.

Körülbelül másfél éve teljesen megváltoztattam az arcápolási rutinomat, és áttértem a koreai kozmetikumokra. Néha-néha elcsábulok "nyugati" termékek megvételére, de általában mindig megbánom, és visszatérek a koreaiakhoz. Most egy mizon éjszakai krémet használtam, múlthéten elfogyott, és ezt az uriage krémet vettem meg helyette. Akciós volt, tetszett benne a glikolsav, és a fluid tesójáról nagyon sok jót hallottam, így gondoltam adok neki egy esélyt. Igaz, hogy még csak második hete használom, így annyira nem megalapozott a véleményem, de eddig nem igazán tudom, mit gondoljak róla. Az igaz, hogy vannak benne szuper összetevők, valóban szépen kisimítja és egységesíti reggelre a bőröm, viszont nekem a hidratáló hatása elég kevéske, száraz bőrrel ébredek reggel. Ami még nem tetszik, hogy erős illata van, ami számomra továbbra is teljesen érthetetlen a gyógyszertári, érzékeny bőrre szakosodott krémeknél, illetve nehezen szívódik be, és csillogó, filmes réteget hagy a bőrömön. Elhasználom, ha már megvettem, remélem hosszútávon elégedettebb leszek bele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

enci89

2015. november 10.

Allergiára hajlamos, érzékeny bőröm van. Csak Bioderma Sensibio-t tudok használni..vagyis eddig csak azt tudtam. Már egy hónapja használom ezt a krémet, úgyhogy már teljesen objektív véleményt tudok róla mondani. Szerettem volna már egy olyan krémet, ami nem csak hidratál, hanem valami hatóanyag is van benne. Mivel hamarosan betöltöm a 27-et, szerettem volna megelőzési céllal valami gyengébb ránctalanítót, de hypoallergén is legyen. Hm, gondoltam ilyen tuti nem lesz.. Aztán ajánlották ezt a gyógyszertárban. Vittem egy mintát, kipróbáltam és bumm, nagy kiszerelésű krém lett a belőle. Tökéletesen táplálja a bőrömet, nem marad ragacsos érzés a használata után, szépen beszívódik. Van benne illatanyag, mégsem pattogzok ki tőle, és úgy tűnik, hogy ezt a fajta termálvizet bírja a bőröm.( Nem úgy mint a Vichy-t.)
Hogy mennyire ránctalanít, azt nem tudom, mert nem nagyon voltak rajtam ráncok eddig sem, de szerintem 25 felett és 30 alatt bőven elég ez a krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gombaellenes tartósítószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.