UW Naturcosmetic

Ár:   300 Ft, 600 Ft és 800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tenagi, Módosítva: 2017. december 29.

Ár:   300 Ft, 600 Ft és 800 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A holt-tengeri iszap rendkívüli ásványi anyag összetételének köszönhetően egyedülálló mélytisztító, gyulladáscsökkentő hatással bír. Az UW lóbalzsam készítménye a holttengeri iszap sokoldalú gyógyhatását kombinálja a lóbalzsam regeneráló, vitalizáló erejével. A hűsítő gél frissíti és aktiválja a vérkeringést, miközben az iszapkivonat fontos ásványi anyagokkal táplálja és teszi feszesebbé a bőrt, megnyitja az eldugult bőrpórusokat. Ízületi fájdalmakra, reumás panaszokra, irritált, kipirosodott, ekcémás bőrfelületre.

blackrose

2019. január 1.

Kifejezetten izomlázra használom,egy hatalmas kiszerelèsben van meg itthon. Azonnal hűsít ès nyugtat. Kicsit ragacsos marad a bőröm tőle, de nem bánom. Megèrte megvenni, sokáig kitart. Szerintem jobb mint egy sportkrèm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

tenagi

2017. december 11.

Én akkor használom, ha fáj a derekam, csomós az izmom. Kellemes, tényleg izomlazító hatása van, és hűsíti is a gyulladt részt. gyorssegélynek jó, nem baj, ha van otthon egy kis tégellyel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.