Vademecum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: bipanka, Módosítva: 2013. április 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkrém + szájöblítő.

Banszky

2018. február 25.

Amióta rátaláltam erre a tubusverzióra mást nem is veszek. Nálunk ezzel megoldódott a "ne középen nyomd a fogkrémet" probléma és a tubus szája sem lesz maszatos folyton. N.1

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

EvaO93

2017. október 2.

Ez a fogkrém nekem nagyon bevált. Kár, hogy már egy ideje sehol nem találom ezt a fajtáját. :( Az eredménye valóban nem volt túl tartós (hónapokon át), de szerintem ez nem is várható el egy fogkrémtől. Ha gyors és árban jobb megoldásra volt szükségem, mint mondjuk egy fogorvos, akkor mindig ezt választottam. Az én fogaimról azt kell tudni, hogy alapjában véve sem voltak túlságosan sárgák, de túl fehérek sem, mikor ezt használtam és semmilyen fogkezelésen nem vettem részt. Ha megtalálnám még valahol, tuti vennék belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

csankaa

2015. április 18.

Fehérítést nem vettem észre, a 2in1 hatást sem érzem. Az állaga hígabb a többi fogkrémhez képest. A célnak ugyan megfelel, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Bellabella

2014. május 31.

Egy hét használat után látványosan kifehérítette a fogaimat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Egy hét használat után látványosan kifehérítette a fogaimat!

Rony

2014. március 19.

Ezt is megvettem, felbuzdulva a Promedic szuper hatékonyságán.
Nos ez már messze nem olyan jó, nem vettem észre semmiféle fehérítést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Ezt is megvettem, felbuzdulva a Promedic szuper hatékonyságán.
Nos ez már messze nem olyan jó, nem vettem észre semmiféle fehérítést.

wk62

Korcsoport: >54
2014. március 5.

Nem fehérít annyira, mint ugyanennek a márkának a Promedic-je.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 5.

Nem fehérít annyira, mint ugyanennek a márkának a Promedic-je.

kata12

2013. október 28.

Nekem nagyon bevált eddig. Olcsó, és fehérít. Ami tényleg elszomorító, hogy ideiglenesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 28.

bipanka

2013. április 21.

Megvettem, mert kecsegtetett az azonnali fehérség. Én kis naív. :D -itthon olvastam el,hogy optikai és ideiglenes. De az íze jó, jó mentolos. a ára sem vészes. nem veszem meg újra de ki sem fogom dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

huncutka

2012. szeptember 19.

Szeretem ezt a fogkrémet, szép kék színe van jól habzik, bár hígabb az állaga mint más fogkrémnek, (2in1) vagyis egyszerre szájvíz is. De szerintem ez butaság. Nem pótolhatja a szájvizet. Az íze igazi friss, tehát reggel nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1