Vademecum

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2013. november 8.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fluoridos fogkrém és antibakteriális szájvíz, a láthatóan fehérebb fogakért. Új az összetétele.

Kiszerelés: 75 ml

kismadár

2019. március 12.

Nem rossz fogkrém, valamennyire fehérít, de szerintem inkább fogfehérítés utáni fenntartásra jó. Az állagát nem annyira szeretem, kicsit folyós, és ez a tubus is rémes, ha már félig van, nehéz belőle kinyomni a fogkrémet. Nem rossz, de folyamatos használatra marad a narancssárga Elmex, azt semmi nem tudja überelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Hatshepsut

2018. december 31.

Ez a fogkrém zseniális! Gyönyőrűen fehérít és meg is tartja a fehérseget! Kicsit sajnos érzékenyíti a fogakat, de tényleg csodaszer! Végre újra használhatom a narancsos árnyalatú rúzsaimat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Banszky

2017. augusztus 8.

Nagyon folyós fogkrém ez kicsit meglepett. Bevallom a tubusa miatt vettem meg,nagyon eltalálták. :) Mintha tényleg fehérítene is egy kicsit a fogaimon,kellemes nem túl erős mentolos ízű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Lulu1111

2016. december 5.

Nekem nagyon bevált, Párom mindig dicséri a fehér fogaimat, és én csak ezt használom, már 2 éve! :) Szóval teljesen elégedett vagyok, és annak ellenére, hogy fehérítős, nem vettem észre, hogy roncsolná a fogaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Nymphea

2016. augusztus 13.

Tetszik, nagyon szeretem használni. A kiszerelése számomra nagyon praktikus, feldobja a mosdókagylót, hiszen nem a szokásos fogkrémes tubus. Én a hozzá hasonló, erősebben mentolos fogkrémeket részesítem előnyben. Fogmosás után frissnek érzem a leheletemet tőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Jelizz

2016. augusztus 1.

Tetszik h nem tul intenziv az ize, jol frissit tetszik ez a 2in1 megoldas. Szepek lettek utana a fogaim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

cicapillango

2016. március 10.

Szeretem ezt ( gyerekkoromban a rózsaszín változatát imádtam enni, biztos ez is megadta az alapot) a fogkrémet, bár ennél picit erősebb fehérítést vártam volna, igazából egyáltalán nem fehérít, csak szinten tart. Én sem érzem, hogy túl mentolos lenne, egy picit lehetne talán jobban.. A dobozát viszont egyenesen utálom, sosem lehet rendesen becsukni, picit mindig kifolyik, pedig maga a koncepció jobb mint a tubusosoké. Maradok nála, amíg nem találok jobbat, mert a tisztító hatásával nincsenek problémáim.Olyan 500 forint körül van a dm-ben, ár érték arányban tök megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

lilibeck

2016. február 13.

Én nem érzek erős mentolos ízt, sőt semmilyet :D a párom használ utána másik fogkrémet is pont amiatt, hogy fogmosás után mentolos legyen a lehelete :D én szeretem egyébként. Kár hogy nehezen nyílik ki. Azt hogy fehérített volna a fogaimon nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

kisenikoke

2016. január 31.

Munkahelyemre vettem és nagyon elégedett vagyok vele.
Újraveszem.
Tetszik, hogy nem kék meg ilyenek és jó az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Munkahelyemre vettem és nagyon elégedett vagyok vele.
Újraveszem.
Tetszik, hogy nem kék meg ilyenek és jó az illata is.

kerimuci

2015. november 24.

Már a sokadik tubusnál tartok. :) Jó ideje csak ezt veszem és meg vagyok vele elégedve. Szerintem valamennyit fehérített is a fogaimon. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1