Vagheggi

Ár:   10 560 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: platinakuka, Módosítva: 2019. március 12.

Ár:   10 560 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Faggyúmirigy működést szabályzó zselé-krém textúrájú, zsíros bőrre ajánlottt. Nemcsak hidratál, hanem táplálja is a bőrt, normalizálja a faggyú termelődését, és a hidratációt. Finom tapintásúvá változtatja a bőrt, összehúzza a pórusokat és hosszantartó matt hatást biztosít. Megvédi a bőrt a külső környezeti hatásoktól, ideális smink alapnak is.

Főbb hatóanyagopk: fehér fűz kivonata, butyl avocadate, bioszaharidok, mikronizált ezüst.

Olajmentes, nem komedogén termék! Bőrgyógyászatilag tesztelt!

hallo8x

2019. október 27.

Nyárra vettem egy könnyű hidratáló krémnek de nem hidratált eléggé. A mattitó hatását nem érzékeltem és az illat se votl a kedvencem. Összességében ok de nem voltam lenyügőzve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Rebeka528

2019. április 30.

Egy álom, amit ez a krém az arcommal csinál 😍
Eléggé zsíros arcbőröm van és bármilyen púder volt rajtam napközben nem bírta sokáig - most viszont szinte egész nap! Nem fénylik át a bőröm, ha nincs rajtam smink is szuper matt marad az arcom! 🤩 ami a legjobb hogy ez mellett nagyon jól hidratál is, és nem utolsó sorban kellemes illata is van!
Tuti újravásárolom! Csak ajánlani tudom ezt a krémet és a hozza tartozó vagy a rehydra lemoso/tonik-ot is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Egy álom, amit ez a krém az arcommal csinál 😍

platinakuka

2018. december 25.

Nyár óta használom, és elégedett vagyok vele nagyon.😊
Meglepően jól el lehet kis mennyiséget is oszlatni, sokáig elég. Az illata tetszik, elég intenzív, de nem szúrós egyáltalán.
Nyáron csak ezt használtam, nagyon kordában tudta tartani a zsírosodást, és a gyulladásos folyamatok is visszaszorultak, nyilván azért nem hatalmas rügyekre gondolok.
Most télen azért jobban érzem a szárítást, úgyhogy két krémet használok, ezt este. Nappalra dm krémet vettem, sajnos a pénztárcám kettő Vagheggi krémet nem engedélyez. 😅 Az is bevált, szóval egész jól elvagyok most.
Kicsit szkeptikus voltam, az ára miatt is húztam kicsit a számat, de végül arra jutottam, megérte.
Ha van lehetőségetek, próbáljátok ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Nyár óta használom, és elégedett vagyok vele nagyon.😊
Ha van lehetőségetek, próbáljátok ki.

Krisztike84

2018. december 4.

A legeslegjobb nappali krém kevert bőrre. A bőrhibákat is nagyon jól kezeli. Az ára miatt keresnem kellett helyette mást, de ha lesz rá keret újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

nikosz90

2017. június 30.

Én a Balanc tonikkal együtt használom és így nagyon jó. Nem tudom, hogy a mattító tonik nélkül milyen lenne, de a kettő együtt nagyon rendben tartja a zsíros, érzékeny, tág pórusú, kicsit rozáceás bőrömet. Abszolút újravevős. Szerintem az ember rákattan, főleg, aki sokat küzdött már az olajos bőre ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Faggyútermelést normalizáló 5αR-blokkoló hatóanyag, ami a gyártó állítása szerint három hét alatt 40%-kal csökkenti a faggyútermelést (a teszt résztvevők 78%-a érezte úgy, hogy a bőre kevésbé  zsíros és csillogó a tanulmány végére), a hajas fejbőrön pedig a lipid foltok csökkentésével (-69%) segít lelassítani a faggyúmirigyek működését, nyugtatja az irritációt és csökkenti a seborrhoeás tüneteket és a korpásodást is.