Vaseline

Ár:   1380 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kamillaneni, Módosítva: 2015. december 11.

Kiszerelés:   75 ml és 200 ml
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Mélyhidratálás a nagyon száraz kezek ápolására
  • Megakadályozza a körmök töredezését, a körmök két hét alatt 10x erősebbek lesznek
  • Gyors felszívódás zsíros érzet nélkül

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Isla

2021. június 30.

Nagyon híg és az "illata" rettenet (de legalább baromi erős). Nem hidratált rendesen, amit pedig a körömerősítésről írnak az konkrétan egy vicc. Még jó hogy csak 75ml volt, minden nappal boldogabb lettem hogy végre hamarosan el fog fogyni és többé nem kell ránéznem sem... Egyik csoporttársam viszont szerette valamiért. Ízlések és pofonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Jelizz

2020. január 5.

jo az illata nem draga. viszont azonnal leselymesiti a kezeimet, viszont 5 perc utan mintha be sem kentem volna . szerintem ki dobom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Glowycosmeticsblogspot

2019. december 24.

Most használtam először a Vaseline kézkrémjét és meglepődtem, mert az ajakápolójában csalódtam, de ez a kézkrém fantasztikus.
Hamar beszívódik, nincs erős illata, azonnali selymes hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

Hamar beszívódik, nincs erős illata, azonnali selymes hatás.

sweetheart

2019. május 8.

Elsősorban natúrkozmetikumokat használok, ezért meglehetősen távol áll tőlem ez a termék. Nem is lenne olyan rossz összetevős, csak sok benne a bőrirritáló cucc, illetve a kőolajszármazék. Töredezett körmeimre vettem. Nem használtam még túl sokat, ezért nem vonok le gyors következtetést, csak a pillanatnyi álláspontomat. Eléggé zsíros krém, viszont nagyon hamar eltűnik, egy kis selymes érzetet hagy maga után. Teljesen átlagos krém, egy kézmosás és nyoma sincs hogy bekentem. Az illata jó, és meglepő hogy semmi irritációt nem fedeztem fel, ekcémás is a bőröm egyébként. Majd jövök update-elni 2 hét múlva. Addig 3 csillag...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Kamillaneni

2015. november 26.

Nekem bevált, sőt, mintha a körmeim is erősebbek lettek volna a használatától. Na nem azt mondom, hogy tízszer erősebbek, de azért erősebbek.
Borzasztóan ekcémahajlamos vagyok, amint a kezemet kiveri a kórság, máris ezt a kézkrémet használom, rendbeszedi. Az illatát szeretem. Kellemes állagú krém. Hidratál is, nem érzem, hogy naponta hússszor kéne újrakenni. Max az illata miatt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak