Vichy

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: myoky, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrerősítő hidrogél szem alatti táskák ellen. Az értékes ásványi anyagokban gazdag VICHY termálvizet tartalmaz, az érzékeny szemkörnyéki bőr hidratálása, nyugtatása és erősítése céljából. A Dextránt és Escint, hogy csökkentsék a szem alatti táskák megjelenését és a sötét karikák intenzitását.
A finom vízhiányos barázdák kisimulnak, a szem alatti táskák kevésbé látszanak, a sötét karikák tompulnak. A szemkörnyék bőre láthatóan megerősödik és felfrissültnek, nyugodtnak tűnik.
Kiváló sminkalap.

msvelvet

2017. augusztus 4.

Évek óta használom, nekem nagyon bejött. Felfrissíti a szemkörnyéket, még az apróbb szarkalábak ellen is hatásos. Szeretem, hogy golyós és nem kell kézzel belenyúlni. Sajnos már nem gyártják, pedig még vennék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

nori7

2017. június 10.

Nyugtato, frissito, simito hatasa es konnyu texturaja reven nalam eleri a tokeletes termek jelzot.Nagyon praktikus kivitelezes. konnyu es gyors felvinni a szem kornyekre. 10 csillagot adnek, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

MormiOrsi

2017. február 2.

Ajándék volt a Vichy Aqualia Thermal Spa Nappali Arckrém mellé, de ahogy sokaknak lentebb, nekem sem jött be. Nem vettem észre semmilyen változást, pozitív hatást, így szépen lassan el is felejtettem hasznáni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Tamara87

2016. május 9.

5/1 Nagyon gyengécske. Szép reményeket fűztem hozzá, tetszenek ezek a thermal termékek (Vichy termálviz permet szuper!) de ez... Sajnos nem.
Hűsitő hatása van, felszivódik, de számomra kimondottan semmilyen, pár perc múlva olyan érzésem van, minta nem is használtam volna. Hidratáló hatása nincs, legalábbis én nem éreztem, és pici pattanásszerű pontocskák jelentkeztek a szemem alatt, úgy tippelem ettől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Heloise

2016. január 27.

Véletlenül került hozzám egy megkezdett tubus, azóta elég sokszor használtam hogy véleményezni tudjam. A hűsítésen kívül én sem tapasztaltam egyéb áldásos hatását, a hideg érzést pedig semmi más nem biztosítja mint a fémgolyó a tubus végén.. Sajnos a szem alatti táskákat a legkisebb formában sem tűnteti el, pedig nálam lenne mit... Sminkelni szépen tudtam rá, de amiatt szerintem tényleg felesleges megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

lapadi

2015. október 24.

Jó használni, mert görgős, praktikus. De ez az egyetlen előnye :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.

Jó használni, mert görgős, praktikus. De ez az egyetlen előnye :-)

ylexe

2015. március 8.

Nem találkoztam még olyan kencével, ami valóban lejjebb vinné a kékséget a szem környékéről... Szóval csak a garnierhez tudom hasonlítani, ez sem csinál többet, mint hűsít és kellemes érzést hagy maga után. Nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

kocrea

2014. október 26.

Akkor használtam, amikor sokat éjszakáztam és gyakran begyulladt a szemem az erőltetéstől ill. a smink miatt. Nagyon jól bevált, nyugtatta a szemem, csökkent az irritáltság ( mondjuk a táskák annyira nem, de ebben nem is hiszek :)). A több alvás hatékonyabb.:) Ezért a 4 pont, de szívesen ajánlom, mert akkut helyzetben sokat ért a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 26.

sipild

2014. február 9.

Semmi változást nem tapasztaltam a használata során. Egyik előttem szóló bőrpirosodásról írt. Az nálam is előfordult. Így csak este használom. Ár-érték arányban nem túl jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 9.

Viró

2013. november 21.

Nekem abszolút nem vált be ez a termék. Elég régóta használom már. viszont a táskáimat nem tüntette el, kellemes és hűs a fémgolyó hatása miatt. Többször nem venném meg, mert sajnos az árához képest nem bizonyított!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Felületi hártyaképző anyag.