Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órán át hidratál, nyugtat és erősít. A hidratáltság észlelhető paraméterei napról napra javulnak, az arcbőr egyre ellenállóbb lesz. A bőr visszanyeri egészséges ragyogását. A krémben lévő Vichy termálvíz megnyugtatja a bőrt és erősíti ellenállóképességét. Az SP15 + PPD18 széles spektrumú UV-védelem optimális védelmet nyújt a mindennapok UVA és UVB sugárzása ellen. Extra friss krém. Nem hagy réteget az arcbőrön.

Kiszerelés: 50 ml

zeany

2017. május 11.

FLP krémeket használok többnyire, ezt akkor szoktam vinni, ha például utazunk, mert praktikus a kiszerelése. Teljesen átlagos a hidratálása, viszont egyszer picit belement a szemembe és azt hittem megvakulok, annyira csípte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 11.

Aisha

2013. augusztus 4.

Fenyvedelme miatt vettem meg, de ha nagyon meleg volt es sutott a nap, irritalta a borom, valoszinuleg a kemiai fenyvedok miatt. Nem rossz, de szaraz borre keves, nem hidratal tul jol es hosszu tavon sem javit a boron. 2 flakonnal hasznaltam belole, tehat ugy gondolom, adtam eleget idot neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

kicsim1978

2013. április 21.

Éjszakai krémnek használom.Nagyon zsírosít,smink alá nem jó!Száraz bőrre valóban beváltja az ígéretet,és hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

coeurdame

2013. január 14.

Én szerettem. Rajtam nem hagyott semmiféle zsíros nyomot, sőt épp a gyors beszívódást szerettem benne. Nem mondanám azért, hogy csodaszer, mert őszintén szólva nincs túl sok problémám az arcbőrömmel, így nagy változásokat sem tapasztalok. Nálam szerintem leginkább placebo-ként működött, egyszerűen jó érzés volt, hogy "ma is tettem valamit, amit a bőröm igényel".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Cicaki

2012. április 18.

Hát, nem az igazi. Ennek ellenére használom, mert még nem találtam jobbat, ami fényvédős is. De nem adom fel:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

Alice83

2012. február 4.

Tele lettem pattanással, hála ennek a krémnek...borzalmas..ennél még egy sima fényvédő is jobb, ráadásul zsíros , fényes réteget hagy az arcon, természetellenes hatású...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 4.

Alice83

2012. január 27.

Iszonyat zsíros, legalábbis az én bőrömnek..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 27.

Iszonyat zsíros, legalábbis az én bőrömnek..

niki

2011. október 16.

A nagy csalódás!!!!! Évekig használtam a Thermal Fix Mat krémet, számomra tökéletes volt, de mint minden jót ezt is megszüntették. Elvileg ez az új kiadása lenne, de sajnos össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Nem szívódik be, ragad, fényes, szerintem használhatatlan. Bár talán nagyon száraz bőrre lehet ,hogy beválna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

szueszti

2011. október 4.

Ezt a krémet az UV védelem és az állítólagos extra frissessége miatt választottam a vízhiányos és kombinált bőrömre. Kb. egy hónapig használtam meleg és szeles időben is, szóval adtam esélyt a krémnek, de csalódnom kellett. Kellemetlen zsíros érzés a bőrön, nagyon nehezen szívódik be és egész nap fénylik tőle a bőr. Bónuszként még néhány pattanásom és mitesszerem is lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.