Vichy

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fcsenge, Módosítva: 2015. június 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

A Vichy Mexoryl®-lal (fotostabil, széles spektrumú UVA és UVB szűrőrendszer) látta el a naptejeit, hogy hatékonyan vegyék fel a küzdelmet az UV-sugarak káros hatásai ellen és védjék bőrünk értékes naptőkéjét.

Védi a bőrt a napégéstől és a napsugárzás okozta bőröregedéstől.

Hialuronsavban gazdag, nem zsíros textúrája biztosítja a könnyű alkalmazást. Nem hagy fehér nyomot.

Illatanyag- és parabénmentes, hipoallergén formulája bőrgyógyászati felügyelet mellett, érzékeny bőrön tesztelt. Vichy termálvízben gazdag, nyugtató, regeneráló formula.

kecskesszuszu17

2019. november 11.

Kis kiszerelésben vettem meg, és ez volt a szerencse, mert sajnos nem szerettem. Nem volt kényelmes, önmagában sem és sminkelni sem rá (pedig nem akartam egy full glam sminket rátenni). Nagyon nagyon zsírosodott a bőröm tőle a T-vonalban és testre sem szerettem használni, mert az a klasszikus ragadós fényvédő érzetét hagyta. Nagyon nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Boroka528

2019. szeptember 7.

Idén nyáron ez volt a legjobb választásom! :) Arcon és tetoválásokon használtam, nagyon finom, diszkrét illat és gyors beszívódás jellemzi! Könnyű állagú, egyáltalán nem zsíros, két-három mártózás után azért érdemes újra felkenni! Ha elfogy, biztos, hogy újra ezt veszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Radam

2019. augusztus 27.

A világ legjobb fényvédője!!! Tavalyi és idei tengerparti nyaraláson sem égtem le vele, de még csak le se barnultam 40 fokban délben a tűző napon a vízben!!! Nem hittem el, hogy ilyen létezik, de lás csodát, létezik! ❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

danyadi77

2019. július 16.

Nagyon megszerettük a 30 faktoros naptejjel együtt. Az egész család használja. Viszonylag könnyen eloszlatható, könnyen felszívódik, nem ragacsos, nem hagy nyomot (többek közt emiatt cseréltem le a régi naptejet). Még nem égtünk le vele, és valamennyire vízálló is. Én az illatát különesebben nem érzem. Nem olcsó, de számomra megéri, ha nem kell a ruhát is kidobni, mert összefogta a naptej. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Juliette Cavill

2019. június 18.

Arcra használom fényvédőként, nem irritál és nem pattog ki tőle a bőröm. Az illata kellemes, könnyű eloszlatni is. Napközben eléggé olajosan fénylővé teszi az arcom, de ezt kevés mattító púderrel remekül lehet kezelni. Nem a legolcsóbb, viszont mivel csak arcra használom, így kevés kell belőle és a nyár végéig biztosan kitart, így megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Gerireni

2019. május 28.

Nagyon szeretjük,évek óta csak ezt a termékcsaládot használjuk!! Az illataaaa... mesés! Én csak ajánlani tudom! A most 7 éves kisfiam bőrét is ezzel kentem már tavaly is,mert a patikában azt mondták,6 éves kortól használható a "felnőtt" naptej. Semmi leégés nem volt! Gyorsan beszívódik,vízben látható,hogy a bőrről szinte lefut a víz. Nyilván nem elég 1x bekenni magunkat,3 óránként ajánlott az ismétlés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

anyujobbantudja

2019. május 28.

Kifejezetten arcra vettem, ahova nem kenek sima napvédőket. Olyan mint egy hígabb nappali krém, a védelme nem is kérdéses. Érdemes letörölni napozás után mert hajlamos kihozni a pattanásokat. Kontaktlencsével nem haverok, ha belemegy a szembe egyből olyan 'koszos homályos ' látást eredményez. A pigmentfoltok ellen tökéletes, a szeplők is menekülnek előle. Glamour napokon érdemes akciósan venni, akkor nem fáj annyira az ára. Hűtőben tárolva másfél évet is kibír, egyébként nem érdemes tartogatni egy szezon után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

ggsmgy

2019. április 11.

A szeplős, és napallergiás bőrömnek kiváló választás. Régi kedvenc, ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

A szeplős, és napallergiás bőrömnek kiváló választás. Régi kedvenc, ajánlom!

Zizi90

2018. november 16.

Az 50 ml kiszerelést használtam. Leégés ellen a strandon tökéletes. Sajnos nagyon nehezen szívódik fel es az egész arcom tükröződik tőle. Így a strandon kívűl semmilyen más alkalomra nem tudtam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

natulcien

2018. augusztus 5.

A 300 ml-is kiszerelést áprilistól augusztusig használtuk el az 1 éves kislányommal közösen. Naponta 2xi 1 órás sétához kentem be magunkat vele. Nagyon elégedett vagyok ezzel a naptejjel. Gyakorlatilag az első naptejem, amivel 100%-ban elégedett vagyok. Egyikünk sem égett le, csak szépen egységesen barnultunk. A formula maga csodás. Hihetetlen jól ápolta, hidratálta az én kényes bőröm a és a kislányom babbőrét is. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam. Nem hagyott fehér nyomot, nem kente össze a ruhát sem. Napozás utáni hidratálót sem kellett használnunk. Szerintem nagyon gazdaságos volt a kiszerelés is, és tényleg csak dicsérni tudom. Megérdemli a max.pontszámot, megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.