Vichy

Ár:   6850 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Lelőhely:   patikák

A Vichy Ideália BB krém SPF 25 -tel  ideális az össze bőrtípushoz, még az érzékenyhez is! Az első olyan BB krém mely nem csak ragyogást ad a bőrnek, hanem felveszi a harcot a szürkeség ellen.

A krém, egy különleges elemet  tartalmaz : kombucha.

• Hidratálja a bőrt.
  • Enyhíti a ráncokat.
  • Javíta a bőr textúráját.
  • Csökkenti a piros foltokat.
  • UVA és UVB védelem.

Parabén mentes, hipoallergén, Vichy thermál vízzel gazdagítva.

pinkypie

2019. július 13.

Nagy csalódás. Az illata kellemes, de nekem mitesszeres lett tőle a bőröm. Nem fed eléggé és fényes, zsíros lesz tőle az arcbőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

annodobo

2018. szeptember 27.

Hát... vegyesek az érzéseim. Az egyik oldalról agyon dícsérném, mert nem zsírosít, nagyon szépem fed, ahhoz képest, hogy csak egy színezett hidrataló. A másik oldalom viszont, ha lemosom kicsit szárít és vannak nehol piros kis pattanások. De összeségében a legjobb BB krém szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Zsofffii

2017. szeptember 5.

Anyukám használja hosszúideje. Ő nagyon meg van vele elégedve!
Ezért én is kipróbáltam. Végülis jó kis krém. Könnyű viselet, fedése közepes. Hétköznapra jó!
Igaz BB krém, de én azért előtte használtam arckrémet.
Kár hogy csak 2 árnyalat van belőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Anyukám használja hosszúideje. Ő nagyon meg van vele elégedve!
Igaz BB krém, de én azért előtte használtam arckrémet.
Kár hogy csak 2 árnyalat van belőle!

Lilcii

2017. július 17.

Szörnyű számomra ez a krém.. Nagyon nagyon zsírosítja a bőrömet, így nem tudom használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

szilvia92

2017. február 11.

Csalodas volt, pedig nagyon vagytam ra.
Az illata csodas, de a kis csillamok miatt a pattanasokra hajlamos borueknek nem ajanlom. Zsiros erzetet hagyott a boromon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Csalodas volt, pedig nagyon vagytam ra.

Rékam

2017. január 29.

Kipróbáltam, mintám volt belőle. Szerencsére....
Röviden: beleül a pórusaimba, és nem egységes az arcomon, továbbá észrevettem, hogy mintha kis kukacokban jönne le egy idő után, borzalmas látványt nyújtott, rögtön lemostam.
Ahhoz képest, hogy Vichy és az ára sem baráti, kimondottan egy kis gagyi terméknek érzem.
Lehet, hogy másnál beválik, de nálam ez pénzkidobás kategória, sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 29.

Kipróbáltam, mintám volt belőle. Szerencsére....
Lehet, hogy másnál beválik, de nálam ez pénzkidobás kategória, sajnos.

Volturispet

2016. november 1.

Azt hittem én vagyok a gonosz, de leírás szerint minden bőrtípushoz passzol, szóval ezt számon kell kérnem rajta. Zsíros/kevert bőröm van, attól függ éppen hogyan érzi magát, és ettől körülbelül olyan olajos lett az arcom a nap végére mintha kókuszzsírral kenegettem volna. :( A csillámok érdekesek, de ha csillogni szeretnék highlightert használok.
Szóval ha kicsit is zsíros bőrötök van, inkább hagyjátok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Szóval ha kicsit is zsíros bőrötök van, inkább hagyjátok ki.

mimmike

2016. augusztus 25.

Töröltem az előző véleményemet, mert ez a krém jó! De még mennyire. Oké, kicsit drága. Nem is tudom, hogy megengedhetem-e magamnak... :) Szépen elfedi az apró bőrhibákat, tökéletesen illeszkedik az arcom színéhez. Engem momentán nem zavar a csillám, mert egyáltalán nem feltűnő. Az illata kellemes, az állaga is jó, könnyű eldolgozni. Nem fullaszt, nem is érzem, hogy rajtam van. Nem mondom, hogy nem fényesedik egy idő után, de amit eddig használtam BB krémet, ahhoz képest ez kutyafüle. Néhány napja használom, és azt veszem észre, hogy egyre szebb az arcom textúrája. Talán még a ráncaimra is pozitív hatással van. :) Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Borvick

2016. július 20.

Majdnem lehidaltam a gyógyszertárban, mikor kimondták mennyi Ft-ot lökjek oda, de hogy ez megérte-e? hmmm.... 1 hónapja használom, nagyon jó termék, de tényleg sokba fáj. A felső kategóriás BB krémek közé tartozik, ez vitathatatlan, meg aztán nem ez az első, amit próbálok. Állagát tekintve könnyen kenhető, abszolút nem az a maszatolós krém, furák a csillámok az arcomon ugyan, de kellemes illatú. Nem tudom veszek-e még belőle.....(De mint fennt írtam ennek csak az ára az akadály:))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Vanda234

2016. július 12.

Nagyon nagyon drága. 😣
De féláron szuper kis termék.
Színe tökeletesen passzól az én börőmhőz,az állaga jó. Kicsit fényes hatású de ami után eldolgoztam egy kicsit szüník.
Nekem bevált egyedül az ára zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

Nagyon nagyon drága. 😣
De féláron szuper kis termék.
Nekem bevált egyedül az ára zavar.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.