Vichy

Ár:   7599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. május 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az Idealia Bőrkisimító és ragyogást adó, energizáló arckrém tartós, rendszeres használatot követően egyszerre segít hatni az arcszín egységességére, természetes ragyogására és a bőr állagára (kisebb ráncok és pórusok), a hosszan tartó eredményért, még fáradtság esetén is. A kisebb ráncok és pórusok láthatósága csökkenhet.

Ragyogást adó komplex: Fermentált feketetea-kivonat és adenozin kombinációja a polifenolokat tartalmazó, antioxidáns áfonyakivonattal és Vichy Termálvízzel.

Ár: 5000 , Eladó: Margo77
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postazandó..

stylo

Korcsoport: < 18
2020. május 23.

Jo selymes lesz tole a borom. Mondjuk meg johogy. A fele szilikon. Sminkelni jo ra. Kiegyengeti az aprobb barazdakat. Nem tomiti el a porusaimat. Sztem nem taplal, nem csinal ez semmit, csak ugy tesz. Ez inkabb a dekorkozmetikumokhoz all kozelebb, mint a valodi apolo, taplalo kremekhez. A szaga nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 23.

anyujobbantudja

2019. április 6.

Jó szívvel ajánlom 25-35 közt, főleg tavaszra. Nálam életmentő volt, annyira hamar megkedvelte a bőröm hogy el se hittem. Hidegben "kevés", mert nagyon könnyű az állaga és nem egy vad hidratáló krém, inkább könnyed emulzió. Smink alá szuper, hamar beszívódik, semmi irritáció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Lilly83

2019. március 26.

Remek kis krém. Annyira könnyed az állaga, gyorsan beszívódik. Használat után mintha selyemből lenne a bőröm. Az illatát imádom. Sminkelni is könnyű rá, bár hétköznap nem használok hozzá alapozót, így is egyenletes bőrt biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Verror

2019. február 16.

Nagyon drága és ahhoz képest nem nagyon érzem, hogy használom. Naponta 3-szor is felkenhetem akár, akkor is száraz marad a bőröm. Az viszont vitathatatlan, hogy nagyon finom az illata. Tehát kellemes, könnyű krém, de ennyi pénzt biztos nem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

kakaska

2018. december 21.

Sminkelés kb. 2. lépéseként használom, hamar beszívódik, jó rá dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Sminkelés kb. 2. lépéseként használom, hamar beszívódik, jó rá dolgozni.

Liacska85

2018. október 23.

A kedvenc alap krémem. Amit ígér, azt teljesíti, életteli, egyenletes arcszínem van tőle, hétköznapra nem használok hozzá alapozót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 23.

PixieCat

2018. szeptember 15.

Nagyon jó illata van, egyszerűen imádom :)) Könnyed állagú, felkenve olyan érzés, mintha semmi nem lenne az arcomon. Nem csodaszer, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

szuleildi

2018. augusztus 8.

Könnyed hidratáló krém. Csodát nem tesz,de nekem bevált. Ajándékba kaptam, így az ára még nem zavar :) Az illata kellemes, és ettől nem lettem pattanásos, mint sok más hidratáló krémtől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

mangi21

2018. július 26.

Ajándékba kaptam, hát nem lett szerelem, elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Ajándékba kaptam, hát nem lett szerelem, elhasználom.

JuditTTT

2018. július 25.

Nagyon nem kedveltem meg. Ajándékba kaptam egy pár barátjával együtt, hyaluronos szérummal és tonikkal... nem értem miért hiszik azt az emberek, h. Vichy termékekkel a minőségi ajándék kategóriába esnek. Sose kedveltem a Vichyt. Attól mert patikában kapni, ezek nem minőségi termékek, sőt. Pl.ez a krém egyszerűen vacak, adtam neki esélyt, használjuk el alapon, de ez valami rémes. Telitolva alkohollal, szabályosan marja a bőrömet, semmi változást nem látok a lángoló és fájdalmas arcbőrön kívül. A "szaga" borzalmas, alkoholos, parfüm nem nyomja el. Ez sztem a valaha használt legrosszabb arckrémem. Jah nem, mert a Normaderm még vacakabb. Vannak alkoholos termékeim, pl.az egyik napvédőm és van pár alvós maszkomban is, kis mennyiségen oké. De így ezzel az illatanyaggal együtt ez atomcsapás az érzékeny bőrnek. Ehhez képest egy minőségi koreai, vagy japán termék, oké drágabban ugyan, de ezerszer többet tud. Sőt, a Deciem bámelyik terméke többet tud töredékáron! Mi ez az őrült alkohol, parfüm, formaldehid meg ki tudja még miféle tartósítószer mánia errefelé?! Vichy, felejtős vagy nagyon. Sorstársam, ha jót akarsz magadnak hosszútávon ezt a márkát sztem kukázd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Biotin

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Myreth-3 Myristate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Synthetic Wax, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Myristyl Alcohol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Myreth-3 Myristate, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Octyldodecanol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színezék. Lilás piros.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol h 1 1

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.