Vichy

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. március 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megerősített ránctalanító és feszességet adó hatással.

• 5% Rhamnose: Rugalmassá és simává teszi a bőrt.
  • 0,2% Neohesperidine: Szabályozza a pigmentációt és rugalmassá teszi a bőrt.
  • 0,1% Adenosine: Nyugtatja a bőrt.
  • 0,2% Caffeine: Serkenti a vérkeringést és csökkenti a fáradtság jeleit.

Hipoallergén. Nem zsíros, nem ragad.

Vichy Liftactiv Supreme Progressive anti-wrinkle and firmness correcting care Normál és Kombinált Bőrre - luxus mini 15 ml minta (utazó méret)
Ár: 2.900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 5200 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Debrecen, fizetés: posta

Szemokildi

2020. február 10.

Lancome-ot használok, gondoltam, váltok valami olcsóbb krémre, hát kipróbáltam ezt. Bár ne tettem volna! Az arcomat ugyan csodálatosan felhúzta, de tele vagyok piros foltokkal, amikből néhány komoly bőr alatti pattanás lett, azon kívül hámlani is kezdett bőröm bizonyos helyeken. Úgyhogy két alkalom után félretettem, és szépen elmentem megvenni a Lancome-omat. Sajnálom pedig, amennyire jó pár éve még zseniálisak voltak az akkor még létező csodahatású testápolói, most ez akkora csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 10.

Lilly83

2020. január 23.

Egy hétig csodásan bevált. A ráncaim kisimultak, az arcom üde és ragyogó volt tőle. Az éjszakai krém párjával együtt használtam. Aztán történt valami, amit azóta sem értek. Tele lett a homlokom és az arcom oldalsó része pattanásokkal. Tíz év alatt nem volt annyi pattanásom, mint akkor. Emiatt abbahagytam a használatát, pedig a ráncokra jól működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Benedetta88

2019. május 9.

Kis kiszerelésben szereztem be, de nem rajongtam érte. .
Felvitel után, lassan szívódik be és nekem pár pattanást is eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Kis kiszerelésben szereztem be, de nem rajongtam érte. .
Felvitel után, lassan szívódik be és nekem pár pattanást is eredményezett.

Ingrido

2019. március 9.

Szerintem kellemes krém, nem csodaszer. Nekem kicsit "vékony". Kellemes az illata, jól hidratál, bár kevéssé táplál, problémát nem okoz, hosszabb használattal szép bőrképet ad. A legvégére hagytam a legbizarrabbat: végtelenül édes. Megijedtem a z itt olvasott rossz értékelésektől, de az én tapasztalataim szerint csak egyszerűen átlagos, sőt egy kicsit jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Neyerdua

2019. február 25.

Néhány mintám volt belőle, nekem nem jött be... 3 esélyt kapott, estére kentem fel (reggelre az első próba után nem is mertem volna). Az illatával, állagával, kenhetőségével nekem nem volt bajom, viszont maradt egy ragacsos, fénylő réteg a bőrömön utána, egyszerűen nem bírt beszívódni, én meg nem bírtam elviselni, inkább lemostam (3 alkalomból 2x). Az én kombinált bőrömnek túl zsíros (gondolom). Tőlem kap egy nagy NEM-et!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

dottya

2019. február 6.

Ez a krém rettenetes. Patikában vettem, pattanásos bőrre kerestem ráncmegelőző krémet. Először termékmintát vittem, azzal nem volt semmi baj, úgy éreztem, hogy jól hidratál. Megvettem hát a nagy kiszerelést. Azt reméltem, hogy szépen kisimítja majd a bőrömet, lehúzza a pirosodást. Hát pont az ellenkezője történt. 3-4 használat után elkezdett megváltozni a bőröm. Zsíros lett, vörös foltos, teli lettem fekete miteszerekkel és bőr alatti pattanásokkal. Lábápolóként használtam el végül :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

mujerconfused

2019. február 3.

Kis 15ml-es tégelyem volt, télen esti hidratálónak használtam el egy kis niacinamide szérummal keverve. Egy kicsit túl nehéznek találtam és elég erős, kenőcsös illata van. Nem tragikusan rossz, de biztosan nem az én bőrömre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Mircinke

2018. november 15.

A Liftactiv Supreme UV verziojat vasaroltam meg, amely egyaltalan nem szivodik be a borbe, ragacsosan-fenyesen rajta marad, amig le nem mosom. Veletlenul szembe kerulve szornyen csip. A krem konnyen kenheto, de nem homogen allagu, mintha darabos lenne. Sajnos nem jott be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Timitami

2018. július 25.

Nem rossz krém egyáltalán, elfogadható az illata, pikk-pakk beszívódik, teszi a dolgát, feszesít, simítja a ráncokat, de van benne valami, amiért nem tudok rá 5 csillagot adni. Talán a sok alkohol, vagy nem tudom, mi, de nem éreztem olyan táplálónak, mint az Yves Rocher feszesítő hidratálóját. Az nekem az etalon. Úgyhogy egy kis tégely elhasználása után azt kell mondanom, hogy nem bántam meg, hogy megvettem, de a teljes kiszerelés megvétele vélhetően elmarad, pedig tényleg nem rossz krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 25.

danyadi77

2018. július 13.

Az én vízhiányos bőröm simán beszippantja. Könnyen kenhető, kellemes állagú, nagyon illatát sem érzem, legalábbis nem zavaró. Nekem nem tömény, nem sok, maradéktalanul beszívódik és nem hagy semmilyen réteget maga után. Viszont elhasználtam már belőle több 15 ml-s kiszerelést is, de még mindig nem győzött meg, hogy a nagyot megvegyem ennyi pénzért. Mély ráncaim nagyon nincsenek, én a lifting hatást várnám. Ennyiért szerintem másik krém is tudja ezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isohexadecane, Isopropyl Isostearate, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Ethylhexyl Hydroxystearate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Palmitic Acid, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Disodium Stearoyl Glutamate, Polysorbate-80
Illatanyagok: Neohesperidin Dihydrochalcone, Parfum/Fragrance
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.