Vichy

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. június 23.

Kiszerelés:   50ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megerősített ránctalanító és feszességet adó hatással.

• 5% Rhamnose: Rugalmassá és simává teszi a bőrt.
  • 0,2% Neohesperidine: Szabályozza a pigmentációt és rugalmassá teszi a bőrt.
  • 0,1% Adenosine: Nyugtatja a bőrt.
  • 0,2% Caffeine: Serkenti a vérkeringést és csökkenti a fáradtság jeleit.

Hipoallergén. Nem zsíros, nem ragad.

kakaska

2018. december 21.

Szépen feszesít, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Szépen feszesít, hamar beszívódik.

Anilla5v

2018. november 10.

A legjobb arckrém , főleg a hűvös időszakra annak ellenére, hogy nem ez a fő hivatása szépen tölti lipidekkel a bőrt, azonnali rapid hatásként feszesít és egységesíti azt. Nem hagy ragacsos utóérzetet. Nagyon sok krémet kipróbáltam már , de mindig vissza-vissza térek hozzá. Illata nem tolakodó kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

MelindaSoregi

2018. július 23.

Isteni téli arckrém, nyáron éjszakainak használom. Táplál, nem zsíros, kellemes az illata, kisimítja a bôrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 23.

Kissé testesebb formulájú, nem az az azonnal felszívódó fajta krém, enyhe illattal. Átlagos hatású, nem okoz irritációt, "valamit úgyis használni kell, egynek jó" kategória. Túlárazott, hatásában egy Helia-D termékkel összevethető, ami jóval kellemesebb árfekvésű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 23.

katpro

2016. november 15.

Egyszerűen imádom! :) Ez az első Vichy termék amit elkezdtem használni, és kellemesen csalódtam benne . :)
Nagyon jól hidratál, selymes és puha lesz tőle a bőröm. 4-5 használat után láthatóan javított a bőröm minőségén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

Mundow

2016. november 14.

Nálam átlagos krémként teljesített. Fényes volt tőle az arcbőröm, mert nehezen szívódott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

zsszucs

2016. május 10.

Valahogy soha nem voltam "vichy-parti"...egy borgyogyasz konzultacio utan (ahol vegkepp megerositettek, hogy a borom szaraz, dehidratalt es a rugalmassagabol sokat vesztett) befektettem egy ilyen kemre.
nagyon meg vagyok vele elegedve.hihetetlenul jol beszivja a borom, semmi kellemetlen erzes nem marad, csak a hidrataltsag.
sokat javult az arcborom ezzel a kremmel, csak ajanlani tudom. (Es senkit ne tevesszen meg a "liftactive" nem csupan korosodo borre valo, sot..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Brielle1999

2015. november 11.

Nem jobb egy átlagos krémnél. Nincs meg az ár-érték arány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 11.

Nem jobb egy átlagos krémnél. Nincs meg az ár-érték arány.

Wey1122

2014. november 6.

Hadilábon álltam mindig a Vichyvel.Akartam szeretni ,de valahogy sosem voltam maximálissan elégedett. Nagyon sok krémet kipróbáltam már.Láttam van ez az új krém nekem normál vegyes bőrre való változata van meg. Gondoltam kap még egy esélyt talán beválik.
Mivel nem vagyok már 20 éves ,de azért rendszeresen meglátogatnak a pattanások,és azért van mimikai ráncom is.
De ez a krém valami csoda.Matt marad a bőröm,pattanást sem okoz.Homlokomon lévő mimikai ráncaimat is szépen feltölti.Naponta 2x használom ,szóval nálam eddig maximálisan teljesít.Talán egy hátránya van nincs benne fényvédő,de én ezt megbocsájtom neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 6.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Rhamnose, Propanediol, Butylene Glycol, PEG-20 Stearate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Dimethicone, Isohexadecane, Stearyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Dimethiconol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Ethylhexyl Hydroxystearate
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Poloxamer 338, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Illatanyagok: Neohesperidin Dihydrochalcone, Parfum / Fragrance
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.