Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Vichy első korrekciós szemkörnyékápolója, amely még az érzékeny szeműeknek is segít feltölteni a ráncokat.

Az innováció sikerét 3 hatásos és kíméletes aktív hatóanyag tette lehetővé:

• Rhamnose, 100%-osan természetes növényi cukor, ami nyugtat és segít mérsékelni az öregedés látható jeleit, valamint stimulálja a Derm Source-t, minden bőr fiatalságának motorját.
  • Koffein a sötét karikák ellen. Segíti a bőr mikrokeringését és megelőzi a vízhiány kialakulását.
  • Az Escine (vadgesztenye kivonat) megcélozza, csökkenti, és nyugtatja a szem alatti karikákat és a püffedtség érzetét.

Hipoallergén, illatanyagmentes formuláját érzékeny bőrön tesztelték bőrgyógyászati és szemészeti felügyelet mellett.

Puffin

2022. január 20.

Jöttem kicsit felpontozni .-) A szemem a legproblémásabb az arcomon: enyhén táskás, ráncosodik és a felső szemhéjam kezd már megereszkedni. 5 hét használatot követően a felső szemhéjam mintha feszesebb lenne és az egész szeme körül enyhébbek a ráncok. Nem irritálta a szemem a használat során. Eléggé testes krém, ezért hamar elfogyott (reggel és este használtam). Nagy csoda nem történt, de annyira azért nem rossz, mint elsőre gondoltam (azért nem venném meg még egyszer, de ha kapnám, szívesen elhasználnám :-)

Lenne mit korrigálni a szemeim körül, de úgy érzem ez a krém semmit nem csinál .... mondjuk legalább nem ront a helyzeten :-) Pénzkidobás volt, nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 20.

vanita0927

2019. szeptember 7.

Nem túl hatékony. Némileg hidratál, de többet vártam. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Nem túl hatékony. Némileg hidratál, de többet vártam. 😕

Hecate

2018. április 20.

Sajnos én is úgy tapasztaltam, hogy felkenhető és ennyi... nem hat. Nem az első Vichy termék, ami nem ér nekem semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Lina14

2016. március 15.

nekem csak mintám volt. nem rossz krém,de semmit nem csinál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

nekem csak mintám volt. nem rossz krém,de semmit nem csinál...

szaboszilvia28

2016. január 11.

egy éve használom, kellemes krém, de nagy hatást nem értem el vele...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

egy éve használom, kellemes krém, de nagy hatást nem értem el vele...

Honey01

2016. január 11.

Kb. 2 éve használom. Lehet, hogy itt az idő váltani. Csak éjszakára tudom felkenni, mert ha reggel is használom, egész nap könnyezik a szemem. Egyébként könnyen felvihető, kellemes illatú, de most már nagyon várom, hogy elfogyjon. Nem vennék többször.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 11.

laural

2015. november 18.

Hónapokig használtam, különös változást nem tapasztaltam. Jól kenhető, jó sminkalap, nem okozott irritációt, de bőrkisimító/feszesítő hatást nem fejtett ki nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

Melitta76

2015. november 17.

Kicsit többet vártam tőle én is. Sűrűbb az állaga mint az Eucerin hasonló szemkörnyékápolókrémé, ezért nem lehet olyan finoman eloszlatni és így nem olyan gazdaságos. Sminkalapnak tökéletes. Kb. egy hónapja használom, egetverő változást nem vettem észre szemem környékén. Mellette szól, hogy nem iritál, azonnal beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 17.

tudatos

2015. november 6.

Alapjáraton normál bőröm van, de néha átmegy érzékenybe és ekcémára is hajlamos sajnos. A felső szemhéjamon is ki szokott jönni az ekcémám, ami elég kellemetlen, főleg ha valaki rendszeresen sminkeli (vagy ilyenkor inkább sminkelné) magát. Egy ilyen rosszabb időszakban használtam ezt a krémet és borzalmasan nézett ki tőle a bőröm, piros lett és bedagadt a szemhéjam. A patikában azt mondták, hogy van, aki a C vitaminra érzékeny a krémekben. Nálam nem tudom, hogy mitől jöhetett ki ez az érzékenység, de azóta távolról kerülöm a krémet és a márkát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Anita1984

2015. szeptember 24.

Puha szemkörnyék, talán lifting hatás is... nem sok jó Vichy termékként, de az Idealiánál több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cyclohexasiloxane, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Isohexadecane, Stearic Acid, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethicone, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Stearyl Alcohol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-20 Stearate, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Poloxamer 338, Polysorbate-80
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, PEG-100 Stearate, PEG-20 Stearate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Polysorbate-80
Illatanyagok: Methylparaben, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Ethylparaben

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.