Vichy

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatékonyan kezeli a pattanásos bőrt miközben tökéletes fedést biztosít.

Szabinavill

2017. november 20.

Kétszer vettem már belőle de nem vagyok teljesen elégedett a termékkel. Szerintem több tört le belőle mint amennyit elhasználtam. A színe nem passzol a bőrömhöz és csúcshatásról sem tudok beszámolni. Ha kicsit már szárad a pattanás és úgy kenem be vele akkor egy vastag réteget képez rajta szinte kiemeli a bőrhibát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

Hamarv

2016. november 30.

Nem illeszkedik a színe a bőrömhöz... Nem tudok mást írni, mint az előttem lévők, sajnos otthoni pattanás leszárításra jó, de fedésre sajnos nem. a csomagolása praktikus lenne ha nem törne ilyen könnyen... Indokolatlanul drága és sajnos nem tud annyit :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

zsuzsimuzsi

2015. január 19.

Sötét, túl puha, kenődik és semmit nem csinál a pattanásokkal. Otthonra felesleges a színezés, utcára/munkába pedig nem használom, mert feltűnőbb, mint maga a bőrhiba, amit elfednék vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

Ildie

2014. december 26.

Erre is mindenki rosszat ír énmeg imádom, fura. Először ajcsiba kaptam valamihez. Aztán lett egy árpa a szememen, felül a szemhéjamon, nem a vizes részen, én meg hát ez leszárító cucc, rátettem, és leszedte, nagyon jó volt. Árpáim ajna szoktak lenni és nem tudok havonta kozmetikushoz menni, és ez lezárítja őket, nem kell tűvel szúrkálni. A nagyobb ragyákat is leszárítja. Ezt szerintem nem utcára találták ki, vagy ha igen a színe az tényleg gáz. Estére mindegy, nappalra ha nem kell ráteszem a pattanásra és arra a többi. Nekem ez nagyon bevált, bár azt hiszem 3000 ft otthon, annyiért azért nembiztos, hogy megvenném, bár 2 évre elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Nilona

2014. szeptember 7.

Szeretem a Vichy-t de ez csalódás volt. Nem csinál semmit a pattanásimmal. :(
És elég drága is. Csalódtam. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Szeretem a Vichy-t de ez csalódás volt. Nem csinál semmit a pattanásimmal. :(
És elég drága is. Csalódtam. :(

andiriri

2014. február 16.

Abszolút nem használt, ahogy a normaderm család többi tagja sem. A színe nem illeszkedik a bőrömhöz, állaga sem tetszett, nem fed jól. Az ára elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Lara5

2013. szeptember 23.

Hátőőő...nem lett a kedvencem. A színe még okés a bőrömhoz, de a kivitlezés...nem is értem. Egy hivtánysovány girnyóvári ceruza ami attól eltörik kb ha ráfújok. Ráadásul túl puha és gyorsan kopik. Mi van ha az ember lánya egy agresszívabb nagyobb pattanást vagy bőrhibát szeretne eltünteni? Merthogy arra ez tuti nem jó, amilyen kis bőrhibák elfedésére lett a mérete kitalálva, azt nem is kell elfedni, mert szabad szemmel úgysem látható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

laroche

2013. július 23.

Sajnos tényleg elég sötét árnyalatú, ezért csak nyáron tudom használni, de nálam csodákra képes..pl. 1 kisebb sebre, amit 1 pattanás helye okozott, 1 nap alatt leszárítja.
( amúgy, ha világosabb a bőröm a korrektornál, a felvitele után viszek rá világosabb árnyalatú púderből vagy korrektorból, es a szárító hatása így is érvényesül!! )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

beautycase007

2013. július 1.

Édesanyámnak nagyon pattanásos a bőre, nekem azonban sikerült még tinédzser korom elött megakadályozni, hogy nagyon kijöjjenek az mérges pattanások. Neki jól használt, ezért tanácsára, az idöközönként előjövő pattikra használtam én is, sajnos sikertelenül. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Lukécia

2013. május 10.

Ez egy varázsszer! Bekenem vele a piros pattit, és az átváltozik..... Barna pattivá! Ezt követően pedig villámgyorsan eltűnik , és ismét ... piros patti lesz... nagyon nem vált be, nem jó termék, nekem is csalódást okozott. Ja, és amellett, hogy borzalmas a színe, a pattit se viszi le :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate