Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

franyoh

2015. március 11.

Nagyon sokáig elég, pici is elég a teljes bőrradírozáshoz. Az egyik legjobb arcradírom az AVON-os mellett. Szeretem, hogy nagyobb és sűrűbb szemcsékben radíroz, szerintem ezek az igazán hatásos hámlasztók :) Nagyon elégedett vagyok vele, valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

keszty

2013. december 7.

Heti kétszeri használata elegendő, hogy még a hideg téli napokon is ápolt legyen tőle az arcbőröm. Nekem bevált, és nagyon kevés kell belőle, sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

haminda

2013. január 22.

Nagyon szeretem, érzékeny bőrre ideális. Kíméletesen tisztítja és frissíti a bőrt, egyáltalán nem szárít. Krémes állagú, finom szemcséjű, könnyű vele dolgozni, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 22.

iceladyulia

2013. január 20.

Heti kétszer használom - és érezni is a különbséget - nem szárít anyira mint az olcsóbb arcradírok, illata kellemes, tiszta érzést kelt. Vizhiányos bőrre szerintem ideális. Ára 4000+ körül van, de szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

norika85

2012. március 5.

Nekem bevált ez a bőrradír. Érzékeny bőrű vagyok, de nem irritált. Szépen tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

vakond32

2012. január 26.

Kedvelem ezt terméket, hatása kellemes, nem irritálja a bőrömet, nekem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

guccigirl

2011. augusztus 22.

Szeretem!! A tiltások ellenére én minden nap használom, mégsem karcolja össze a bőrömet. Az illata tipikus tisztaság-illat, finom, krémes állagú, utána puha lesz a bőröm, és sokkal jobb, ha így krémezem be. Sok arcradírtól pattanásos lett a bőröm, ettől szerencsére nem. Nekem tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 22.

BabyDoll

2011. március 31.

Talán még ez a radír volt a legkevésbé csalódás, ami a Vichy termékeit illeti. Semmi extra, nem rossz, de nem is jó. Kicsit féltem, hogy tipikus "karcolós", durva lesz, de szerencsére nem. Utána a bőrömet puhának éreztem, de csak rövid ideig tartott az érzés, szóval annyira nem vált be, hogy esetleg ismételten vegyek belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 31.

cirmok

2011. március 23.

közepes minőségű arcradír. Kellemes, visszafogott illat, finom szemcsék, nem dörzsöl erősen. Jól használható, elsőre mindig úgy tűnik, hogy könnyen lemosható. A hatásával nem vagyok igazán elégedett: 1, kétszínű, fehér és kék szemcsék vannak benne, és a kékek hajlamosak túlélni a lemosást és az arctörlést is, volt olyan, hogy fél nappal később vettem őket észre a szemöldökömnél.2, nincs az a "hű de puha, hű de tiszta az arcom" érzésem utána. Lehet, hogy elhasználom a tubust (aránylag drága volt), de nem veszek ilyet többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.