Violet Voss

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cherry19, Módosítva: 2017. október 28.

Ár:   $45

20 teljes méretű, vajpuha, pigmentált és könnyen satírozható szemhéjpúdert tartalmaz.

mattmania

2018. május 20.

Én is a holy grail palettat hasznalom itt vettem egy kedves eladotol:) sok a fall out de nagyon pigmentalt és tartós! Kibírja a porgos 16 órás munkat is, alappal és anélkül is sokáig fennt marad minden elmozdulas nélkül! A színek pedig gyonyoruek!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Isabelle

2017. július 6.

nekem a holy grail van meg a voss paletták közül. Nagyon szép, pigmentált, könnyű felvinni a szemre és eldolgozni. Gyönyörű meleg színek matt és gyöngyházas több árnyalatban. Órák múlva is tartott nem mászott el, egy kevés benefit (stay dont tray) alapot raktam a szemhéjakra de csak mert hőség van, különben szeretem alap nélkül is kipróbálni a tartósságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!