Visage d'Or

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Nimras, az összetevőket feltöltötte: Cili76, Módosítva: 2016. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gránátalma, rizstej és jojoba kivonatok egyedülálló kombinációjában megtalálható hidratáló antioxidánsok védik a bőrét a külső hatásokkal szemben, elősegítve annak rugalmasságának, szépségének megőrzését. Ajánlott érzékeny bőr esetén is. Használható nappali és éjszakai krémként az öregedés korai tüneteinek megelőzésében.

****** REAKLAMÁCIÓ esetén kérjük, hogy NE nekünk írjatok! Mi csak egy véleménygyűjtő oldal vagyunk, és semmi közünk a Visage d'Or márkához!! ******

Ár: 4000 , Eladó: Gigrix
Állapot: 1- szer próbált, tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, FOXPOST

Lory

2018. március 25.

Zsíros,tömör krém,akinek nem extra vízhiányos a bőre,az nappalra nemigen tudja használni.Nagyobb volt a felhajtás körülötte mint amennyit ér.1 tégely elhasználása után jelentős változást nem tapasztaltam a bőrömön.Állagából adódóan extra hidratálást ad ez tuti és talán valamelyest feltölti az apróbb,kezdődő ráncocskákat is.Komolyabb kontúr változást nem fog eredményezni és a mélyebb ráncokkal sem fog elbánni szerintem,bár kezdődő ráncokra ígéri csak a változást.Ami előnye még,hogy szépek az összetevői.Bevezető áron érdemes kipróbálni,ami azt jelenti hogy 1200-1300 ft körüli összegért küldenek egy 40 ml-es kiszerelést és ezután már csak valami 7-8000 ft-ért lehet hozzájutni,annyit meg egyáltalán nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

kucsmorgo

2017. október 22.

A hűvös és a hideg időszakban használom a krémet. Könnyen felszívódik, nem ragad. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 22.

PMJuci

2016. február 1.

Ajándékba kaptam a krémet, és kíváncsian vártam a hatást. Az összetevők alapján még tetszett is, azonban a kombinált bőrömnek már korántsem volt jó, zsíros lett tőle az arcom.Talán száraz vagy érzékeny bőrre lenne megfelelő. Öregedést gátló hatást viszont egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

ency091

2015. szeptember 19.

Meg vagyok vele elégedve, ezen a próbaáron 1000párszázért, de szerintem a teljes 8000 forintos árát nem éri meg, mert ennyiért tudunk venni külön nagyon jó 1-1 tégely nappali és éjszakai krémet is, reálisan olyan 4000ret érhet.... szóval így 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

juhaszerika1951

Korcsoport: >54
2014. október 1.

Nagyon megvagyok elégedve, szép lett az arcom, amit mások is észrevettek, és dicsérgettek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 1.

Magdolna

Korcsoport: >54
2014. augusztus 16.

Szerintem ez a krém semmire sem jó,zsíros ,hatástalan, ne vedd meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Szerintem ez a krém semmire sem jó,zsíros ,hatástalan, ne vedd meg!

zsadanyizsoltne

2014. július 1.

Nagyon jó,tetszik az illata,és napról-napra jobban látszik a hatása.Meg vagyok vele elégedve4

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

enigmasly79

2014. május 24.

Teljesen meggyőzött! Már az első használattól kezdve láthatóan és tapinthatóan feszesebb és sima lett a bőröm :) Nekem zsíros a bőrtípusom, eddig éjszaka használtam a krémet (eddig 4x) és reggelente nem volt olyan fényes az arcom, szóval a faggyútermelést is csökkentette. Csak ajánlani tudom. Próbáljátok ki, mert megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 24.

illesbarbi

2014. január 26.

Én esténként használom, mert kicsit zsírosnak érzem, plusz nagyon csillog tőle a fejem :) Nyáron biztos nem fogom használni, de így télvíz idejére, esténként megteszi. Nem vagyok elragadtatva tőle, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Alpha Glucan Oligosaccharide, PEG-8, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology