Best of Beauty 2019

Vivienne Westwood

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 20.

Illatcsalád: ciprus-virágos

Fejjegyek: narancsvirág, jácint, bergamot, aldehidek

Szívjegyek: szegfű, rózsa, nőszirom, nárcisz, koriander, jázmin

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pacsuli, fahéj, dohány

vintage Vivienne Westwood Boudoir 10 ml fújós
Ár: 3.800,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Vivienne Westwood Boudoir-fújós
Ár: 1800ft+pkg / 5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Bigris

2019. február 6.

Nőcis, édes, mézes, fűszeres, virágos, rajtam szegfű domináns, amit nagyon szeretek. Leszáradásában tényleg megjelenik benne valami fülledtség. November óta az enyém üvegesen is, de mostanában kevesebbet használom, mert az illata nagyon hasonlít a Dior HP Edp illatára leszáradáskor, amit viszont az egyik kolléganőm szinte minden nap használ. A kettő egymás mellett kicsit sok. De ettől még nagyon imádom. Sohasem gondoltam volna, hogy színtiszta virágos illatokat ennyire fogok szeretni. Megy neki az öt csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 6.

Cuni95

2019. január 22.

Én egyszerre vágytam rá és féltem tőle. Nagyon sok véleményt írtak erről az illatról. Szeretem Vivienne-t, a ruhakölteményeit, az ékszereit... a munkásságát. A Boudoir... vajon milyen lehet AZ illat? Előtte számtalan harsány/határozott/összetéveszthetetlen illatot használtam, köztük Calvin Klein Deep Euphoria-ját, Mark Jacobs Decadence-ét és a Lancôme La Vie Est Belle-jét amiből utóbbit jó pár évig “hordtam” mint egyfajta védjegyet. Aztán mindből kiszerettem az évek alatt... És akkor jött ez a művészi üvegbe zárt, elegáns rózsaszín, gyűlöletes csend... Egyszerre elillant minden harsogás ami eddig körül ölelt illat formájában. Megjegyzem úgy rendeltem meg, hogy soha nem éreztem sehol ezt az illatot, de amint megérkezett, és fújtam egy keveset a csuklómra azonnal tudtam, hogy Tőle nem fogok szabadulni... és nem is akarok. Ez egy olyan szerelem, egy olyan vágyakozás amit más illat nem váltott ki belőlem. Amikor leveszem a dekoratív kupakot és egy fújással megkoronázom a szettem tudom, hogy ma (ha nem is minden szem) de minden orr rajtam lesz... szeretlek te... ILLATok királynője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Marcsi66

2018. október 6.

Nem mertem vakon megvenni,így csak egy fújósom van még,de lesz folytatás,,,,élmezőnyben van bizony nálam is,Egy szerethető és imádható elegynek érzem,különös szerelem fűz (hisz van már hasonlóm) ez a dohányos alap nagyon jól szuperál,az édes-mézes virágokkal,puhán öleli,és kiemeli,Karakterében a szexualitást pártolja,szerelmet fúj a nyakam köré!!

up.Nekem leépíteni kellene,nem gyarapítani az állományt,de a muszáj az nagy Úr ám nálam is.Kellett üvegében is,most már nyugi van,Imádom csak maradjon még sokáig köztünk!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

nygigi

2018. szeptember 7.

Az üvege nagyon tetszett, de szerencsére a sors csak egy kis mintával hozott össze! :) Az elején egész kellemes, de utána van benne valami zavaró, ami sajnos kitartóan megül a bőrön. Mint lejjebb Aquariusgirl megjegyezte nekem is a higiénia hiányát nyújtja ez az illat, kissé izzadtságszagú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 7.

elvanui

2018. augusztus 18.

Jé, nem is tudom, miért nem fújtam már évek óta, úgy tíz éve kb. nagyon jóban voltunk... Nekem a régi verzió volt még, már csak egy kis fújóska maradt belőle, most került elő. Imádtam... Imádom. Púderes, mézes, pipadohányos szárított szegfű, de a legjobb benne a leszáradás: abban ott egy szenvedélyes éjszaka minden altesti meghittsége, állatiassága... Hú, nem kispályás darab! Nem véletlen a neve, nem tárgyalásra való:)...
És már nincs... Ez is olyan, mint sok kedvencem a húszas éveimből: akkor még csak akartam az a nő lenni, aki ma vagyok. Imádtam, de igazán szépen most futhatnánk együtt.
Harmincöt éves leszek. MOST kéne, MOST járna!!! És nincs többé...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Harmincöt éves leszek. MOST kéne, MOST járna!!! És nincs többé...

GNóri

2018. június 5.

Hmm, micsoda mennyei illat! Ez kérem nem a trophy wife-ok púderrózsaszín, pihe-puha, makulátlan boudoir-ja, hanem a rossz lányok rendetlen, dohánytól füstös, alkoholtól ragacsos, hús-vér, erotikus, élettel teli boudoir-ja! A virágok nagyon dominánsak benne, viszont egy igazi kaméleon, egyszer szappanos rózsát érzek, máskor likőrös, narancsvirágos rózsát. Mindennek az alapja pedig a meleg, selymes, fűszeres, füstös-dohányos jázmin, ami körbeöleli a harsányabb jegyeket, mint egy puha szőrmebunda. Addiktív, pimasz, szexi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Gracelle

2018. április 21.

Netes társkeresőn láttam a fényképét, de nem igazán vagyok híve az ilyen online kapcsolatoknak. Tudjátok, az ember akármilyen képet feltehet magáról, aztán személyesen meg nincs meg a varázs. Szóval vártam, csak vártam és vártam, hogy hátha valahol a való életben is találkozunk, és 5 év múlva megtörtént a csoda :) a krémmániának köszönhetően összefutottunk.
Kicsit amúgy is elfogult vagyok valószínűleg, mert Westwood néni nekem egy ikon, de tény, hogy szerelem volt első szaglásra. Elképesztő, hogy mennyire hivalkodó a lelkem. Mintha a 20-as évek beüvöltene 2018-ba, hogy “ cseszd meg magad pasztel haj meg hipszter huncutságok, megjött anyuci! “ Ódivatú swinger stripper táncos Geraldine. Nem biztos, hogy imádom hogy imádom, de imádom.
Végül az elmaradhatatlan himnusz:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Végül az elmaradhatatlan himnusz:

3tara2

2018. április 21.

Az egyik legnagyobb hiba volt, hogy befejezték a gyártását. Nemcsak a múltban, hanem a jelenben és a jövőben is tökéletesen beilleszthető lenne a parfümpiacon.
Nemhiába....ez a nő fantasztikus!
Maga az illat szupertartós, provokatívan hűvös és nagyon nagyon szexi!
Nekem tetszik, hogy nem émelyítő, hanem annak ellenére, hogy csordultig telepakolták virággal a fullasztó tömörséget lehúzza a dohány, fahéj és koriander.
Amolyan cica - egér harc ez. Csakhogy a macs jelen esetben a nő! és nem a férfi....😀 és egy nőnek....valljuk be, jólesik hegyesen tartani a karmait....
Szóval szeretem Vivien Westwood illatait, a Boudoirt is - amely egyébként tökéletes képet sejtet egy fülledt hálószoba titkairól.
Csakis öt csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

Nemhiába....ez a nő fantasztikus!
Maga az illat szupertartós, provokatívan hűvös és nagyon nagyon szexi!
Csakis öt csillag!

Verona5

2018. február 24.

Szerelmetes ultraszexis mézes-szegfű illat fűszerekkel megbolondítva, Érzékien nőies, bódító, csábító, imádni való a gyönyörű üvegével egyetemben.

Az érettebb illat már nem ilyen rózsaszínes, hanem barnásabb. Megéri kipróbálni azt is, szép töményen adja vissza az illatélményt, nem változtatva egyetlen összetevőn sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Aquariusgirl

2018. február 11.

Én ezt a parfümöt legalább 3 éve próbálgattam. Most csodálkozom, hogy eddig miért nem véleményeztem - talán kellett ez az idő, hogy ne csípőből tüzeljek..:-) Pedig ma is tisztán emlékszem minden pillanatára találkozásunknak. (Előre bocsájtom, hogy az én bőrömön minden sokkal erősebb, édesebb, virágosabb, szaftosabb, mindenesebb lesz.) Tehát, megérkezett a minta és magamra (szigorúan kézfejre) fújtam. El sem tudom képzelni, mi lett volna, ha máshova fújom.... Mintha orrba vágtak volna olyan érzés volt, az agyamig hatolt a szag. De ezzel együtt, mintha Napóleon udvarába repített volna, állítom Josephine "budoárjának" pont ilyen szaga volt. Az akkori higiénés szokásokról hallottak, mind beugrottak. A sosem fürdő, hedonista, mindent a ruhák, rizsporos parókák és illatszerek alá rejtő ...... és ezt most tovább nem boncolgatom, szerintem értitek.......asszonyok "illata". Ha ezt a hatást tekintem, valóban műalkotás. De számomra elviselhetetlen és a XXI. században használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 11.

Antioxidánsok: BHT

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.