Vollaré Cosmetics CC Cream Bőrtápláló Argán és Hyaluron Anti-Aging Bőrfelszín-Kiegyenlítő Alapozó

Vollaré Cosmetics

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FeketePiroska, Módosítva: 2015. szeptember 22.

Lelőhely:   Goods Market
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Nem csak kijavítja a bőrhibákat és a bőrszínét, de ápolja is a bőrt.
  • Bőrfelszín-kiegyenlítő Melavoid hatóanyaggal.
  • Argán olaj és hyaluronsav tartalma miatt csökkenti a ráncokat, késlelteti a bőröregedést.
  • Bőrvilágosítő hatása miatt a pigment foltokra is kiváló.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Nixiii

2017. május 14.

Imádom. Egyáltalán nem pattogok ki tőle. A kisebb nagyobb patikat nem fedi el, de ez nekem egyáltalán nem baj. Szépen egységesít, gyönyörű fényt ad és teljesen természetes. A Damjanich utcai 100-asban, illetve a Jászai Mari téri nagy kínaiban is lehet kapni. Előbbiben kb 300 ft-al olcsóbban. Tudom nem nagy összeg, de hátha valakinek számít. :)
Ja és én fekete csomagolásban vettem, ezen ne lepődjetek meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Ja és én fekete csomagolásban vettem, ezen ne lepődjetek meg!

FeketePiroska

2017. január 20.

Nagyon szeretem a Vollaré CC krémjét illet a krémpúderét, nincs tőle pattanásom, és talán még a gyógyulásukban is segít, szépen el tudom dolgozni, igaz hogy ennek a CC-nek igencsak gyenge a fedése, de én bőven örülök annak hogy nem lesz tőle másnap 100 pattanás a fejemen mint pl. egy garnieres bb krémtől.
Nincs túl nagy színválasztéka 3 árnyalata van.
Tartóssága attól függ hogy mennyire vagyunk "arctapogatósok".
Az olajos bőrűeknek lehet hogy annyira nem jó, mert kifényesedhet , bár púderrel lehet hogy lehet korrigálni(én nem szoktam púdert használni hozzá).
Bár az összetevői annyira nem tetszenek, de nekem eddig ez a legjobb termék amit kipróbáltam.
Nem mellesleg nevetségesen olcsó 600 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Nincs túl nagy színválasztéka 3 árnyalata van.
Tartóssága attól függ hogy mennyire vagyunk "arctapogatósok".
Nem mellesleg nevetségesen olcsó 600 Ft.

Emma26

2017. január 8.

Gyorsan kellett valami az arcomra és csak egy One Euros bolt volt a közelbe. Ott akadtam rá, nem vártam túl sokat. De kellemes csalódás volt. Eddig mindentől pattis lett az arcom de ettől nem. Ráadásul az illata is jó, könnyű eldolgozni. Biztos újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

helina

2016. január 5.

Most vettem nemrég és teljesen el vagyok ájulva tőle. Eszméletlen olcsón (600 Ft) vettem, a mennyiségével maximálisan meg vagyok elégedve, nekem nagyon jól fed, bár igazából csak egységesítésre használom. Nem lesz tőle pattanásos a bőröm, nem ülepszik szét, mint az eddig használt BB és CC krémeim és lehelet finom. Az illata is rendben van.
Ahhoz képest, hogy mennyire olcsó, magasan veri a sokkal drágább termékeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Ahhoz képest, hogy mennyire olcsó, magasan veri a sokkal drágább termékeket.

sanka

2015. november 3.

Nagyon jo krem, magasan veri az osszes joval dragabb cc termeket. Szepen egybeolvad a borszinnel, egysegesit, es az en vizhianyos, szaraz boromet egesz jol hidratalja. Reszemrol megy az 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 3.

Antioxidánsok: Boerhavia Diffusa Root Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Boerhavia Diffusa Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-10, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.