Wella

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anitaaa04, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   Fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

• teljes hosszukban regenerálja a hajszálakat
  • megújítja a haj szerkezetét
  • erősíti a hajszálakat
  • mélyrehatóan kezeli a hajszálakat

abicicaaa

2021. szeptember 25.

Szőkített hajam van, ráfér az ápolás, és ezt a terméket egyszerűen imádja a hajam. Pihe puha tőle, nem száll, nem érzem olyan ragacsos vattacukorszerűnek. Nem kell sok belőle, gazdag krémes állaga van, törölköző száraz hajon eloszlatom, és az ujjaimmal gubancolom ki a hajamat. Legalább fél órát érdemes a hajon hagyni. Az illata is isteni, legalább két napig érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

angipasztor

2021. március 24.

Színezett, száraz, vékonyszálú töredezett hajam van. Nagyon bevált ez a maszk és nem zsírosodik tőle jobban, mint egyébként. Nagyon szeretem, az illata is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

zsannaorban

2020. december 8.

Szeretem, akinek nem extrém módon roncsolt a haja, tökéletes választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Szeretem, akinek nem extrém módon roncsolt a haja, tökéletes választás.

anitaaa04

2019. július 30.

Már évek óta kerestem olyan hajápolókat, amelyekkel kicsit kordába tudom tartani a hajvégeim töredezését. A fodrászom ajánlotta a Wella Fusion termékcsaládot. Nem mondható olcsónak, de nálam abszolút megjött az eredmény. A drogériás hajápolókra már rengeteget elköltöttem és igazából egyik sem javított a hajam állapotán. Nekem ez a hajpakolás egy csodaszer, a kondícionálójával együtt használom. Fontos, hogy hosszútávon kell használni ahhoz, hogy látszódjon a változás. Én körülbelül fél év használat után láttam azt, hogy a hajszálaim sokkal egészségesebbek és a hajvégeim kevésbé töredeznek. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Fodrászkellékeseknél már könnyen hozzáférhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.