Wellness&Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kiszerelés: 250 ml

angelina69

2019. április 19.

Kisebb kiszerelésben volt kapható, és szívesebben választok ilyet, amikor még nem ismerem jól a terméket. Már majdnem elfogyott, de azt hiszem nem fogom újra venni, sem kicsiben, sem nagyban. Az illatát szeretem, azért is választottam, mert engem a mangóval meg lehet fogni. Azonban egy illat még nem minden... Mivel testápolóról van szó, itt ez lenne fő profil. Ezen a téren, ezekben a hűvös hetekben annyira nem teljesített jól. Inkább nyárra ajánlanám a könnyedebb, vizesebb állaga miatt. Én ugyan nem használok testápolót nyáron, csak kézkrémet max. Nem morzsálódott, nem volt ragacsos, jól beszívódott, de a kezemnek és a lábamnak valamivel többre lett volna szüksége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 19.

KaradyAnn

2018. május 14.

A bőröm száraz, azonban a testvajak vagy a zsírosabb állagú testápolók egyszerűen megállnak a bőrömön, és a nap végén amikor lezuhanyzom mosom le magamról a plusz réteget.

Ez a lotion jó megoldásnak tűnik. Hidratál, gyorsan beszívódik és nagyon fincsi illata van. Még csak a kis kiszerelést vettem meg, az most fogyott el. Szerintem benevezek a normál tubusra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Tuszy

2017. augusztus 2.

Nagyon jó illata van, tartós. A bőröm puhább lett tőle, jól hidratál. Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

jkrisztie2

2017. július 15.

A finom mangós illata és a mangómániám miatt vettem meg, nem rossz termék. Elhasználom, de nem lett a kedvencem. Száraz bőrre szerintem kevés, nekem így most nyáron pont megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

balazskrisztii

2017. február 4.

Ajándékba kaptam, nem vártam tőle túl sokat, de kellemesen csalódtam. Gyorsan beszívódik, nem irritál és isteni az illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Lierre

2015. december 18.

Nagyon száraz és érzékeny bőröm van, így magam is meglepődtem, hogy tökéletesen hidratál. Gyorsan beissza a bőröm, semmi zsíros réteg, csak egészséges bőr (úh, mint egy ócska reklám a kilencvenes évekből 😤). Az illata / szaga gusztustalanul mű, szerencsére már nem érzem, mikor felöltözök, na azzal kezdhetnének valamit. A pumpa nekem sem annyira tetszik, pici a csőre és keveset nyom ki egyszerre, mint egy arcápoló flakonja, csak itt tekintélyesebb mennyiséget kell kifejni belőle, szóval pepecselős. Gyorsan is fogy, de biztos újra fogom venni, mert a hatása jobb az összes eddig használt testápolómnál, ami nálam nagy szó, mivel szerintem mindent végigszédelegtem, ami drogériában vagy a két túlárazott kedvencemben, a Döbádisáppban vagy Lásshban kapható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 18.

adrienn0507

2015. november 21.

Az illata számomra kellemes, frissítő, gyümölcsös, nyáron szívesen használtam. A kiszerelése szerintem praktikus. A hidratáló hatása az hát, éppen nyáron elég is volt, úgy, hogy nem is száraz a bőrtípusom. Egy kevés még van benne, de a mostani időben már szinte semmit nem ér. A flakonját lehet megtartom és valamivel újratöltöm. Gyenge 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

86csilla21

2015. április 27.

Tetszik az illata, könnyen kenhető, 2 másodperc alatt beszívódik, általában este testvajazok, így reggel fogom bevetni..meglátjuk mit tud..általában délutánra érzem, hogy kéne valami kis hidratálás. Így gondoltam reggelre megveszem.
Egyenlőre tetszik a csomagolása, nem volt még vele problámám. Egyenlőre szeretem, de mint tudjuk, ez gyorsan változhat. Ha változik a véleményem, mindenképp megírom. Addig 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

katacita

2015. január 4.

Szeretem ezt a márkát, viszont ez a testápoló nem igazán tetszik. Az első dolog, ami felidegesített benne, az a csomagolása. Pumpás, de a csőre nagyon rövid, így kicsit komplikált a használata, főleg azért, mert ha épp olyan kedve van, akkor akkorát köp, hogy át tudnék vele lőni a szomszédba. Az állaga sem tökéletes, nekem elég nehezen szívódik be, nem szeretem, amikor "elsiklik" a bőrömön a testápoló, és fél óráig kenegetem a fehér trutyit, hogy végre beszívódjon. Az illata a flakonban jobban tetszik, mint a bőrömön, elkenve már nagyon mű. A hidratáló hatása meg elég gyenge, főleg így télen, szóval nekem annyira nem jön be ez a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.