Best of Beauty 2019

Yellow

Ár:   3380 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keesia, Módosítva: 2016. április 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

A Bloom argán olaj egy kozmetikai hidratáló hatású olaj, ami regenerálja, lággyá és ragyogóvá teszi a hajat. Gyorsan felszívódik, mély hidratálást biztosít, védi a hajat és megakadályozza a kreppes hatás kialakulását. Nem hagy maradékot.

• Visszaadja a károsodott haj vitalitását
  • Védi a hajat az agresszív külső hatásoktól
  • Lerövidíti a szárítás időtartamát
  • A hajat ragyogóvá varázsolja

Aspartia

2019. február 3.

Nagyon jó illata van, bár amit én vettem az argán és kókuszolaj tartalmú. Drogériás olajhoz képest drágább, szóval nem tudom hogy jó vásár volt-e, mert drogériás olajok között is lehet jó minőségűt találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

bzsofi22

2017. április 11.

Imádom! :) Kicsit húzósabb az ára mint a drogériás hajolajaknak, de ez a minőségében is abszolút látszik és emiatt az ára is gyorsan megtérül. Nekem most fog elfogyni éppen,- hosszú hajon, heti 2 hajmosással 13 hónapig volt elég a mennyiség. Ha ez még nem lenne meggyőző akkor az illata is nagyon kellemes és a haj szinte azonnal beissza :) Teljes mértékben újravevős

Az előttem lévő hozzászólónak: Én a Papas fodrászkellékesnél szoktam venni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Az előttem lévő hozzászólónak: Én a Papas fodrászkellékesnél szoktam venni ;)

Ledakona

2017. március 14.

Sziasztok! Már pár napja kutatok az interneten ezután a termék után, de eddig mindenhonnan azt a visszajelzést kaptam, hogy elfogyott. Remélem nem állnak le a gyártásával, mert ez az eddigi legjobb hajolaj. Van benne valami, ami mélyrehatóan hidratálja a száraz és töredezett hajszálakat, na és az illata!!! Isteni!!! Nyilván a már kibolyhosodott végeken ez sem segít, de ezt a csodát az ollón kívül másnak még nem sikerült megvalósítania. Tudnátok segíteni, hol tudom megrendelni? Vagy tényleg kivonják a forgalomból?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

sajtiniki

2017. január 26.

Próbaképp vettem.
Pozitívum, hogy nem zsírosít, de mást sem csinál.
Az én hajamnak kevés ez az olaj, nem jött be.
Maradok az Alfaparf Semi olajánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Próbaképp vettem.
Pozitívum, hogy nem zsírosít, de mást sem csinál.
Az én hajamnak kevés ez az olaj, nem jött be.
Maradok az Alfaparf Semi olajánál.

ViktoriaT

2017. január 16.

Hosszú és vastag szálú hajam van, ami elég könnyen zsírosodik, ezért viszonylag sokat mosom. Ezt az olajat szoktam használni hajszárítás és hajvasalás után is, főleg a hajvégekre. Már a kezdetektől mindig látványosan selymesebb, fényesebb és puhább tőle a hajam. Évek óta használom és a hatása azóta se csökkent. Ez az a hajápolási termék amit mindig haszálni fogok amíg kapható! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

BPetra

2017. január 12.

Ez az eddig legjobb hajápoló, amit eddig használtam. Gyönyörű lett tőle a hajam és ami a legfontosabb, hogy nem zsírosította el. Az én hajamnak ez a csodaszer és persze újra is vásároltam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

bendzsike84

2017. január 10.

Imádom, a legnagyobb kedvencem a hajápolási termékek közül. Száraz és nedves hajon is bevált, nem zsírosít, szépen táplál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Inez

2016. május 9.

A legcsodásabb kincse a hajamnak; ápolt, puha, fényes, és illatos lesz tőle. Vékonyszálú, sok, festett, tartás nélküli, vállig érő hajam van. A törölközőszáraz hajamba simítom, és hajrögzítő hab nélkül is tökéletesen tart a következő mosásig (3-4 nap), 2 hónapja használom töretlen imádattal, a flakon így kb. 8-10 hónapig lesz elég. Biztosan újra fogom venni, és újra, meg újra, meg újra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 9.

horzso

2016. február 26.

Ronda egy összetevőlistája van, jó sok illatanyaggal, de az én hajamon működik. Nagyon száraz, vastagszálú a hajam, ebből az olajból egy keveset bedörzsölök a nedves hajamba, és pihepuha lesz.Nagyon sokáig elég, szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 26.

Tinxy

2016. február 20.

Drágának drága, az illata tényleg nagyon finom, de hatását nem nagyon tapasztalom. Olyan mintha fel sem kentem volna. Két hete használom, lehet idő kell neki. A flakon végén jön az update.

Update: Váratlan fordulat, még mindig a flakon felénél járok, pedig minden hajmosás után, sőt gyakran lefekvés előtt is használom. Nagyon megszerettem, szépen rendezi a hajvégeket. Sikerült 5 csillagosan meggyőznie ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract