Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: emagdi, az összetevőket feltöltötte: szpirita, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Sejtregeneráló szemkörnyék ápoló. A 4. generációs növényi őssejtek akár 6 nap alatt serkentik a bőrsejtek megújulását!

• Védi és megújítja a bőrsejteket.
  • Simítja a ráncokat és a szarkalábakat.
  • Halványítja a szem alatti karikákat.
  • Enyhíti a szem alatti táskákat.

Yves Rocher szemkörnyékápoló ~ 1800Ft
Ár: 1800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan (lejárt), Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
igob

2019. március 26.

Korábbi vételeim alapján nem estem hanyatt az Yves Rocher termékektől, ezért aztán sokáig nem is nyúltam hozzájuk. Leginkább arckrémekkel próbálkoztam, és egy másik szemkrémmel, az viszont nem ért kb semmit és irritálta a szemem.
Viszont ha tudom, hogy ez ilyen jó, ezzel kezdem! Most itt lehetőségem volt olcsóbban megvennem egyet, és azt kell mondjam, életem eddigi legjobb szemkréme. Nekem elég pandásak a szemeim és laza a szemem körüli bőr, ez tényleg feltölti, egységesíti a körülötte lévő bőrrel, és talán emiatt tűnik úgy, hogy halványítja is a karikákat. A fémes applikációt nagyon jónak találom, a krém sűrűbb állagú, nem folyik szét, hűsíti és felébreszti a fáradt bőrt, egyből felfrissíti a tekintetet, főleg, ha hűtőben tárolom a krémet.
És ami még lényeg, hogy nekem rengeteg szemkrém csípte a szemem, na ez végre nem! Nem szárít, nem csíp, hanem hidratál és élénkít. Remélem, nagy szerelem veszi kezdetét:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Euts

2019. január 25.

Jó krém, sűrű állagú, estére használom. Nem egy csodaszer, mintha tényleg kicsit kisimítaná a szemkörnyékemet reggelre és hidratál, bár a táskáimat nem tünteti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

timealionko

2018. november 20.

Már az első használatakor látványos eredményeket értem el vele. A finom, kezdődő hajszál vékony kis ráncokat valóban szépen kisimitja és hatásos a táskás szemek ápolására. Reggelente, az úgynevezett “pihenő” vonalakat is nagyon szépen regeneralja. Örülök, hogy ezt a terméket választottam, számomra megéri az árát! Irritációt abszolút nem okozott, kellemes érzés minden alkalommal. A hűsítő, fémes applikator nagyon jó ötlet volt, hiszen egyszerű vele bemaszirozni a krémet és kellemesen felfrissíti a szemkörnyéket, a vérkeringést is serkenti. Nagyon elégedett vagyok. Első yves rocher termék, amit használok. 31 éves vagyok, 30 felett pedig kötelező óvintézkedéseket tenni a megjelenő ráncok ellen. Ajánlom a korosztályomnak! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

VargaViktoria

2018. június 20.

Nem rossz krem, massziv allagu. Reggelente hasznalom, praktikus es a fem resze huti a szem alatti reszt hasznalat kozben. Megelozesre hasznalom, igy a konkret ranctalanito hatasarol nem tudok nyilatkozni. A baratnomnek vettem egyet, o is szereti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

pEni

2018. május 13.

Nekem az újabb csomagolású van, de gondolom a termék ugyanaz.
Jó kis krém, megelőzésre használom, így nem tudom megállapítani, hogy a ránctalanító hatása milyen. Irritációt nem okoz, a kis fém véggel kellemes hűsítő hatás érhető el. Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Nekem az újabb csomagolású van, de gondolom a termék ugyanaz.

Leander

2017. szeptember 18.

Csodaszernek nem mondanám, de jó kis krém. Szépen hidratálja és felfrissíti a szemkörnyéket. Irritációt nem tapasztaltam. Az applikátort pedig imádom. Hűsít, frissít, eltünteti a reggeli puffadtságot. Különösen hatékony ha az ember a hűtőben tárolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

arweny

2017. július 19.

Nekem begyulladt tőle a szemem, mint akinek behúztak, este vittem fel nagy hèvvel ,hogy milyen szuper krèm lesz reggelre alig láttam .Most tartok a másodikna napnál a duzzanat mèg mindig nem múlt el, nèha èg.Szembe nem került, a bőröm nem piros ,nem sebes csak duzadt.Remèlem hamar elmúlik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Timitami

2017. június 25.

Eddig minden YR szemkrémmel elégedett voltam, de arra a pozitív változásra nem is számítottam, amit ez tud okozni. Gyönyörűen tölti fel a szem alatti részt és simítja ki. amikor először használtam, alig fél óra múlva már látszott a változás. Az enyhe, apró ráncokat teljesen eltűnteti, hát a mélyebbek azért megmaradnak, de körülöttük sima és puha feltöltöttt a bőr. Olyan, mintha teljesen "egyben" lenne az arcommal, valahogy nem válik el az arcomtól élesen a szemkörnyék. Kellett volna előtte-utána képeket csinálni. :-) Sötét karikáimat eltűntettem az ez előtt használt zöld Elixír szemkörnyékápolóval, úgyhogy azt nem tudom, karikákra hogyan hat, de elhiszem, hogy képes azokat is eltüntetni, mert tényleg feltölti a szemkörnyéket. Hamar el fog fogyni, mert bár eleinte csak este használtam, de már nappalra is sokszor ezt kenem fel, annyira tetszik. Fehér krém, jól adagolható fejjel, szépen felvihető a szem alá és a szemhéjra is. Na utóbbin a kissé barnássá vált bőrszínt fakítja. A lényeg, hogy látványos változást okoz, ráadásul én féláron vettem, de ha előre tudom, hogy ez ilyen jó, akkor akár teljes áron is megvettem volna. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 25.

Rendoca

2017. március 13.

Nagyon sokat vártam ettől a krémtől... de sajnos nem eredményezett változást. Szerencsére nincsenek még túl nagy ráncaim... de a 2 ici-pici kezdődő ráncocskámat sem tüntette el. Nagyon gazdag krém... sajnos időnként irritálta a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

karli

Korcsoport: < 18
2017. február 11.

50%-os kedvezménnyel vettem, alap áron egy kissé túlárazottnak tartom. Hatásos krém, nekem halványítja a szemem körül a nevetőráncokat, esténként miután az arcomra kent dolgok beszívódnak, még kenek a homlokomon lévő grimasz ráncokra is, ott is hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.