Yves Rocher

Ár:   10200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. március 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

A 4. generációs növényi őssejtek akár 6 nap alatt serkentik a bőrsejtek megújulását!

• Védi és megújítja a bőrsejteket.
  • Simítja a markáns és az apróbb ráncokat.
  • Feszesebb bőr, tömörebb, fiatalosabb bőrszerkezet.
  • Tökéletesen hidratált, egészségtől ragyogó bőr.

Az eredmény: napról napra látványosan fiatalosabb bőr.

Ár: 10000 Ft (ingyen posta) , Eladó: kukucsmaci
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom

akli

2021. október 11.

Update: ez lett az őszi és téli krémem. Egy tégely pont kitart tavaszig. Vízhiányos bőrre megváltás, feltölti, nem húzódik keservesen a bőröm, én sem értem, hogy miért hidratál fényévekkel jobban, mint egy rakás spéci hidratáló termék. Nálam pl magasról veri a Bioderma hidratáló maszkját, a TO hidratálókrémjét. ezek mind kevésnek bizonyulnak, ha lehűl az idő. Tényleg a parfüm az egyetlen, ami nem illik a paradigmába, de annyira jó az egész termék, hogy elviselem (na jó, kifejezetten kényeztetésnek hat...)
Nagyon nagy kedvencem lett ez a krém. Nyáron zsíros a bőröm, azonban ősszel és télen száraz lesz, vízhiányos, a maszk miatt az orromon és arcomon foltokban irritált, és az elmúlt két hónapban bármivel kentem, olajokkal, hidratáló szérumokkal, semmivel nem értem el azt a hatást, mint ezzel a frissen vásárolt csodával egy hét alatt. Enyhe ráncaim vannak, megbarátkoztam a gondolattal, hogy előbb utóbb úgyis ráncos szipirtyó leszek, de így legalább nem húzódik, viszket a bőröm, hanem öröm hozzáérni annyira sima és rugalmas lett. És igen, vesszenek az elvek: eddig képtelen voltam illatos krémet felkenni, ennek viszont imádom az illatát, szerencsére nem is okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 11.

danyadi77

2021. szeptember 22.

Egy 30 ml-s mintám van belőle, elég régóta tartogatom. Gondoltam ideje felbontani,mert lejár. Nem lenne rossz krém, határozottan tetszik az állaga, jól lehet rá sminkelni is, de borzasztóan erős parfüm illata van, és ahogy öregszem, úgy veszem észre, hogy ezt egyre kevésbé tolerálom. A bőrömnek nincs vele semmi baja, egyszerűen nem esik jól az arcomra kennei a tömény parfümöt. Ennyi pénzt pedig biztosan nem adnék a teljes kiszerelésért, annyira azert nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

TNikita

2021. június 15.

Fél évig használtam, napi rendszerességgel, az éjszakai krémjével együtt. Nagyon könnyű, szuper az illata. A nappali gyorsan beszívódott, az éjszakai kicsit nehezebben. A bőröm sima, üde, pattanás/kipattogás mentes volt. Pár hónapra leváltottam, egy erősebb ránctalanító krémre, majd visszatértem hozzá. Én úgy gondolom, hogy kúraszerűen alkalmazva nagyon szuper. Viszont az volt az érzésem, hogy nagyon hozzászokott a bőröm, és egy idő után soknak éreztem. Ettől függetlenül még vissza fogok térni hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

brillco

2020. október 11.

Régen volt ilyen krémem, akkor nem nyerte el annyira a tetszésemet. Anno az eladó hölgy mondta azért vannak akcióba mert majd változtatnak rajta, az új picit másabb lesz. Adtam most még egy esélyt neki.
És igen, ez a 4. generációs másabb. A textúrája picit könnyebb lett, nagyon jó érzés felkenni. Szérumokat is használok, de így is szépen beszívja a bőröm, érzem, hogy hidratál reggelre piha-puha az arcom Az illata nagyon kellemes. Én csak éjszakára kenem, mert nappal fényvédő krémet használok, de volt hogy mostanában egy két borongósabb nap őt kentem fel mert annyira jól esett a lelkemnek. :) Szépen tudtam rá sminkelni. Kicsit túlzásnak tartom, hogy simítja a markáns ráncokat, de az apróbb ráncokat tényleg kicsit halványítja és mivel jól hidratál, így tényleg fiatalosabb a bőrszerkezet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 11.

nreka731

2020. május 28.

Szerintem az YR legjobb krémje ráncokra. Elixirrel együtt kombinálva 3-4 hét alatt látványos az eredmény a vékonyabb ráncoknál. Ár érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Reddiamond

2020. május 25.

Én is vásárlás mellé kaptam belőle 30 ml-es mintát, amúgy nem adtam volna pénzt érte, mert nekem problémát (pattanásokat) okoznak a YR arckrémek. Most úgy alakult, hogy a szokásos arckrémemet nem használhatom, mert van benne némi szín...így új krém után kezdtem keresgélni. Van többféle szérumom, amit napközben és este is használok, de kell mellé vmi hidratáló is. Mivel sok mozgásterem nem volt az elmúlt 2 -3 hónapban a korlátozások miatt, így elkezdtem keresgélni itthon a minták között. Sajnos az arcomra nem tudom kenni, mert pattanást okoz, de a szemem körül jól elvan a szérum felett. Nekem tetszik az illata, de lehetne kevesebb benne.... Csodát nem művel, bár nem is várom el. Sminkelni lehet rá. (Sajnos a szemem alá 2 réted alapozót kell tennem a sötét árkok miatt) Habár az összetevőkben vannak jók, nem hinném, hogy adnék pénzt érte, ha elfogy a minta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Timi0316

2020. május 11.

Az eddig általam kipróbált ránctalanító hatású krémek leges-legjobbja! A szemem alatti 'nevető ráncos' rész ritka száraz az arcomon, így 30 körül is minden látszódik rajta. Imádom ezt a terméket, sminkelni is szuper könnyű rá. Én éjszakára is ezt használom, annyira megszerettem az állagát. Fél üvegcsét használtam el eddig, biztos újra veszem! 5 CSILLAG

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

szeliger

2019. május 18.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba 30 ml tubusos kiszerelésben. Először le akartam mondani róla, hirdettem is egy darabig, de nemigen mutatkozott érdeklődés utána, ezért úgy gondoltam, ennyit nekem is megér, kipróbálom. Lassan elfogy a tubus és nagyjából elégedett vagyok vele. A kence fehér színű, inkább balzsamszerű és erősen illatos. Az illat mondjuk nem a szívem csücske, de hamar elillan, napközben nem zavaró. Szérum felett használtam, a tavaszi időben kellően hidratált, kordában tartotta a bőrömet. Nekem a sminkkel sem okozott problémát, többféle primert is használtam felette és az alapozókat is variáltam, egyikkel sem veszett össze. Az eredeti árát soknak tartom érte, de az YR amúgy is az akciókra árazza a termékeit, egy kedezménykuponnal vagy képeslappal már egész jó vásár lehet. Főleg az illat az oka, hogy nem kaphat öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 18.

Petyuska

2019. április 24.

Termékmintát kaptam belőle, de alapvetően az illatos krémeket nem preferálom. Ugyanennek a márkának használom a Sensitive Vegetal krémjét, ami egy abszolút illatmentes, könnyen beszívódó, szinte átlátszó zselé. Valamiért mostanában kevésnek érzem, így a Sensitive Vegetal után ezt is használom smink előtt, és azt kell mondjam hogy nagyon szuper, könnyed viselet. Az illata sem tolakodik, és semmilyen irritációt nem okozott, klassz kis kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

lorenmueller0092

2019. április 2.

Egyszerűen imádom! Az utóbbi hónapokban szárazabbá vált a bőröm, ezért minden terméket lecseréltem. Hogy jobban ki tudjam szűrni a tettest, eldöntöttem, hogy egyetlen márka termékeit használom egy ideig és ha nem segít megoldani a problémát, többet meg sem közelítem. Az Yves Rocher mellett döntöttem. 3 hete használom a szérummal és az éjszakai krémmel együtt és fantasztikus! Ennyi idő alatt a ránctalanító hatásáról nem tudok beszámolni, de mint hidratáló krém, teljesen helyreállította a száraz, hámló arcbőrömet. Könnyen beszívódik és puha, selymes lesz utána a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.