Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyorsi, Módosítva: 2013. január 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Arcradír barackmaggal

Pampilla

2018. március 27.

Elég sűrű állagú,jól radíroz és isteni finom illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Elég sűrű állagú,jól radíroz és isteni finom illata van.

demenyv

2017. május 31.

Finom az illata, kellemes szemcse méretű, jól radíroz, utána selymes az arcom. Ha akciós akkor szoktam venni, különben drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

aniko.babos89

2013. január 19.

Szeretem ezt a radírt, szépen helyre teszi a bőrömet. Jól radíroz, heti max. 2x használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

gyongyosi-kata

2012. október 10.

Igazi barack illata van :O
1550 Ft, mielőtt kipróbáltam drágának véltem, de simán megéri. Jól radíroz, teljesen sima lett utána az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Igazi barack illata van :O

amyesther

2012. október 7.

Nem műbarack, hanem természetes, friss, ropogós gyümölcs illatú arcradír ez.
Az összetevőiben tetszenek az antioxidánsok és a gyulladáscsökkentő anyagok. A parabent ki nem állhatom.
Finom, puha és matt (!) lett a bőröm. Mást nem is igazán várok el egy arcradírtól, minden feltételemet ügyesen teljesítette.
Ebből a szempontból jó vásárt csináltam, de korábban én is 690 Ft-ért vettem, Svivkohoz hasonlóan.
Ó, bárcsak most is lenne ilyen akció! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 7.

Nem műbarack, hanem természetes, friss, ropogós gyümölcs illatú arcradír ez.
Ó, bárcsak most is lenne ilyen akció! :)))

Anni

2012. október 6.

Finomszemcsés, kellemes barack illatú, lágy textúrájú arcradír, amelytől puha, sima, egészséges kinézetű a bőröm. Utána felteszek egy arcpakolást, jöhet egy kis szérum+hidratálás.
Hetente kétszer megérdemli az arcbőröm ezt az extra kényeztetést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 6.

Hetente kétszer megérdemli az arcbőröm ezt az extra kényeztetést.

svivko

2012. október 5.

Sima természetes barack illata van, elbírta volna a kicsit mesterkéltebbet is szerintem, de teljesen korrekt. Az egyetlen ami zavar, hogy a szmötyi ilyen metálos fényű.. ami nemigazán a természet adta kincset jelenti számomra, de rendben van. Nem csodaszer, csak sima arcradír.

1500?! :o Én pár hónapja 690-ért jutottam hozzá, és két ajándék pecsétet is adtak mellé... Azért ennyiért már tényleg drága...

Sajnálom, hogy csalódnod kellett. Nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak az YR-es termékeimmel, és legközelebb ki is írom, hogy mennyiért vettem, mert ezek szerint igen nagy huncutok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

manócska

2012. szeptember 28.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de nekem csalódást okozott. Hatást nem nagyon éreztem, még azt a puhaságot sem, amit a legtöbb arcradír után. Az illata kellemes, de semmi extra, kevés van benne, és meglehetősen drága. 1550.-Ft-ért vettem, 50 ml. A hagyományos só, olívaolaj keverék sokkal hatásosabb. Egy csillagot azért megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

ni89ta

2012. szeptember 17.

Megvettem én is, szerintem semmi extra, egy sima bőrradír. Tényleg kevés kell belőle, finom illata van, és ennyi.
A tubus végére egész megbarátkoztam vele, újra nem veszem, de 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

A tubus végére egész megbarátkoztam vele, újra nem veszem, de 4 *

csillam9

2012. szeptember 16.

Fincsi illatú, kíméletesen szedi le az elhalt hámsejteket, nem irritál és nem is szárít, szóval nekem heti 3-4szer jó szolgálatot tesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)