Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: ZsofiaZs, Módosítva: 2016. december 13.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal és Bourbon vanília kivonattal gazdagított hidratáló testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Az eredmény: hidratált, és kellemes illatú bőr.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványi-olaj mentes termék.

Yvee

2024. május 7.

Nagyon jó testápoló,csodás az illata,gyorsan beszívódik és nagyon puha tapintású lesz tőle a bőrőm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 7.

explicitcherry

2024. január 13.

Kedvenc testápolóm! Annyira örülök, hogy megvettem kíváncsiságból. Az illatát egyszerűen imádom, finom cukros, vaníliás és a bourbon illatát is rendesen lehet érezni, legalábbis a párom szerint. :D Plusz pont jár azért is, mert nagyon tartós. Egész nap éreztem magamon az illatát, még a nap végén is. Nagyon-nagyon megéri! Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 13.

nixity

2023. június 19.

Kedvenc testápolóm, főleg hideg időben :) fantasztikus illata van, egyáltalán nem mű, nagyon gyorsan beszívódik, jól hidratál és nem hagy ragacsos érzést maga után. Egy problémám van vele, hogy iszonyatosan megdrágult az utóbbi időben, és sosincs akcióban szinte :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 19.

Mea26

2023. május 17.

Nem vagyok oda kifejezetten a vanília illatért,de ez a legjobb amit életemben szagoltam. Igazi vanília rúd illat,és mint maga a testápoló nagyon jól hidratálja a száraz bőrömet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 17.

Agnes91P

2022. december 25.

Karácsony környékén mindig muszáj vennem valami vaníliás kencét. Bánatomra a The Body Shopnál már 2 éve nincs vaníliás kollekció (plusz irreálisan drága lett), így erre esett a választásom, 200 ml-es kiszerelésben. Az illata nagyon finom, bár nem az a nagyon édes, ilyesmiknél megszokott, hanem egy kis kesernyésség, nyersesség is van benne. A My Shiny Vanilla parfümhöz jól passzol.
Egyetlen hibája, hogy a hidratálása nulla, legalábbis számomra. Még nyáron valahogy elmenne, de így télen semmit nem segít. Sebaj, megoldottam a dolgot úgy, hogy a tenyeremben összekeverem pár csep Medinatural argánolajjal, így azért jobb lesz valamelyest.
Nagyon nem pontozom le emiatt, mert kifejezetten az illatáért vettem, de egy Neutrogena százszor többet ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 25.

cathyl08

2022. október 14.

A kávés tusfürdő után ez a másik kedvenc termékem a márkától. Egy pár flakonnal már elfogyasztottam belőle, és attól eltekintve, hogy relative elég sok marad az alján, amit nem tudok felpumpálni, imádom!! Nagyon-nagyon finom, hosszantartó illata van, párom is használja, szereti. Sokszor megcsap rajta az illat (magamon egy idő után nem érzem, de ezek szerint a környezetem igen). Jól rétegezhető más illatokkal. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 14.

shiningstar

2022. június 17.

Nekem tényleg semmi nem jön össze. Testápolót kerestem aminek el tudom viselni az illatát - bár ekcémás, mindenre érzékeny a bőröm, szeretem az illatosított testápolókat. Gondoltam mivel nagyon nyomják ezt a zöld-organikus vonalat, kipróbálom.

Azt nyújtja mint bármelyik másik testápoló, amihez mérten elég drága. Ahogy valaki már leírta, rendszeresen kell használni mert nem mélyen hidratáló, csak simán hidratáló. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, nem fénylik, de ha szoros ruhát vesztek fel akkor hagyni kell egy 10 percet neki, hogy teljesen beszívódjon mert nehéz felöltözni rá. Én, mint minden termékből amit még nem használtam, a legkisebb kiszerelést vettem meg (200 ml) és ez volt a legtutibb döntésem, mert a nem pumpás flakonból nehéz kinyomni a cuccot. Az illata az valóban nem mű, de az biztos hogy nem bourbon és ha le kellene írnom, akkor zöld, nyers, éretlen vanília illat. Nem az amire gondoltam vagy amire vártam, de elhasználom, viszont újra nem veszem.

Azt ajánlom az illata miatt, hogy szaglásszátok meg mielőtt megveszitek - és ha megveszitek próbáljatok beszerezni hozzá egy pumpa-adagolót. Normál bőrre ajánlanám - a száraz bőrre ez nem elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

Annaakiss

2022. május 23.

Rendszeresen kell használni, hogy rendesen hidratálja a bőrt. Extra gyorsan beszívódik és nagyon kellemes érzetet, illatot hagy. Nem mű vanília, parfümök alá tök jó alap, nem lesz zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

Crimson

2022. május 9.

Nagyon könnyed, híg testápoló, amit nem a hatása miatt érdemes megvenni, csak az illatáért. Olyan, mint a Kinder csoki tejkrémes része. Ha bekenem magam, egész nap érezni, a férjem oda van érte, azt mondja, legszívesebben megenne, amikor így illatozom. Az összes ruhám, de még az ágy is átveszi ezt a finom vaníliaillatot, mintha egész nap pudingot főztem volna. Könnyen, gyorsan beszívódik, tényleg hihetetlenül erős az illata, és nem az a szintetikus autóillatosító szag. Aki viszont direkt száraz bőrre keres testápolót, mondjuk a klóros uszodai vizet ellensúlyozandó, annak ez kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

Tvylvis

2022. február 9.

Azt kell mondjam, kellemes meglepetés volt. Könnyed, könnyen eloszlatható krém, ami gyorsan és nyomok nélkül beszívódik. Rendszeres használattal kellően hidratálja a bőrt, télen sem volt gondom vele (még a lábszáramon sem). Az illata remek, igazi füstös vanília, a megszokott édesség szerencsére hiányzik belőle. A csomagolása is nagyon szép, viszont a vége felé kissé nehézkes kivarázsolni a krémet a kemény műanyagflakonból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Methylpropanediol

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.