Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: ZsofiaZs, Módosítva: 2016. december 13.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal és Bourbon vanília kivonattal gazdagított hidratáló testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Az eredmény: hidratált, és kellemes illatú bőr.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványi-olaj mentes termék.

000BETTINA000

2019. március 11.

Isteni illata van, de a "hidratáló hatás" csak a következő zuhanyzásig tart, vagy még addig se. :/

000BETTINA000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

sara1980

2019. március 11.

A vanília illatot eleve nagyon szeretem, ez pedig ezzel a testápolóval társítva különlegesen finom a számomra, és a bőrömre is nagyon jó hatású, hossza tartó hidratáltságot ad a bőrömnek.

sara1980
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Ophelia

2019. február 24.

Nagyon szeretem, nekem gyengém ez a porcukros vaníliás illat. Nagyon könnyű állagú, hamar beszívódik. Száraz bőrre nem ajánlanám, a könyökömre pl kevés, viszont kevésbé hideg hónapokban ideális.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

dio14

2019. január 1.

Csomagban kaptam a tusfürdő és kézkrémével együtt. A csomagból talán ez tetszik a legjobban. A csomagolása ennek is szörnyű, nagyon kemény a flakon, ezért nehéz kinyomni a krémet. Az illata mennyei vaníliás, és nagyon tartós, még másnap is érzem a bőrömön. Könnyen beszívódik, nem ragad, hidratáló hatása közepes. Tetszik, de nem körözi le a jelenlegi kedvencemet.

dio14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

pnkvln

2018. december 13.

Ez volt az első Yves Rocher termék amit vettem, kis kiszerelésben. Az illata nagyon finom, habár néha náha már túl erős. Szerintem nem jó a bőrnek ennyi parfüm. :( Az arcomat sosem kentem vele, egyetlen alkalommal amikor kipróbáltam le is kellett fújnom a találkozómat mivel irritálta és begyulladt az egész arcbőröm, égetett, de szerencsére kiütéses nem lettem. A kezem és a testem egyéb részein nem produkálja ezt a hatást, de csalódásként ért, hogy ezt művelte az arcommal. :(

pnkvln
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

szcelia

2018. december 11.

A kedvenc testápolóm! Nagyon jól hidratál, és az illata... Édes, vaníliás, vattacukros, már-már émelyítő, de én imádom. Igazi kuckózós őszi-téli illat, és eszméletlenül tartós.
Az állaga nem túl folyós, inkább krémes, hamar beszívja a bőröm és nem hagy ragacsos érzetet, illetve filmréteget maga után. Az édes illatok kedvelőinek kötelező!

szcelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Kamforka

2018. november 30.

Egyszerűen imádom !
Olyan lesz tőle az ember bőre mint a selyem.
Nem ragad , használat után szinte azonnal lehet is öltözni !
Az illata egyszerűen fantasztikus, a 390 ml plusz előnye hogy pumpált a kiszerelés !
Mindenkinek ajánlom

Kamforka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 30.

Egyszerűen imádom !
Olyan lesz tőle az ember bőre mint a selyem.
Nem ragad , használat után szinte azonnal lehet is öltözni !
Mindenkinek ajánlom

ivanbogi

2018. szeptember 8.

Nagyon jól hidratál, kellemes az illata könnyen beszívódik!! :) Szeretem!

ivanbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Nagyon jól hidratál, kellemes az illata könnyen beszívódik!! :) Szeretem!

magyaredina

2018. augusztus 17.

Nagyon szeretem az illatát! Könnyen beszívódik, még nyáron is jó érzés a használata, nem ragad.

magyaredina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Vanília

2018. július 7.

Ajándékba kaptam és nagyon szkeptikus voltam, hosszú ideig fel sem bontottam. Imádom a vaníliát, de a legtöbb terméknél valahogy sikerül elrontani a tiszta alapillatot, másrészt a testápolók állaga is többnyire csalódást okoz. Nos, ez a portéka megdöbbentően fincsi minden tekintetben. Édes vaníliás-vattacukros-pillecukros illata van, szépen ápolja a bőrt, nagyon kellemesen lágy, de elég krémes is és hosszantartó mind az illat, mind az ápoló hatás. Szóval megvett, nagyon megszerettem:) Ja, és még valami: nekem a pumpás adagolós változat van meg - nem mint a képen -, amit nagyon kedvelek.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)