Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Lena800805

2015. április 21.

Akárcsak az előttem szólók, én sem éreztem semmilyen hatását. Sem jót, sem rosszat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

Lyah

2013. szeptember 28.

Ajándékba kaptam egy vásárlásnál, elég rég, de egyelőre bírja szavatossággal. Nem akarom kidobni, de sajnos az ég világon semmit nem érzékelek...ha 5 percnél tovább marad fenn, akkor narancssárga lesz a bőröm a széleken, ahol véget ért a maszk a bőrömön. Nem tudom, mit kezdjek vele, de ha tényleg van ránctalanító hatás, még anyukámnak odaadom, hogy tegyen vele egy próbát, mielőtt kidobom, mert csak foglalja a helyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Yndre

2013. január 6.

Kellemes illatú és könnyű géles állagú, de igazából semmilyen pozitív hatást nem érzékeltem használat után. Arc arcom tiszta érzésű, nem húzódik, de nem érzem, hogy sokkal feszesebb vagy üdébb lenne. Bár csak mintát kaptam belőle, úgyhogy hosszútávon nem használtam, de biztosan nem is fogom megvenni teljes kiszerelésben mert nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

amyesther

2012. július 10.

Részekben csatlakoznék az előttem szólókhoz. Én is mintát kaptam, még oly' rég, törzsvásárló vagyok az Yves Rocher-nál.

Az eladónő úgy ajánlotta, hogy: ''Ez egy ránctalanító masz.''
Édesanyám nem kérte, így otthon neki is estem. Pontosan a dobozán sem volt megfogalmazva, mit is jelent, ha a bőr ''lélegzik''.
5 percig hagytam fönt, ahogy a dobozon tanácsolták. (Itt kérdezném meg: hogyan lehet ezzel utcára menni?
Mert a maszk NARANCSSÁRGA színű és jobb esetben is csak a benne lévő hatóanyagokat szívja be a bőr...
De mindegy is.)

Inkább zselés állagú, ebből kifolyóan nem lehet egyben lehúzni. De közvetlen eltávolítása után is szuper eredményt produkált. A ráncok (amiből hál' Istennek egy-kettő van) kisimultak, puha, üde bőröm lett.
Ezek a jelzők közül kettőt emelnék ki.
Az első az üde. Azt jelenti: vérdúsan sugárzó. Ami esetemben, a holtsápadt ellentétjeként definiálható. Azt hiszem, EZ az igazi ''légző bőr''!

A második a ránctalanság, ami miatt most írom ezt. Igen, sima lett a bőröm. Embertelenül boldog is voltam, hiszen porcelán bőrre jól, jobban lehet sminkelni; ezért általában indulás előtt használom. Este természetesen lemosom a sminket. De egy valamit már az első használattól észre vettem:
Másnap reggel dupla olyan mély ráncok, holtsápadt tekintet. ''Oké, ébredés után vagyok...''-mondanád. De ez korábban akkor sem volt.
Kozmetikustanuló lévén óva intek mindenkit a ránctalanítók használatától. Megszokja a bőr azt a ''luxust'', ami ezekben az összetevőkben van. És ha nem kapja meg rendszeresen, hiányérzetét a bőr idő előtti öregedése, visszafordított állapotba kerülése jelzi.
Csak gondoltam, szólok.
Az ár-érték arány miatt 4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 10.

Az eladónő úgy ajánlotta, hogy: ''Ez egy ránctalanító masz.''
De mindegy is.)

Ezek a jelzők közül kettőt emelnék ki.

Csak gondoltam, szólok.
Az ár-érték arány miatt 4 csillagot érdemel.

Nefertiti

2012. június 13.

Nekem bevallt. Szeretem!!! Kellemes illat, allaga van. Konnyu hasznalni, max 20-30 percet szoktam fent hagyni (elmeletileg 5 perc eleg neki). Lathatoan felfrissiti a borom, nem tunik olyan "faradtnak". Altalaban egy stresszes nap, vagy ejszakazas utan szoktam hasznalni, emberibben nezek ki tolle :P egy szo mint 100, en szeretem, es valoszinuleg ujravesze, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

vanett

2012. május 18.

Ajándékba kaptam egy egész tubust. Az illata nagyon finom, de ezen kívül, sajnos, semmi jót nem tudok elmondani róla!
Nekem sem feszült utána a bőröm tőle (inkább puha volt - más maszk is volt előtte az arcomon, így nem merem rá egyértelműen azt mondani, hogy ettől). Igazából semmiféle változást nem éreztem utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

kata

2012. május 2.

Ugyanolyan finom illata van, mint a hozzá tartozó krémnek. Nekem nem feszült utána a bőröm, de semmilyen más eredményét se láttam. Viszont ez a lélegző bőr dolog teljesen megfoghatatlan számomra, inkább írnák rá azt, hogy tisztít vagy táplál vagy mittudomén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

sokkismalac

2011. augusztus 23.

Én mintában próbáltam, kellemes az állaga, jó az illata, de abszolút nem csinált semmit a bőrömmel azon kívül, hogy feszült utána egy kicsit (nem annyira a pozitív értelemben...). Vannak bőven más maszkok, amik nekem személy szerint hatásosabbak, meg úgy tűnik, nálam kicsit idősebb a célközönség, de ennek ellenére is egy ilyen "jó a nagy semmire, meg jól néz ki" termék benyomását keltette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).