Yves Rocher

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. február 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

A fiatalság serkentő éjszakai arckrémnek köszönhetően :

Az első éjszaka után : ébredés után érzi, hogy bőre feltöltődött, hidratált és arca frissé vált.
Egy hét után : bőre gyorsabban regenerálódik és kipihentebbnek tűnik.
Egy hónap után : bőre megújult, feltöltődött és fiatalságtól ragyogó.

Kiszerelés: 150 ml

Berberis

2018. február 25.

Impulzusvásárlás volt, még decemberben,nem bírtam ellenállni a nagy kedvezménynek.Nem fűztem hozzá sok reményt,de nagyon pozitívan csalódtam.A viszonylag zsíros arcbőrömnek még pont nem sok,szépen feltölti és kisimítja reggelre.Szeretem az illatát és a kissé zselés állagát.Ha melegebb időben sem lesz sok a bőrömnek, akkor egy darabig biztos nála maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Timitami

2017. június 6.

Messze nem tapasztaltam olyanokat a krém használatakor, mint amiket itt olvasni. Mikor megvettem és este felkentem, azonnal éreztem, hogy táplálja az arcbőröm. A hatás is azonnal látszott, a bőrfelszínén lévő mikroráncocskák teljesen eltűntek, a férjem szerint sokkal feszesebb lett a bőröm. Reggelre csodaszép lett az arcom, és miután megmostam, semmi nem jelent meg az eredeti problémákból. Azóta minden este használom, és valóban sokkal szebb, tényleg fiatalosabb a bőröm, egyenletes, tömör, sima, puha, hidratált, egészséges. Napközben is Yves Rochert használok, szerintem a nappali ránctalanítóval remek párosítás. Az Elixir 7.9-nek csodás zöldnövény illata van, szerintem jól kenhető, szépen be is szívódik. Mondjuk a ránctalanító illatát jobban kedvelem :-) , de ettől a krémtől és az illatától nagyon tisztának érzem a bőrömet.

Update: most már 2 hete használom, és alig várom az estéket, hogy felkenhessem az arcomra. Nagyon szeretem "viselni", még mindig érzem, ahogy táplálja az arcomon a bőrt. Tényleg látom a hatását, de nemcsak én. A férjem 2 napja reggel mondta, hogy sokkal szebb a bőröm mióta használom :-) Én is masszívabbnak, tömörebbnek, egészségesebbnek látom. De ha már ő kérdezés nélkül, magától mondja...., na az valami :-)

Update2: Odavagyok érte! Egyszerűen napról napra javít a bőrömön, és minden este felkenés után érzem, ahogy dolgozik a bőrön/bőrbe jutva. Már nemcsak a férjem látja, hogy szebb, masszívabb, tömörebb, egységesebb, selymes tapintású, regenerált lett a bőröm tőle, hanem a 12 éves unokahúgom is megjegyezte, hogy látszik, hogy ápolom a bőröm. (Anyukám csak a kérdésemre - milyen az arcom? - jegyezte meg, hogy tényleg szebb az arcom.) Azelőtt is ápoltam, de csak hidratálókat használtam, aztán ősszel beruháztam egy ránctalanítóra, amikor elfogyott, akkor kezdtem ezt a csodát használni. (Szerencsés vagyok, hogy 44 éves létemre a jó hidratálók rendben tartották az arcom.) Olyannyira működik rajtam, hogy be kellett szereznem az Elixir 7.9 szemkörnyékápolót is - abban a reményben, hogy úgy hat, mint ez -, mert az arcbőrömhöz képest a szemem alja örgebbnek mutatkozott. Nem viccelek, tényleg ez volt a helyzet. Szóval nekem tényleg úgy hat, ahogy az Yves Rocher írja róla. Gyönyörű arcom van reggel, ami nem "esik szét" estére, se arcmosások után. Hát, ha ez ilyen, milyen lehet a szérumja? Már arra fáj a fogam.

Újabb update: február 7-én vettem, azóta használtam, most fogyott el, igaz 1-szer, 2szer éjszakai krémmintát kipróbáltam, az mondjuk 7-8 este mínusz meg mondjuk ilyen-olyan nyavalyák miatt miatt még egy hét mínusz. De ezzel együtt is nagyon sokáig kitartott. Mondjuk én vastagon kentem magamra, hadd hasson, és reggelre mindig szépen beszívódott, És nagyon szerettem, nagyon sokat javított a bőrömön, az illatát nagyon szerettem, már vártam, mikor jön el az esti arcápolás ideje, hogy kenhessem magamra ezt a zöldnövény illatú krémet. Időközben megvettem az szemkörnyékápolóját is, az is egy csoda, úgyhogy csudaszép vagyok :-). Még nem döntöttem el, hogy ezt veszem-e újra vagy a sejtregeneráló fehér YR krémet, mert azzal szemezgetek már egy ideje, de ha nem most, ezt a zöld Elixirt később biztosan újraveszem. Aki tényleg arra vágyik, hogy fiataladjon a bőre tartósan, annak szívből ajánlom, az ára sem horror, ha meg van rá kupon/kedvezmény, majdhogynem ingyen van. Tényleg megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

Harmatka

2017. március 28.

Tavasszal mindig frissebb, üdébb krémekre vágyom, ezért gondoltam arra, hogy idén kipróbálom ezt a terméket. Az illata pont olyan, amilyet ilyenkor nagyon kedvelek: friss, üde, akárcsak egy harmatos tavaszi reggelen a kert növényei. Tetszik, hogy az állaga zselés, hiszen ez csak növeli a frissesség érzetét. Könnyen eldolgoztam a bőrömön, amely ugyan nem szívta be azonnal a krémet, de nem is éreztem semmilyen "ragacsos" vagy "fullasztó" hatást. Reggel szép, egységes - és ami a legfontosabb - nagyon puha és hidratált bőrrel ébredtem. Ugyan még csak egy használaton vagyok túl, így a hosszútávú hatásairól nem tudok nyilatkozni, számomra egyelőre kellemes élmény e krémmel való találkozás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

drotling

2016. december 28.

Nagyon szeretem használni, kb. 3-4 hónap alatt fogyott el. Szuper az illata, nagyon kellemes az állaga, és szereti a bőrőm. A kozmetikusom hívta fel a figyelmemet arra, hogy a sok szalicilsavas tartalmú készítmény egyenetlenné tette a kombinált bőrömet, ezért kezdtem el éjszakára jobban hidratáló krémeket használni, és nekem ez sokat segített. Simább, szebb a bőröm tőle. A múltkor egy szárazabb bőrtípusú barátnőm is kipróbálta, és nagyon tetszett neki. - Még annyira nincsenek mély ráncaim, ezért az ilyen hatását még nem látom nagyon, de érzésre sokkal puhább és hidratáltabb a bőröm, ami gondolom jó a ráncok ellen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Veracs

2016. november 16.

Szeretem az állagát, az illatát. Reggelre nyom nélkül beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

Szeretem az állagát, az illatát. Reggelre nyom nélkül beszívódik.

fedina214

2016. július 3.

Az illatát imádom.
Nem javít a bőrömön, viszont nem is rontja, szépen hidratál és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Az illatát imádom.
Nem javít a bőrömön, viszont nem is rontja, szépen hidratál és ennyi.

agen

2016. május 9.

Kétszer is újravettem, nagyon szerettem. Semmi olyan problémát nem tapasztaltam, amiket itt olvasok. Egy könnyű, friss hidratáló. Nyáron pont ideális volt. Gyorsan felszívódott, szebb nem lettem tőle, de kellemesen hidratált. Tőlem kap egy erős négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 9.

szerka

2016. március 13.

Nagyon gyengén teljesítő krém. A pattanáson kívül más hatása nincs. Nem veszem ujra. Dekoltázsra elkenegetem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

baba_girl_16

2015. november 28.

Sajnos nekem sem vált be ez a krém. Már az első használat után apró kis pattanások jelentek meg az arcomon. További használat mellett pedig teljesen eltömődtek a pórusaim. Amúgy az illata nem rossz és egy kicsit hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

epreszter

2015. március 11.

Nekem tetszett az állaga és az illata is, illetve az is hogy bevonatot képezett a bőrömön, én ettől érzem, hogy éjszakai a krém :) Teljes ledöbbenéssel vettem észre, hogy nekem is súlyos, fájdalmas, kinyomhatatlan pattanásokat okozott. Abbahagytam a használatát, elmúltak. Meggyőztem magam, hogy tuti nem a krémtől vannak, éppen méregtelenítő kúrát végeztem, mondom biztos attól voltak. Újrakezdtem a használatát, két éjszaka után újabb pattanás keletkezett, szóval kuka a krém számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.