Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: realet, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Kifogástalan fedés maszkos hatás nélkül. Hibátlan bőr akár 14 órán át is.

Dius1991

2016. március 26.

Az üzletben dolgozó hölgy segítségével esett rá a választásom, én 40%-os kuponnal vásároltam meg. Azóta rendszeresen használom, s meg vagyok vele elégedve. Szépen fed, tényleg csak minimális nyomot hagy maga után, nagyon tartós. Reggel alapozok, este mosom le a sminkem, s minimálisan kopik csak meg. Én úgy érzem, ez egy nagyon jó alapozó, így jár neki az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

papucsallatka

2015. június 5.

imádtam ezt az alapozót! soha nem volt még olyan alapozóm, ami ennyire a helyén maradt volna mindig és matt lett volna. elég világos is volt úgy emlékszem.. sajnos már nem gyártják, meg is sirattam †

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

ciseklusek

2015. május 17.

UPDATE
Sajnos, le kell hogy pontozzam ezt az alapozót. Pedig azt hittem, megtaláltam az igazit. Eddig mindennapokra bb krémet használtam, alapozót alkalmakra. Az elmúlt másfél hónapban rászoktam a naponkénti alapozásra. Sajnos a bőröm teljesen kipattogott tőle, apró kiütések, majd pattanások jelentek meg előbb a homlokomon, majd mindenütt az arcomon :-(

2014.:
A héten szereztem be ezt az alapozót az itteni vélemények hatására a legvilágosabb színben (rose 100). Féltem, hogy túl rózsaszín és sötét lesz, de egész jól illeszkedik a bőrömhöz, én a nyakamnál látok egy minimális eltérést, de szerencsére ez a környezet számára nem látszik - visszajelzések alapján. Ecsettel viszem fel, könnyen el lehet dolgozni. Közepesen fed, a pattanások nyomait, pirosságot nem tünteti el teljesen, de természetes, egységes bőrképet ad. Nincs maszkhatása. Tartóssága elég jó, bár messze nem 14 óra.
Ami számomra pedig külön fontos, nem fénylik ki tőle hamar az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 17.

UPDATE

2014.:
Ami számomra pedig külön fontos, nem fénylik ki tőle hamar az arcom.

ebernath

2015. március 28.

Rettenetesen mélyet csalódtam benne. Ez nektek BIOTERMÉK???? Tele van szilikonnal és parabénnel, amikor magamra kenem, egyszerűen már a műszagától hányni tudnék. Az egész hitem elveszett az Yves Rocher termékek tekintetében, többé biztos be nem teszem a lábam a boltba....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Kiddo

2015. március 15.

Szerintem is nagyon jó alapozó! A bőrszínemmel nem teljesen megegyező árnyalatot sikerült eltalálni, viszont a púderemmel tökéletes és valóban nagyon tartós. Az eddigi alapozóim délutánra egyszerűen mintha eltűntek volna az arcomról, de ez nem. Az állaga is jó, én ecsettel tudom szépen eldolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

bebi@

2015. január 18.

Nagyon jó fedés
Nincs maszkhatás
Viszont több mint valószínű azóta aknés a bőröm mióta ezt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Nagyon jó fedés
Nincs maszkhatás
Viszont több mint valószínű azóta aknés a bőröm mióta ezt használom

HDR

2014. december 20.

Imádom! Az itteni vélemények alapján szereztem be szeptemberben. Nincs maszkhatás, nem érzem, hogy plusz egy arcom lenne, jól is tartja magát. A homlokom szokott kifényesedni és ha ezt észlelem, akkor szívem szerint rögtön mosnám is le arcom, de ezzel ez még csak minimálisan fordult elő.
Engem kifejezetten irritált a smink korábban, de sajnos eljön az a kor amikor már muszáj feltenni valamit. :)
Az illata, vagyis inkább szaga már-már rossz, de gyorsan elillan szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 20.

Az illata, vagyis inkább szaga már-már rossz, de gyorsan elillan szerencsére.

vivitrius

2014. december 7.

Barátnőknek vásároltam karácsonyra tusfürdőket és ajándékba kaptam termékmintaként a Beige 200- teint clair árnyalatát. A minta kibontása után az illata az illatosított, de már elpárolgott körömlakk-lemosóéra emlékeztetett, de nem volt zavaró. Kézfejemen próbáltam ki először, szép sárgás árnyalat, pont amilyet szeretek. Bajom nem lett tőle, ezért arcon is kipróbáltam. Nem kellett volna. Azt nem lehet tőle elvenni, hogy gyönyörűen fed, gyakorlatilag azonnal eggyé vált az arcommal. Ugyanakkor olyan művészien kezdte el kiemelni a finoman kezdődő szemem körüli ráncokat, hogy megérne egy külön esszét és a bőrömet is elkezdte lassacskán összehúzni. Olyan feszülős érzés volt, de tapintáskor teljesen hidratáltnak tűnt a felület. Gyorsan lemostam, jól tettem. A szemem alatt és az érintett területeken ki volt vörösödve az arcom és égett. Pedig bíztam benne, hogy az MF Creme Puffomat lecserélem, mert télen nem igazán működik így 12 év után, de azt hiszem, most sem jött össze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 7.

SzecsyD

2014. november 12.

Nagyon akciósan jutottam hozzá, és azóta se bántam meg, hogy ezt választottam. Nem a legtökéletesebb a fedése, de egy hétköznapra teljesen megfelel, akár buliba is :) Ha felkenem sincs ragacsos érzete, nagyon jól idomul a bőrömhöz, egyszerűen imádom, tuti hogy ezt fogom újravenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

delila6400

2014. november 5.

Én kb. 1 hónapja használom és az összetevők alapján választottam. A fedése nem annyira jó, de élettel telibb lesz az arcom tőle reggel. A textúrája könnyű, sima testápoló krém állagához tudnám hasonlítani. Az ujjammal szoktam szétkenni, még ecsetet sem igényel. Akinek nem nagyon problémás a bőre, annak szerintem be fog válni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Methylpropanediol, Butylene Glycol

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Bőrjavító (skin conditioning) és bőrpuhító (emolliens) anyag. A többi szilikonhoz hasonlóan könnyen kenhető és selymes érzetet hagy maga után. Nem szívódik fel a bőrbe, hanem a bőr felszínén védőréteget képez.

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.