Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: Eszter a panda, Módosítva: 2019. október 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2016-os limitált karácsonyi kiadás

Gyorsan felszívódó, hidratáló kézkrém finom fűszeres mandula illattal.

mandala77

2018. január 6.

Megfelelően hidratál, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, és használata után a kijelzőn sem marad zsíros ujjlenyomat a telefon vagy tablet kijelzőjén (nálam ez is fontos szempont). Az illata nem émelyítő, inkább kellemesnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

Nikolaj

2017. december 31.

Mű az illata, nem hidratál, inkább szárít. Ragacsos, kellemetlen réteg marad utána a bőrön, amit kb 5 percig tudok elviselni és le kell mosnom. Ajándékba kaptam de gyorsan tovább is adtam, barátnőmnek se vált be szóval kuka kategória..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Pampilla

2017. június 30.

Imádtam,most fogyott el,megfelelően hidratált,viszont nem volt túl zsíros,könnyen beszívódott. Illata nem volt túl tömény még a mostani kánikulában sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 30.

laszti

2017. június 5.

Rendeléshez kaptam ajándékba. A téli időszakban sűrűn kell krémeznem a kezem, bármilyen krémet használok is. Az állaga megfelelő volt, az illata szintén. Semmi extra, egyszeri kipróbálásra ok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Berrke

Korcsoport: >54
2017. április 26.

Őszintén többet vártam volna, az Yves Rocher terméktől. Főleg, mert ennek elvileg természetes összetevőket kell tartalmaznia. Viszont az illata mikor kinyitottam annyira mű volt számomra. Nem hidratál, karácsonyra kaptam ajándékba kétszer ha használtam. A kézkrém felkenése után olyan ragacsosnak, majd kiszáradtnak éreztem a kezem. Nem tetszik se az illata se a hidratálása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 26.

Kittabeki

2017. április 26.

Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Imádom

kdviki

2017. március 14.

Igazán kellemes illata van, gyorsan beszívódik, bár nem a legjobb hidratáló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Igazán kellemes illata van, gyorsan beszívódik, bár nem a legjobb hidratáló.

luli81

2017. február 16.

Az illatát imádom,egésznap szagolgatnám.Viszont kézkrémnek gyenge,nem nagyon hidratál.
Gyorsan beszívódik,ezért irodai kézkrémnek elhasználom.
Csak az illata miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Gyorsan beszívódik,ezért irodai kézkrémnek elhasználom.
Csak az illata miatt kap 3 csillagot.

Cukiduda

2017. február 1.

Sajnos sem az illata, sem a hatása nem okozott wow élményt. Hamar kiszáradt után a a kezem, holott nem küzdök sivatag szárazságù bőrrel. Egynek megteszi,de jobbak a kifejezetten száraz bőrre ajánlott speckósabb krémek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Amadea

2017. január 30.

Szagminta után úgy döntöttem, nekem ez kell (az otthon lévő három kézkrém mellé, naná). Imádom az illatát, a könnyű formuláját, pillanatok alatt beszívódik ez a kis könnyű krém, tipikus táskalakó-napközben gyorsan kenegetős - fajta. Téli estékre viszont kevés, akinek könnyen szárad a keze, keverje valami táplálóbbal.
Ui.: A kiszerelése is tök jó, az éjszakai zombiállapotban utálok tégelyekkel szenvedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.