Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2016-os limitált karácsonyi kiadás

Gyorsan felszívódó, könnyű testápoló finom fűszeres mandula illattal, a puha, bársonyos, finoman illatozó bőrért.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Ajándékba kaptam. Az állaga egész jó, de annyira erős az illata, hogy alig bírom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

bdori

2018. április 30.

Nem voltam oda az illatáért, viszont épp nem volt itthon más testápoló, úgyhogy kipróbáltam. Tényleg szuper, gyorsan felszívódik, nem kell órákig pucéran állni a szobában,hamar fel lehet öltözni. Hidratálása nekem megfelelő volt, pedig a téli hidegben használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Pampilla

2017. október 9.

Szeretem az illatát,bár nem tart sokáig,de ez nem baj. Nagyon gyorsan beszívódik,nem marad zsíros utána a bőröm,és megfelelően táplál és hidratál. Kíváncsian várom az idei karácsonyi kollekciót,most fogy ki a tavalyi készletem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 9.

dechertadel

2017. augusztus 30.

Ugyanebből az illatból a pumpás kiszerelés van nekem meg, tavaly decemberben kaptam és még mindig van benne, pedig szinte minden este használom.
Azt hiszem nekem már az Yves Rocher-s testápolók maradnak a kedvenceim. :)
Az illata isteni, és nagyon kellemes érzés a bőrömön, gyorsan be is szívódik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Azt hiszem nekem már az Yves Rocher-s testápolók maradnak a kedvenceim. :)

dandelion

2017. április 1.

Illata kellemetlen, túlzottan fűszeres, szerencsére mondjuk nem túl tartós. A mandarint egyáltalán nem lehet benne érezni, a kellemetlen fűszerek dominálnak. Megbocsátható lenne, de sajnos nem hidratál megfelelően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Golyakalifa

2017. február 24.

Nekem tetszett az illata és az állaga is, a téli szezonban ezt használtam. Hamar beszívódik, nem hagy nyomot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

gabriellaa93

2017. január 18.

Szuper illata van, gyorsan beszívódik, abszolút 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Szuper illata van, gyorsan beszívódik, abszolút 5 csillag! :)

Norih

2017. január 14.

Egyszerűen imádtam! Tökéletes karácsonyi illat, jó a hidratáló képessége, gyorsan beszívódik, nagyon sokáig érzem az illatot a bőrömön. Le a kalappal, csillagos 5-ös termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 14.

babyface

2017. január 5.

nagyon szeretem! :) könnyen beszívódik, nem csillámos (!) az illata sem az a kis egyszerű szintetikus narancs-fahéj katyvasz, sokkal komplexebb. extra száraz bőrüeknek viszont ennél több kell főleg télen. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

ayse

2017. január 4.

Hamar beszívódó testapoló.fűszeres fanyar keleties illatra emlékeztet☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

Hamar beszívódó testapoló.fűszeres fanyar keleties illatra emlékeztet☺

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.