Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ildiii13, Módosítva: 2019. október 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2017-es karácsonyi limitált kiadás

Bio karitévajjal és makadámdióolajjal gazdagított krémes textúrája komfortérzetet nyújt a kéznek. A melegséget árasztó, édes illatú krém gyorsan beszívódik, hidratálja és puhává varázsolja a kezet.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Ásványi olaj és parabénmentes termék.

kissbianka81

2019. szeptember 19.

Még karácsonyi ajándékként kaptam, a napokban fog elfogyni. Minőségét hosszú időn keresztül megtartotta. Lefekvés előtti kézkrémként használom. Az én kezem is száraz típusú, mégis megfelelően hidratálta. Az illatát pedig egyszerűen IMÁDOM.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Wee

2019. március 27.

Lassan most fogy el, én meg 2017-ben vettem.
Remekül megtartotta a minőségét és szuperül hidratálta a nagyon száraz kezemet.
Az illata is tartós és nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Lassan most fogy el, én meg 2017-ben vettem.
Remekül megtartotta a minőségét és szuperül hidratálta a nagyon száraz kezemet.
Az illata is tartós és nagyon tetszik.

Kisangyalcsillag

2018. november 18.

Meglepődve olvasom sokak véleményében, h kiszárad tőle a kezük. Az enyém nem szerencsére, bár nem is kenem túl sűrűn...😁.Ritkán használom, akkor hidratáltnak érzem a kezem bőrét. Nagyon jó illata van. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

Sissy0125

2018. október 10.

Ajándékba kaptam egy kis csomagban. Nagyon vártam, hogy kiprobálhassam a termékcsaládot, mert a környezetemben többen is dicsérték....sajnos nekem nem jött be. Nem szívódik be az egyébként nagyon száraz bőrömbe, és ragacsos érzete van. Az illata miatt ér meg 2 pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

anee888

2018. május 24.

Ajándékba kaptam még Karácsonyra. Nagyon kellemes, édes illata van. Ez fogott meg benne leginkább.
Gyorsan beszívódik, viszonylag jól hidratál.
A csomagolás nagyon aranyos. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Gyorsan beszívódik, viszonylag jól hidratál.
A csomagolás nagyon aranyos. :D

pinupnicky

2018. május 1.

Kellemes az illata, viszonylag gyorsan beszívódik, de nem igazán használ. Nekem azóta mióta használom, jobban szárad a kezem, mint mikor semmivel nem kentem. Ezt hívják fogyasztói társadalomnak, de mindegy is. Nem venném újra és nem is ajánlom másnak sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

daisydream

2018. március 12.

Ha újra 15 éves lennék és tele lennék pattanással valószìnűleg ezt kenném az arcomra, olyan durván szárìt. A kezem úgy kirepedezett,mint azelőtt még soha.Még be is vérzett a szárazságtól.Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Man0ka

2018. február 16.

Nagyon kellemes, viszonylag jól hidratál, most is meggyógyította a kezemet, mert kissé ekcémára hajlamos.
Az illata erős, de nekem elnyerte a tetszésemet, plusz nagyon puha lesz tőle a bőröm is. Elképzelhető, hogy újra fogom venni ha elhasználom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

isabelle007

2018. február 6.

Sajnos egyáltalán nem hidratál...a külcsín miatt (ami nagyon igényes) kap egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

melissared

2018. január 3.

Az illata nagyon kellemes, de nem marad meg sokáig. 2X kell használnom, hogy megfelelően hidratáltnak érezzem a kezem. Maga után síkos érzetet hagy. Összességében nem olyan rossz krém, de nem biztos, hogy újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak