Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MarieAntoinette, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

bbrilona

2017. augusztus 22.

Szerettem az illatát, de nem különösebben hidratált. Olyan "egynek elment". Már egyáltalán nem veszem, mert tele van káros összetevőkkel. A dobozka nálam is maradt vattapamacsos gyűjtőnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Floi

2016. április 7.

Jaj de csúfak az összetevői! És az én bőrömet nem is igazán hidratálta. Ajándékba kaptam, de miután megláttam mi van benne, már landolt is a kukában. Persze csak a krém, mert a kis cuki csattos dobozát megartottam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

kcseni

2015. április 25.

Többet vártam tőle. Az illata finom és hamar beszívódik, vagy csak elpárolog, mert engem nem hidratál az biztos. Sosem értettem, hogy miért várjuk el egy krémtől vagy egy testápolótól, hogy hamar beszívódjon, hiszen a legértékesebb ápoló összetevők lassan szívódnak fel (pl egyéb növényi vagy állati eredetű olajok) molekulái nagyobbak, így nem tudnak olyan gyorsan felszívódni, mint a vízbázisú krémek, viszont legalább mélyebb rétegekig eljutnak. Szóval ez a krém nudli és pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

szilvinyuszko

2014. június 17.

Nagyon jól hidratál, kellemes, tartós illat, hamar beszívódik, csak pozitív :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Nagyon jól hidratál, kellemes, tartós illat, hamar beszívódik, csak pozitív :)

angelcare

2014. március 13.

Hozza a szokásos YR testápoló formát.Jó az illata,kellően hidratál,pikk-pakk beszívódik nem hagy semmilyen réteget a bőrön.Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

czakovaleria

2013. augusztus 28.

Nagyon finom illata van és jól hidratál. Az állaga is jó, hamar beszívódik. Nagyon tetszik a csomagolása is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

gothmarypoppins

2013. január 2.

Az egész olívás termékcsaládot szeretem, de ez az egyik kedvenc. kellemes, nem túl sűrű állagú krém, hamar beszívja a bőröm, még nyáron sem irritál, vagy pattanásosít.
Napégésre két-három nap után rákentem, kellemesen hűsített, gondolom az aloe vera tartalom miatt, ezért is mertem kísérletezni, no meg a "nekem már úgyis annyi" alapon. a hámlást részben megelőzte részben csökkentette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isononyl Isononanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Coco-Caprylate / Caprate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Olea Europaea (Olive) Oil, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Isohexadecane, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Propylparaben, BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.