Yves Rocher

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddi, Módosítva: 2018. május 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

ALettah

2017. január 23.

Legutóbbi YR látogatásomat egy maroknyi ilyen mintával honorálták, amiket szép lassan el is fogyasztgattam, hetente egyet, az ingázós napon, és így nem kellett egész krémet magammal vinnem. Az illata szerintem fantasztikus, a frissen nyírott fűre emlékeztet. Az állaga is kellemes, az 1ml-es mintát az én most picit szárazabb bőröm mind beitta, nem maradt ragacsos érzet utána.
Mivel a problémás bőrömre megvan a bevált rituálém, nem fogok áttérni erre, de semmi rosszat nem tudok felhozni ellene - szerintem normál bőrre jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

PHajnal

2016. november 16.

Elég jól hidratál, de csak hideg időben jó, mert nekem túl zsíros, tömény krém...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

anna990

2016. február 28.

2,5 év alatt felét használtam el. A leírása alapján azt hittem, jó választás lesz ez a krém a vízhiányos bőrömre, tévedtem. Az első néhány használatnál okénak tűnt, aztán az érzékenyebb területeken elkezdett tőle viszketni meg kipirosodni az arcom. Szárít, és emiatt valami brutális módon zsírosodik a bőröm.
Két évig a polcomon állt, aztán ősszel úgy voltam vele, hogy teszek még egy próbát. Érdekes, hogy 1-2 hétig igazi csodaszerként működött, de aztán kezdődött ugyanaz a probléma. A termékcsaládból megvan a mélyhidratáló szérum is, ugyanúgy reagál rá a bőröm, csak attól még húzódik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

mmartina97

2016. február 28.

Az illata kellemes,gyorsan beszívódott viszont nekem nem hidratálta a bőröm hanem szárította. Nagyon szerettem volna szeretni..:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

Panni21

2016. január 22.

Egy tégelyt már elhasználtam belőle, imádtam. Alapból normál bőröm van, télen viszont nagyon ki tud száradni. Ezt a krémet nyár végétől decemberig használtam, addig tökéletes volt. Hamar beszívódik, és lehet rá sminkelni. Tavasszal visszatérek hozzá újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

süsümanó123

2016. január 7.

Vegyes, inkább zsíros bőröm télen nagyon kiszárad, így nem tudok rá zsíros bőrre való krémet használni. Most vettem ebből először, és egy heti használat után nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem tömíti el a pórusokat, nem lesz tőle pattanásos a bőröm, viszont könnyen felszívódik, és nem érzem száraznak a bőrömet. Nagy piros pont jár érte, hogy nem olyan, mintha maszk lenne az arcomon. Normál áron kicsit soknak tartom, de valószínűleg megvenném akkor is, ha nincs leárazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

dorika993

2015. október 9.

Lassan egy hónapja használom, mivel felszíni vízhiányos a bőröm erre esett a választásom. Előtte egy aloe-s krémem volt de kellett egy kis extra hidratálás. Nagyon szeretem, friss illat nagyon jól hidratál nem is szárad a bőröm egyáltalán. Egy megjegyzésem azért mégis lenne hozzá hogy nehezen szívódik fel ezért kicsit több időt kell hagyni a napi rutinban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

SzEdit

2015. április 20.

Szeretem, sok kipróbált krém után ez vált be legjobban problémás bőrömnek. Kár érte, a parabének miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 20.

lorsyn

2015. április 13.

Bar itt a listaban benne van a paraben, de a dobozzara ra van irva hogy olaj es paraben mentes.Szerintem is jo krem es nalam nem okoz semmilyen reakciot,viszont tul "sok" nekem es a borom nem szivja magaba teljesen,kicsit ragacsos marad utana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Ljudmilla

2014. szeptember 9.

Mintát vettem belőle nyaralásra helytakarékosság szempontjából. A hidratálásával semmi problémám nem volt, viszont allergiás vagyok valamely összetevőjére. Amint felkentem, kipirosodott az arcom és elkezdtem prüszkölni. Veronában beugrottam az YR-be, hogy valami mást vegyek helyette :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.