Yves Rocher

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tboci, Módosítva: 2016. április 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás hidratáló zselékrém. Növényi eredetű vízmegkötő összetevőket tartalmaz. A

Bőrgyógyászati felügyelet alatt tesztelték

sztinke

2018. július 24.

Ajándékba kaptam még anno. De el sem használtam, mert egyáltalán nem vált be, pedig alapvetőn kombinált, vízhiányos bőröm van. Az állaga kellemes, tényleg zselés, az illata finom (bár nem ragaszkodnék a parfümösítéshez). Viszont akármilyen keveset is használtam és masszíroztam a bőrömbe, egyáltalán nem szívódott be, kicsit sem hidratált, ellenben borzasztóan zsíros és fullasztó érzést hagyott maga után. Próbáltam éjszakára, nappalra, hidegebb és melegebb időben egyaránt, szérummal vagy termálvíz-spray-vel kombinálva, de mindenhogy ugyanezt produkálta.
Ártani nem ártott, és mivel én egy fillért nem adtam ki érte, legalább pénzkidobás nem volt, megadom a 2 csillagot.

Minél több terméket próbálok a márkától, annál inkább úgy látom, hogy a minőség közel sincs köszönőviszonyban a körülötte lévő felhatjással és az árral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

tam1

2016. december 29.

Az biztos, hogy el kell találni, kinek-milyen bőrtípusra való ez a krém (is). Nálam a semmi extra, korcsoportomnál fogva alapon használt hidratáló krém pozíciójú. Hidratálásra nekem abszolút bevált. Nagyon picit rakok belőle és bőven állja a 24 órát, utána lemosom, úgyhogy passz. :)
Tekintettel arra, hogy kombinált bőrre szánták, a T-vonalat nem mattítja le, de ártani sem árt, azért levonok egy pontot.
Az illata picit nekem sok, ha egyszer elfogy, keresek valami natúrabb kencét. Amúgy egyáltalán nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Anthaval

2016. április 28.

Update: sajnos nagyon zsirossa teszi a boromet, az allaga nagyon suru es a borom is mar nehezen emeszti meg. Nem fogok ra meg egyszer beruhazni.

Mivel ebbol a termekcsaladbol van a borradirom (es nagyon meg vagyok vele elegedve), igy erosen gondolkodtam azon, hogy a hozza tartozo hidratalot vegyem meg. Vegul az YR akcios kuponja meggyozott, igy fel aron jutottam hozza.

Kellemes csalodas szamomra ez a hidratalo. Az itteni kommentek alapjan nem fuztem hozza tul nagy elvarasokat, de azt kell irjam, alul van ertekelve. Tokeletes hidratalo a hidegebb idoszakokra! Zsiros, de pont annyira, amennyire kell, a bort gyonyoruve es puhava varazsolja, es amiert nalam 5*-os az az, hogy miota a borradirral egyutt hasznalom azota nem hamlik az orromon a bor. Az illata pedig pezsdito! Teljesen meg vagyok vele elegedve, ar/ertek arany pedig tobb, mint tokeletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

fairynorah

2016. április 10.

Most féláron van,így gondoltam miért ne, úgyis fogyóban van az aktuális arckrémem....az én bőrömnek kicsit sok, fél napig ragacsos a bőröm tőle, valószínüleg éjszakainak fogom elhasználni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Amonalisa

2016. április 1.

Kedvenc hidratálóm! Csak ajánlani tudom! Télen mindig ezt használom, sőt, tavasszal, ősszel, nyáron..mindig! :D Nem rendszeresen, mert azért elég jól zsírosít, de ha érzem hogy száraz az arcom, már tolom is neki! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Niki03

2016. március 18.

Nem érzékelek különösebb hidratálást, ennyi pénzért látványosabb hatása is lehetne. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

mmartina97

2016. február 28.

Az illata kellemes,a bőrömet irritálta és nem hidratálta inkább kiszárította

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

Az illata kellemes,a bőrömet irritálta és nem hidratálta inkább kiszárította

eperkonzerv

2016. január 11.

A kedvenc téli hidratálóm. Kombinált bőröm van, ezt a krémet a száraz területeken szoktam hideg időben használni. Nyáron kicsit zsírosít, vigyázni kell vele, mert nagyon kevés is elég belőle, száraz bőrűeknek kifejezetten jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Zsinus

2015. december 13.

Csak egy teszterem volt belőle, azt próbáltam ki, bőrradírozás után. Nekem személy szerint az illata nagyon bejön, ha lenne ilyen parfüm, tutira lecsapnék rá, olyan friss zöld nyers illat! :) Mivel csak teszter volt, a hosszútávú hatásait nem tudom leírni, de a bőröm gyorsan beszívta, kellemes volt, puha tapintású lett tőle, nem pirosodott ki utána. Lehet, hogy kipróbálnám a teljes kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Izabel

2015. november 17.

Tavasszal erős késztetést éreztem arra, hogy beújítsak egy arcápolót, végül ő jött velem. A nagy nyári forróság közepette szépen hidratált, a sminkkel is együttműködött. 4 csillagot kap, mert a "Nagy Ő"-arckrémet még mindig keresem... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.