Yves Rocher

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivienlovesit, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az Yves Rocher kutatói a mangosztán kivonatot választották a karcsúsító szérum hatóanyagának, feszesítő és zsírlerakódás-csökkentő hatása miatt. Ez a kivonat a karcsúságért felelős minden jellemzőre globálisan hat:

• Zsírlerakódás gátlása
  • Salaktalanítás
  • Feszesítés

A bőr azonnal feszesebb lesz, tapintása kellemesebbé válik. Napról napra formálja az alakot.

Ásványi olaj-, színezék- és parabénmentes termék.

dynah13

2019. december 15.

Amikor fogyoztam, felfigyeltem erre a termekre, es meg is vettem kesobb. Bevalt! Feszesiti a bort. Nyilvan magaban nem fogsz tole karcsusodni, de megfelelo eletmod es mozgas melle ez is egy plusz. Az illatat is szeretem, es nagyon gyorsan beszivodik!
Igaz, hogy nem olcso, de van mindig valami akcio, vagy ki kell varni, amig a pontokbol a 3.lap betelik, mert az 6000 Ft kedvezmeny, en olyankor mindig ezt valasztom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Heni1983

2019. szeptember 24.

Nagyon sok feszesítő krémet kipróbáltam már, így bátran írhatom, hogy csodaszer. Könnyen beszívódik (ritka az ilyen krémeknél), nagyon puha lesz tőle a bőröm (ezt általában teljesítik az ilyen kencék), és ez valóban feszesít, sokkal jobb lett a bőröm tartása. Próbáltam a "testvérét" is, a krémet, az is jó volt, de egy tubus használata után (a másodikba kezdtem bele) elkezdett kukacosodni a krém a bőrömön, nem szívódott be rendesen. Akkor váltottam erre. Ez folyékonyabb és szinte beszippantja a bőröm rögtön felkenés után. A hatása is érezhetőbb, így maradtam ennél és már a harmadikat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

csaktimi

2019. július 1.

Mentolos hűsítő krém, az állaga kellemes, nagyjából 5 perc alatt szívódik be, és valóban mintha kicsit feszesebb lenne a combom...persze ezt csak én érzem, nem szemmellátható a változás, de az ilyen termékektől sose szabad csodát várni, max 20-25%os kiegészítése a karcsúsodásnak, kell hozzá az a rengeteg mozgás meg blablabla.. (:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Judinci

2018. március 19.

A "testvérével" (narancsbőr elleni krém) felváltva használom, de ezt kevésbé szeretem, mert nagyon folyós az állaga, a pumpás kiszerelése sem vált be.
Azonban szeretem a nyers illatát, és főleg, hogy feszesebb lett tőle a bőröm! (Megjegyzem, együtt a másik krémmel használom, és inkább azt ajánlom!!!!)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Vavoca31

2018. február 21.

Használat után valóban feszesebb érzetet kelt, az illata kellemes, az állaga könnyű, gyorsan beszívódik. A karcsúsító hatást még nem tapasztaltam fél flakon elhasználta után, bár nem is vártam tőle csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.