Yves Rocher Le Soin Végétal Corps 2 az 1-ben Hidratáló és Feszesítő Testápoló Tigrisfűvel

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. május 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A feszesítő hatás a tigrisfűnek, a hidratálás pedig az agávénedvnek köszönhető.

v.szilvia789

2014. december 27.

Mivel az agavé kivonatos testvére nagyon bejött, kipróbáltam ezt is. Az állaga sűrűbb, nem olyan vizes, az illata nagyon "zöld", frissítő. Kellemes érzés használni,könnyen eloszlatható, de réteget képez a bőrön. Nem érzem, hogy eléggé hidratálna, hiába a vizes jellegű állag. A réteg a tenyeremen is érezhető, használata után mindig kezet kell mossak, szóval nem igazán szívódik be. A "feszesítő" hatás is ebben a rétegben lehet, érzetre simább a bőr, úgy tűnhet, hogy feszesebb is. A flakonból pumpa nélkül nehéz kinyerni.Egynek elment.

v.szilvia789
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

kpityike

2014. március 15.

Én éreztem a feszesítő hatást. Az illata miatt vettem, első használat után a bőrömön vettem észre, hogy sokkal feszesebb, utána olvastam a címkéjén, hogy ezt is ígéri. Kellemes meglepetés volt. Ugyanakkor pár héttel később már nem is éreztem olyan jónak az illatát, nagyon "fű", de a hatása miatt elhasználom.

kpityike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Nessy

2012. május 22.

Jó az illata, üdítő érzés használni, bár rólam néha lefoszlott, nem is értem miért. Nem tetszett a bőröm használat után. Feszesítő hatása, persze hogy nincs!

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

babyface

2012. február 11.

nagyon szeretem, de sajnos a paraben tartalom miatt le kell róla mondanom... :( finom frissítő illata van, lágy, vizes állagú és azonnal beszívódik... nyárra tökéletes lehet annak akit nem zavar a parabén :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

marianna.fekete

2011. július 2.

Akciósan vettem meg, azonban nem kellett csalódnom benne. Nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik a bőrbe, illata semleges. Száraz bőröm állapota szépen javul.

marianna.fekete
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 2.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Mannuronate Methylsilanol, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.