Yves Rocher

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. február 10.

Ár:   10 490 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

E növényi kollagénnel gazdagított nappali arcápoló hidratálja az arcbőr és a nyak területét, azonnali komfortérzetet nyújtva. 1 hónap alatt a bőr megerősödik, a vonások feszesebbé válnak, a ráncok csökkennek.

Több mint 97% természetes eredetű összetevőt tartalmaz.

Vegán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

muzli

2020. június 2.

Sajnos nem tesztelésre kaptam, hanem megvettem. A legvacakabb Yves Rocher krém, amit valaha használtam, még elajándékozni sem akartam. Az állaga még hagyján, olyan pudingszerű, de szárítja az arcom, ha nem kenek alá valamilyen szérumot, akkor teljes diszkomfort érzetet ad. Nem szeretem, sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 2.

Burya

2020. május 23.

Tesztelésre kaptam, de sajnos nem lettünk jóban. Az illata kellemes, friss, de már-már kellemetlenül erős, ki is csapta az arcomat, pedig alapvetően nem vagyok érzékeny az ilyesmire. Az állaga géles, de elég nehezen szívta be a bőröm, mindig maradt utána egy ragadós, zsíros réteg. Összességében egynek elment, elhasználtam nagy nehezen, de nem venném meg. Akinek extrémen száraz a bőre, annak talán bejöhet, de szimplán vízhiányos bőrre ez nem elég, zsíros vagy érzékeny bőrre pedig egyáltalán nem javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

tszofia

2020. május 21.

A terméket tesztelésre kaptam, de sajnos nem különösebben nyerte el a tetszésem.
Hetek óta használom nappali krémként, de újra vásárolni biztosan nem fogom.
Bár úgy érződik mintha hamar felszívódna a bőrőn, de nekem maszk hatású érzést hagy maga után még órákkal később is és darabokban pereg le az arcomról. A hidratálásával sem voltam megelégedve és ezen kívül pattanásaim is erősödtek valamennyire a használat alatt.
Lifting hatásáról 27 évesen illetve ennyi idő eltelte után nem tudok nyilatkozni.
Összességében egy ilyen árkategóriájú arckrémtől jóval többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Hetek óta használom nappali krémként, de újra vásárolni biztosan nem fogom.
Összességében egy ilyen árkategóriájú arckrémtől jóval többet vártam.

samelike

2020. április 15.

Tesztelésre kaptam a terméket még március első felében. Azóta történt jó pár dolog az életemben, így bőven volt időm minden körülményben tesztelni.
Először is a külcsín: szerintem nagyon pofás, jól sikerült a design. A dobozról jó ránézni. Az illatát erősnek érzem, amit elég sokáig lehet tapasztalni. Az arcbőrömön azért meglátszik, hogy nem 20 éves vagyok, és a jelenlegi helyzet miatt sem vagyok túl kisimult. A belbecs: márciusban, amikor elkezdtem használni mindennap smink alá használtam. Reggelente hamar beszívta a bőröm. Őszintén szólva kissé kukacosodott tőle az alapozóm, minimális pergést észleltem. Ami valójában zavart, hogy nem volt elég hidratált a bőröm, bár a termék nem ígéri... de azért nálam elvárt, hogy 10-12 órás komfortérzet meg van. Rendszeresen használtam smink alá, szárazság fokozódott, amit be tudok a gyenge hidratáló hatásnak. A "home office" enyhülést hozott reggelente már nem sminkelek, így a krémet önmagába is látom. Alapozó nélkül sokkal jobban működik, nem szárad ki az arcom. A krém hatásmechanizmusának szempontjából én nem vagyok releváns, nem volt mit drasztikusan változtatnia. Viszont bő egy hónap távlatából nem érzem, hogy szebb lenne az arcom vagy feszesebb, teltebb. Lényegében változatlan az állapota. Nyilván összevetve a teljes árat borsosnak érzem, mivel tisztában vagyok vele, hogy olcsóbb krémek is tudnak ennyit. A márkaboltban biztos nem vettem volna meg, így külön öröm, hogy kipróbálhattam. Kinek ajánlanám? Akinek alapvetően jó kondiban van az arcbőre, nincsenek látványos mély ráncai és egy színvonalasabb hidratálót keres a márkánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Divalesquefitgirl

2020. március 28.

Terméktesztelésre kaptam a krémet. Sajnos a benne található illatanyag összeveszett a hiper-szuperérzékeny bőrömmel, és nagy, fájdalmas, gyulladt pattanásokat okozott (a parfümre így reagál a bőröm). 😔
Édesanyám (aki nem használt krémeket) viszont nagyon boldogan kezdte el használni, és szerelem-krém lett számára. 😊
Feszesebbnek, hidratáltabbnak, tisztábbnak érzi a bőrét, és az illatát is imádja! 😍❤️
Köszönjük a lehetőséget! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 28.

Köszönjük a lehetőséget! ❤️

NikolettaP

2020. március 25.

Tesztelésre kaptam ezt a krèmet a Krémmàniàtól, és nagyon örültem neki, mert én nagy kedvelője vagyok az Yves Rocher-nak 😍 Viszont bevált arckrèmem most nem volt, mert eléggé allergiás és kombinàlt típusú a bőröm. Én nagyon-nagyon elégedett vagyok a krémmel, először annak örültem, hogy nem lépett fel tőle allergiás reakció a bőrömön. 28 éves vagyok, nincsennek még ráncaim, és elégedett vagyok az arcbőrömmel, de be kell lássam a bőröm “fàradtabb” volt, mint 18 èves koromban😊. Már 3-4 nap hasznàlat utàn észrevettem, hogy sokkal kisimultabb, üdébb a bőröm. Egy picit zsírosodásra hajlamos a bőröm a T-vonalban, ott nèha kicsit soknak érzem, de a normàl/picit szárazabb részeken tökéletesen beszívódik. Hetek óta hasznàlom màr, szàmomra nagyon kellemes az illata is 🌿

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Judy1

2020. március 19.

Tesztelésre kaptam a krémet. Megörültem neki, mert a ráncok megelőzésére nagy gondot fektetek. :) Minden reggel használtam kb. 2 hétig.
Nem okozott allergiát, jól lehet rá sminkelni, egyik termékemmel sem veszett össze a vele használtak közül.A krém nagyon könnyed állagú, viszont az én bőröm nem szívta be eléggé, egész nap kicsit ragacsos érzésem volt utána. Megfelelően hidratált reggeli és esti használat során is. Ami a ragacsosságon kívül még zavaró volt, az a nagyon erős illata. Jó illata van, de mindig aggódást kelt bennem egy ennyire illatos termék. A ránctalanító hatást nehéz ennyi idő után megállapítani, látványos hatást még nem ért el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

ABarbara

2020. március 18.

Én is itt kaptam tesztelésre a terméket, sajnos a krém műanyag teteje eltörve érkezett, így nem lehet rendesen visszazárni a tégelyt.

Előny: a krém könnyed, gélesebb állaggal rendelkezik, gyorsan beszívódik, szépen lehet rá sminkelni. A hidratáló hatása normál bőrre elég lehet nappalra, száraz bőrre vagy éjszakára határozottan kevés.

Hátrány: A krém sajnos nagyon illatosított, az összetevőlista közepén található a Parfum/Fragrance, használatkor is számomra kellemetlenül erős ez az illat. Nem tudom, hogy erre érzékeny-e a bőröm, de több helyen kijöttek az arcomon kis piros pöttyök, akinek nem bírja a bőre az illatanyagokat inkább másik krémet válasszon.

Összességében nem venném meg ezt a krémet, ár/érték arányban lehet jobbat találni felesleges illatanyagok nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Merengo95

2020. március 15.

A Krémmániától kaptam ajándékba és őszintén szólva annyira nem örültem neki. Az Yves-től mostanában elég sok csalódás ért, nem is nagyon vásárolok már náluk. Egyszer vettem tőlük arckrémet, a kék Hydra Végetal-t és annyira szörnyű volt számomra,h ki kellett dobnom. Nem szívta be a bőröm, ragacsos hatást keltett és órák után is peregtek le a darabok a fejemről,amint hozzáértem.
Hál'Istennek mindezt nem tapasztaltam ennél a krémnél, kellemes csalódás ért. A bőröm azonnal beszívta, semmilyen ragacsos érzetet nem hagyott maga után, nem is pergett le darabokban, az illata is kellemes. Tudom, nem a külcsi alapján ítélünk meg vmit, de azért erre a dobozra kész öröm ránézni a polcon.
Nappali krém, de mivel jelenleg nincs más itthon, így este is ezt használtam. A lifting és bőrfeszesítő hatásáról nem igazán tudok bármit is mondani, bár én az ilyesmit nem is egy ilyen krémtől várnám el. 24 évesen pedig a ránctalanító hatása se vonatkozik rám.
Sajnos nekem így télre ebben a szeles időben nagyon nem elég a hidratáló hatása, valszeg inkább nyáron lenne érdemes használni, Sminkeltem is fölé,de úgyse vettem észre se javulást, se romlást. Az új Loreal-os hidratálónál azonban mindenképpen jobb.
Azoknak ajánlanám,akik eddig is a márkától választották arckrémjüket.
U.i.: semmilyen irritációt vagy + pattanást nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Azoknak ajánlanám,akik eddig is a márkától választották arckrémjüket.
U.i.: semmilyen irritációt vagy + pattanást nem okozott.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ajuga Reptans Cell Culture Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Mesembryanthemum Crystallinum Extract, Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.