Yves Rocher

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hibátlan arcszín, tökéletesen táplált bőr

Egy olyan alapozóra vágyik, amely táplálja bőrét, és tökéletes fedést biztosít? Ha igen, akkor a Nyom nélküli krémes alapozót Önnek találták ki!
1959 óta fennálló egyedülálló szakértői hálózatunk 1000 rózsa olaját választotta a Nyom nélküli krémes alapozó fő összetevőjének. Több mint 1000 szál Damaszkuszi rózsa összegyűjtésére van szükség ahhoz, hogy 1 kg olajat ki tudjanak nyerni. Az 1000 rózsa olaja regeneráló hatásáról ismert. A Nyom nélküli krémes alapozó tökéletes kombinációja az egységesítő alapozóknak, és a nappali arcápoló krémeknek, hiszen tökéletesen táplálja a legszárazabb bőrt is, és komfortérzetet biztosít egész nap. Krémes textúrája tökéletesen illeszkedik a bőrhöz, így ragyogó színt kölcsönöz arcának, miközben táplálja is bőrét.

8 árnyalatban kapható

Yves Rocher Flawless Finish Korrektor
Ár: 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: Párszor volt használva, Helyszín: Bp, fizetés: személyes átvétel Budapest metró közelben de kérésre postázom is
Adett0710

2019. május 28.

A tökéletes alapozó megtalálása mindig komoly fejtörést okoz minden nőnek. Én egy online akció során szereztem be elősször. Eleinte voltak fenntartásaim, mivel érzékeny bőröm van és könnyen kipattog bármitől. A kedvező ára és a róla olvasottak meggyőztek, így megvettem.
Nem bántam meg. Természetes színe van, ami tökéletesen igazodik a világos bőrszínemhez, illetve a kényelmes a viselete is. Nekem ő 5 csillagos :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

flrsrkzi

2018. augusztus 23.

Hidratáló hatású alapozóról van szó, a fedése közepes, viszont tartós. Zsírosabb arcbőrre nem ajánlom, azonban száraz bőrűeknek - saját példámra - telitalálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Ellen120

2018. július 19.

Kukában kötött ki...konkrétan zsírban tocsogó lett tőle az arcom, szó szerint lefolyt rólam, fedése szinte nulla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Arcsy

2018. június 14.

Jó a fedése,de sajnos nem tartos.
Nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Jó a fedése,de sajnos nem tartos.
Nem veszem újra

Szotymoty

2018. június 2.

Sziasztok! Én úgy egy éve vettem, és nem kedveltem annyira, mert ha a nappali krémem után tettem fel, fullasztó zsíros érzetet adott szóval egész nyáron hozzá se nyúltam. Mivel nagyon ritkán használok bármilyen sminket, így ezt csak alkalmanként vettem elő. Mindig gyönyörű lett tőle az arcbőröm, bár nincs semmi gond (pattanások stb) vele, így nem tudom mennyire erősen fed, de nekem pont jó. Egyik nap eszembe jutott, hogy elolvassam miért is jó ez az alapozó és akkor eszmeltem rá h ez tápláló krémes cucc, így kiprobaltam a reggeli arcmosas után magába. Fixaltam a puderukkel, és basszus olyan fasza lett az eredmény, hogy csak ezt akarom viselni minden nap. A villamoson a 40 fokban sem izzadok tőle jobban, nem fullaszt meg, nem lesznek pattijaim. Szóval és ajánlanám annak akinek nincs különösebb borproblemaja, mert jó kis termék. Nekem a szaga mondjuk nem jön be, de jár az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

kndi

2018. május 23.

Ritkán használom, ha úgy ébredek hogy nem pihentem ki magam és nem a legjobb formában van a bőröm. Bele értem azt a pár ekcémás foltot ami megjelenik. Szeretem az állagát, számomra is tápláló, nem kell hogy maximális fedése legyen. Színeiben majdcsak tökéletes, így nyárra sötétítő cseppekkel-nyilván a legsötétebb beige árnyalat- megfelelő. YR blenderrel használom, számomra ez a legjobb. Egy kis púder és nekem azt nyújtja amit elvárok. Egységesíti az arc szinem! A nap végéig nem marad nyilván tökéletes egy hosszú munkanap során, picit megkopik, de este így is van mit lemosni. Kényes a bőröm, de úgy érzem ezt tolerálja, nem áll szándékomban kísérletezni. Ez az adag amúgy is jó sok ideig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Dephiinia

2018. május 7.

Internetről rendeltem, ami az én hülyeségem volt, de így is a legvilágosabb beige árnyalata is sárgásabb mint az én bőröm (a rose árnyalat szóba se jöhetett, hideg típus vagyok) Eléggé fehér bőröm van, az arcéleknél, vagy hajmentén kis pihéknél engem zavar amennyire látszik, hogy sárgás. Ezt majd púderrel próbálom kompenzálni... Egyébként a termék közepesen fed, nem szárít, nincs maszk hatás/érzet. Az illata csodás. Enyhén olajosnak érzem, de nekem inkább tápláló, mint zavaró. Viszont nem venném újra. Vannak ennél sokkal jobban fedő alapozók is, akár olcsóbban sokkal, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

mreni876

2018. április 14.

Nagyon száraz bőröm van, úgyhogy semmiképpen sem akartam matt alapozót. A legvilágosabb árnyalat van meg (ennek ellénére nekem ez is sötét az én hófehérke bőrömre; de ez nem a termék hibája). Egy nagyon krémes alapozó. A legszebb eredményt szivaccsal lehet elérni. Nagyob szép ragyogó textúrája van, szépen simul az arcbőrre, nem emeli ki a pórusokat. DE púderre fixálni kötelező, ugyanis be tud ülni a ráncokba (ami a homlokonon elég érdekesen tud mutatni). A fedése nem erős, inkább korrigálja csak az arcbőr színét, de a bőrhibákkal nem küzd meg. A kiszerelése nagyon tetszik, a végén maradéktalanul ki lehet belőle szedni a terméket, ami a legtöbb alapozónál ugye nem lehetséges. Tartóssága nekem megfelelő, a nap végén is szép, maximum az orromnál kopik le a fújástól. Az illata kellemes, bár sokan nem szeretik, ha illatanyagot tartalmaz az alapozó. Azt hiszem mindent leírtam róla. Biztos újraveszem még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Elenir

2018. március 15.

40%-os kedvezménnyel vásároltam meg. Sajnos az én bőrömnek fullasztó volt. Nagyon gyenge a fedése, hamar fényleni kezdett a bőröm és apró kis pattanásaim lettek tőle. Szeretem az YR termékeit de ez nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Amadea

2018. február 25.

Update: Már régen lejárt a szavatossága, de hülye módon tartogattam az üvegét, annyira szerettem ezt az alapozót. Visszatekintve úgy látom, gyárthattak volna eggyel világosabb árnyalatot is a Rose 100 mellé (és flakonban!), de kevergettem a L'Oreal Infallible Matt Porcelain árnyalatával, hogy a lelkem is úgy lássa, tökéletes az árnyalat.
Azt szerettem benne a legjobban, hogy egyáltalán nem szárított, a lemosása után nem éreztem, hogy valami igénybe vette a bőrömet és alapos hidratálásra van szüksége, de nem is folyt e a fejemről a nap végére. Nehéz felszíni vízhiányos bőrrel, de erőteljes faggyútermeléssel megfelelő termékeket találni, nekem ez az alapozó ilyen volt.
Egyáltalán nem kizárt, hogy újraveszem, bár az első tégely a kuponoknak köszönhetően 200 Ft-ba került (és azért, mert ennyi értékű pontot vesztettem el). A teljes árat fájna érte kiadni, de állandóan van akció az YR-nál, a 40%-os bizgentyűvel bőven megéri.
Ja, egyszer leejtettem a fürdőszobában, persze fedő nélkül... nem tört el, az üvege, szóval masszív darab. Még az előszoba is kapott belőle, de szerencsére seggre esett az üveg és bőven maradt még benne matéria.
((Kieg. megj. magamnak: Zéro Défaut van az üvegre írva, nem összetévesztendő a KM-en ezen a néven szereplő pumpás YR alapozóval.))

2016.10.26.: Nem fénylik, nem fénylik!!! Nem fénylik a bőröm ezzel az alapozóval, királyság!:))

Eredetileg nem ezt, hanem a Youthful Glow alapozót néztem ki arra, hogy levásároljam a pontjaimat, de elbizonytalanodtam a teszterek előtt ácsorogva, mert láttam, hogy nem túl erős a fedése, legalábbis az YR szerint. Az egyik eladóhölgy ezt az alapozót javasolta - mondván, a Youthful Glow-hoz valószínűleg még fiatal vagyok -, a legvilágosabb, Rose 100 árnyalatot választottuk. A bőröm nagyon fehér, hideg tónusú és kombinált típusú, de bizonyos részeken száraz, a homlokom viszont hajlamos a zsírosodásra.
Sose volt még tégelyes alapozóm, de nagyon könnyű felvinni, én ujjal feltapogattam (miután a száradásra hajlamos részekre kentem némi könnyen felszívódó hidratáló krémet - The Body Shop teafaolajos arckrém), majd egy blender szivaccsal dolgoztam el. Olyan volt, mintha semmi nem lenne a bőrömön, szinte eggyé vált vele. A barátnőm azt mondta, ha nem mondom, észre se veszi, hogy van rajtam alapozó, csak annyit látott, hogy szép a sminkem.:) A pattanásnyomokat nem fedte el, de ez az egyetlen hibája. Máskülönben hibátlannak nevezhetem egy használat után: nem volt maszkhatása, nem viszketett tőle a bőröm, és nem bukott el ott, ahol a korábbi alapozók és BB krémek: kb. öt órát volt rajtam, és amikor hazaértem és félve belenéztem a tükörbe, csak minimálisan fénylett a bőröm (mintha egy diszkrét highlighter lett volna rajta), nem az az ordenáró diszkógömb volt, mint az eddig próbálkozásoknál. A szárazságra hajlamos részek se bukkantak fel, nem mászott el, semmi. Egyelőre azt se éreztem volna, hogy szárítana, de mivel nem mindennap használok alapozót, ezt a hatását nem vésném kőbe.
Akik nem bírják a rózsaillatot, azok óvatosan közelítsenek hozzá. Szerintem nem túl erős az illata, de engem az se zavar, ha egy manikűrmaraton után vágni lehet a szobában az acetonszagot, szóval ebből a szempontból nem vagyok jó tesztalany.:)
Egyelőre megadom az öt csillagot, aztán módosítok, ha szükség van rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Egyelőre megadom az öt csillagot, aztán módosítok, ha szükség van rá.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.