Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blanka01, az összetevőket feltöltötte: grey, Módosítva: 2018. szeptember 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Tartós alapot biztosít a sminknek, és nem nehezíti el az arcbőrt. A bőr egész nap szabadon lélegzik. Hatóanyaga, a rizskivonat fokozza a bőrsejtek oxigénellátását, így a bőr azonnal hibátlanná és ragyogóvá válik.

Szilikon-, alkohol- és parabénmentes. Nem okoz mitesszert és nem zárja el a pórusokat.

Yves Rocher Nyom Nélküli Sminkalap eladó
Ár: 1800 , Eladó: nygigi
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, (csere személyesen lehetséges)
Gina1031

2019. június 5.

Az egyik, általam követett youtuber: Zsófi ajánlotta - thegreensophia -, az ő véleménye szerint tud ez is annyit, mint a MAC agyonajnározott primere. Bár eddig nem használtam primert, de az ajánlás meghozta a kedvemet és megrendeltem. Érdekes és kellemes meglepetés ez a termék. Valóban ad egy kellemes, selymes fényt a bőrnek, ami ezáltal sokkal egységesebbnek tűnik. Mostanában hanyagolom az alapozók használatát, maximum BB krémekhez nyúlok. Ezt a primert pedig eddig csak "magában" használtam, de így is tetszett a végeredmény. A bőröm üdébbnek tűnik tőle; pattanást, kiütést nem okozott. Úgy gondolom: újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Szofijaa

2019. június 2.

Az eladónő ezt ajánlotta a tág pórusú bőrömre+ itteni jó vélemények (sajnos akkor még nem volt fent az előző vélemény). Amikor először megláttam felkenve, dührohamot kaptam, hogy hogyan lehettem ennyire hülye, megint egy meggondolatlan vétel...aztán rákerült az alapozó, púder és nem lett rossz az eredmény. Nem tudom emiatt-e, de az új csoporttársaim 10 évvel fiatalabbnak néztek. Tényleg tartósabbá teszi a sminket, és jól néz ki, könnyű réteget képez, nem érezni. Sajnos nekem 4-5 óra elteltével összeáll, furcsa hatást kelt és jobban látszódnak a pórusaim. Nagyon tág pórusú bőrtípushoz én ezt nem nagyon ajánlanám. 3 és 4 között vaciláltam, de jó kis termék ez, így is nagyon jól teljesített az én problémás bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

bernadettu

2019. május 7.

Update: még egy pici van az alján. Télen jó volt, hogy adott egy kis fényt a bőrömnek, de ahogy melegszik az idő, olyan hatást kelt, mintha izzadnék, inkább csak oda teszek belőle, ahova highlightert is tennék.
Télre nem fogom rögtön újravenni.

2019. február 6: Első primerem. Azért esett rá a választásom, mert szilikonmentes illetve a többi primernél amiről KM véleményeket olvastam, elég vegyesek voltak a vélemények. Kb. 2 hete használom.
Szebb és tartósabb tőle a BB krémem, kicsit megijedtem, mikor felkentem, hogy mennyire csillog tőle az arcom, de szerencsére a BB krém felvitele után szép természetes fényű a bőr.
Az a kijelentés, hogy a a bőr azonnal hibátlanná és ragyogóvá válik elég merész, nekem viszonylag tágak a pórusok az orromon illetve az orcáimon, azokkal nem kezd semmit.
Kicsit többet vártam volna, ahhoz képest mennyibe kerül. Én 40% akcióval vettem.
Szeretnék kipróbálni mást is, de nem kizárt, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Télre nem fogom rögtön újravenni.

Szeretnék kipróbálni mást is, de nem kizárt, hogy újraveszem.

Krin003

2019. április 5.

Egy nagyon könnyű állagú, nem pórustömítő anyagról van szó. Teszi a dolgát, szép, természetes fényt ad az arcnak (mondjuk én használok púdert, úgyhogy nálam nem aktuális). Jó kis termék, szerintem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Svetlana

2019. március 2.

Első primerem, amit meg is vettem. Kinyomva szép barackszínű krém, egyenletes színűvé és felületűvé teszi az arcot, plusz hidratál. Fényt is ad, tartós. Kellemes viselet, pattanást nem okoz és szerencsére szilikonmentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Ingrido

2018. december 8.

Volt már primerem, de az egy fullasztó ócskaság volt, tehát nincs sok tapasztalatom. Ez a termék puha, krémes, jól teríthető, enyhe fénye van. Az alapozást tartósabbá és szebbé is teszi. Én nagyon meg vagyok elégedve. Tetszik, hogy "mentes", magában nem használnám. Talán arckrémbe keverve. Meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

grey

2018. szeptember 10.

Nagyon szép fényű primer, szebb és tartósabb lesz tőle az alapozó. Nem irritálta a bőrömet, ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Rrregi

2018. május 27.

Én nagyon kifényesedő bőrű vagyok, de kíváncsi voltam az yves rocher primerére, Nagyon örülök, hogy megvettem csodásan tarja a sminkemet, nekem zsíros bőrűként meglepően jól bevált egy matt alapozóval (catrice) és fixáló sprayvel (loreál). Szerencsére fél áron tudtam megvenni, de lehet, hogy újra veszem normál áron. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Jane

2018. április 30.

Ragyogást kölcsönző primerről van szó, így zsíros bőrűeknek nem ajánlanám. Ami számomra pozitívum volt (azon kívül, hogy tette a dolgát), hogy tényleg szép tartóssá tette a sminkem, illetve szilikon mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 30.

Pocok96

2018. március 3.

Szépen a helyén tart mindent, ő egy fényes nude primer amitől kicsit tartottam először, hogy majd mennyire lesz fényes a bőröm tőle az alapozón és púderen keresztül. Nem kell tőle félni, csak egy egészséges fényt ad, de ha valaki nem szereti akkor egy kis plusz púderrel orvosolni lehet a helyzetet. Én 50%-os kuponnal vettem, így is egy drágább kategóriás, ha elfogy akkor lehet próbálok majd mást is, de eddig szeretem és nem is nagyok akar fogyni szóval még sokáig velem lesz tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Inositol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2