Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Rózsakivonatot tartalmazó primer, mely segít a sminket egyenletessé és egész nap tartóssá varázsolni. A könnyed formulájú primer eltünteti a fáradtság jeleit és csökkenti a pórusok méretét.

2 árnyalatban kapható: 01 Rose és 02 Apricot

Kiszerelés: 15 ml

stylo

2017. november 7.

Nekem beválik. Először féltem, hogy túl sűrű. Kicsit nehéz eldolgozni, inkább csak belepaskolgatom az arcomba az ujjaimrol, mert alig kenődik. Véletlenül a sötétebb változatot vettem másodszorra. A világosabb jobb. Elég fölé egy könnyebb alapozó vagy egy bb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Sz. Csilla

2017. június 29.

Maszk hatás? Nem értem, hogy lehet nektek maszk hatás, nagyon könnyű kis krém. Legalábbis az apricot. Jobban kifénylik a bőröm, ha felviszem, ennyi csak. :/ Majd megpróbálom arckrém nélkül is. Updatelek.
Update: az arckrémet nem hagytam el még egyszer sem alóla, mert nekem az is egyfajta primer funkcióval is el van látva. De ha nem teszek rá alapozót, úgy szép a bőröm egész nap. :) Pedig nagyon alapozós vagyok, de ezzel nem kell. Max pár piros pöttyre korrektor.

Update 2: nagyon megszerettem, mert már egyeltalán nem használok alapozót ennek köszönhetően. :) csak kis korrektor és pici púder kell hozzá. Nagyon szép! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

Rendoca

2017. március 15.

Nem szerettem viselni, nehéznek éreztem, a pórusaim sem csökkentette. Először önmagában az alapozó alá... később pedig egy bőrömnél néhány árnyalattal sötétebb alapozóhoz keverve, annak világosítása céljából próbáltam elhasználni ezt a primert.
Az utóbbi "módszer" néhány hétig bevált és szebb bőrképet eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Az utóbbi "módszer" néhány hétig bevált és szebb bőrképet eredményezett.

etoc

2017. január 14.

Ez az első primerem, de csalódtam, pedig a márkát imádom. Ha felviszem, egyenletes bőrszínt biztosít, de én is úgy érzem, mintha egy maszk fedné az arcomat, egyáltalán nem lélegzik a bőröm alatta, eltömíti a pórusokat is, furcsa illata van, ráadásul kopik, ha melegebb van, leizzadom, ha hidegebb, akkor a kabáttal, sállal, sapkával, zsebkendővel ledörzsölöm. Ráadásul szárítja az arcomat. Csak a szép arcszínért kap plusz csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

PerfumePippi

2016. március 13.

A világosabb árnyalatot vettem meg egyszer, amikor elfogyott a kedvenc alapozóm, és átmeneti megoldásnak szántam, kvázi púder alá. Hááát. Számomra talán az illata volt a legfinomabb része. Úgy éreztem, egy maszk kerül az arcomra, ami elhatárol a világtól, ráadásul indokolatlanul fényesnek is éreztem. A legrosszabb az egészben az volt, hogy a bőröm ki is pattogzott tőle, pedig általában jól bírja még a tartósítószert is. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

vzorka

2015. július 19.

Én csak a szememre használtam alapként. Jól funkcionált, de hamar megváltozott az illata, így ki kellett dobnom úgy, hogy legalább a félig tele volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

kocrea

2014. október 20.

Én több dobozzal is vettem belőle. Kényes a bőröm, könnyen eltömődnek a pórusaim és a pórusösszehúzók csak rontanak rajta, de ezzel nem volt semmi bajom. Natur sminket hordok a mindennapokban, arra nagyon jó, 12 órán át jól tűri a gyűrődést, és a bőrömet sem irritálja. Nagy melegben persze ez sem tökéletes, de eddig még nem találtam olyat, ami igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

_ca_

2014. október 9.

Az illatát és az állagát én is jónak tartom, összességében sajnos viszont már nem vagyok vele annyira megelégedve: egyrészt sokkal kevésbé tartós a smink rajta, mint az előző primeremen (az a Bare Minerals volt), másrészt nálam is kiütéseket okozott, és eltartott egy pár hétig, amíg ismét helyreállt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 9.

Asztrid

2014. szeptember 26.

Megvettem, mert megtetszett az illata és az állaga is jónak tűnt. Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Miután felkentem kipattogzott a bőröm, az alapozóm pedig egész egyszerűen összecsomósodott. Még mindig van belőle, ami szerintem nem is lesz elhasználva... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

tmscsilla

2014. április 22.

Nagyon jó kis primer, tényleg jó alapot ad a sminknek. Pórusösszehúzó hatását én nem nagyon láttam, de ezen kívül nem tudok rosszat mondani róla. Az illata aránylag intenzív, de szerintem nem zavaró, bár aki nem szereti a rózsaillatot, az nem fog kibékülni a krémmel sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.