Yves Rocher

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moniq0213, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2015-ös limitált karácsonyi kiadás

Ínycsiklandó almaillat, ellenállhatatlan vaníliás illatjegyekkel megbolondítva. Kényeztesse, és tegye különlegessé bőrét a vaníliával megbolondított alma illatú csillámos testápolóval, mely a hozzáadott mandulaolajnak köszönhetően hidratálttá, bársonyos tapintásúvá és finoman illatozóvá varázsolja bőrét!

Növényi eredetű összetevők: búzavirág víz, mandulaolaj, almakivonat.

Több, mint 91%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Parabénmentes termék.

szvati

2017. november 4.

Nem vagyok kibékülve a testápolókkal, de az illata miatt megvettem és alapvetően elégedett voltam vele, még a csillámok is tetszettek, csak nagyon nehezen szívódott be a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Mandy133

2017. január 20.

Ennek is nagyon finom illata volt mint a tusfürdő párjának, viszont túl sok csillám volt benne, mindent összekent, ha hozzányúltam a bőrömhöz lejött az egész, kicsit viszkettem is tőle. Nagyon nem vált be, odaadtam másnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

nkmkls

2016. október 29.

Az illatát imádtam, nagyon jól hidratált, de bevallom, a csillámokkal nem voltam kibékülve, emiatt levonok egy csillagot.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Lánghajú

2016. augusztus 24.

Utálom szegényt. Amikor kisszériás termékként megjelent, elbűvölt az illata és megvettem...Nem is az illatával van baj. Tusolás után, lefekvés előtt kenegettem magam...fog! az a barna csillámtrutyi befogta a fürdőköpenyemet és az ágyneműt.Mosással kijön ugyan, de azért ne már...maximum nyárra, a lábszáramra lehet elhasználni, vagy ujjatlan ruháknál a karomra, vállamra. Csalódás volt, nem venném meg még egyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

manoka92

2016. június 30.

Testápolónak nem rossz, bár szerintem télen kevés, márpedig ez egy téli kiadás és a csillámokat egyszerűen nem is értem benne... Felkenve nem szép, mert darabos csillám és különben is télen minek? Valószínűleg úgysem látja senki. Azért használgatom még mindig, de az egyetlen pozitívuma az illata, mert az egészen finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

OCsilla

2016. április 5.

Az illatát egyszerűen imádom, de legalább ennyire utálom benne a csillámokat. Felkenéskor olyan fura szúró érzetük van, és minden tele van velük. A testápoló egyébként jól hidratál, de igyekszem minél hamarabb elhasználni a csillámok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

dandelion

2016. március 23.

Nagyon jó illata van, viszont a termékcsalád többi testápolójához képest nem hidratál, sőt még szárít is. A csillámok nagyon zavaróak, mert rátapadnak a ruhára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Zsaklin09

2016. február 28.

Én már csak január elején kapcsoltam, hogy létezik ez az isteni finom vaníliás alma testápoló, ami ráadásul még csillámos is... Azonnal beszereztem a neten, és nem csalódtam benne. Nincs agyoncsillámozva, bár igazából én azt is szeretem. :-) Egy picit nehezebben szívódik be a bőrbe, nekem olyan mintha kissé vizesebb állagú lenne azokhoz képest amiket eddig használtam, de az illata valami mennyei, imádom! Be is szereztem ebből az illatból az EdT-t.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Adnilem

2016. február 10.

Ajándék volt a vásárláshoz. Finom az illata és elég tartós (egyébként én a kókuszos verziót használom naponta ebből a termékcsaládból, parfüm helyett is :)), jól hidratál, könnyen beszívódik. Csak ez a sok csillám... Szeretem a csillámot, de ez a ruháimra tapad belülről, nem marad a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

lydiadeathtrance

2016. február 10.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, isteni finom édes, roppanós (arany)alma illata van. Az állaga érdekes, ilyennel még nem találkoztam, de nagyon tetszik. Azonnal beszívódik és a bőröm pihe-puha, selymes lesz. Ráadásul ilyenkor télen annyira száraz a bőröm, hogy szabályosan porzik, főleg a lábam, és semmilyen testápoló nem használt rá, kivéve ezt! Nagyon rövid időn belül csodát tett :) Maximálisan elégedett vagyok vele. A csillámok jelenléte érthető, mivel ez a karácsonyi limitált kiadás egy darabja volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak